Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 827
  • 1 988
# 1 260
здравейте мами - много неща открих тук и много съм щастлива мои любими песни и приказки с които аз съм израстнала и съм ужасно благодарна

опитвам се навсякъде в нета да открия една приказка много любима и страхотна аз я слушах като дете на грамофона и я знам на изуст обаче никъде не я откривам

казва се "Чудото в Мишоград" страхотна беше плочата и много ми се иска да я пусна на дъщеря си за съжаление вече нямам и остатъци ни от плочи ни от грамофон а в интернет нищо не откривам

моля някой ако може да помогне ще съм ужасно признателна   bouquet Hug
Виж целия пост
# 1 261
Здравейте, много много хубава тема! Разкошна!   bouquet Hug
Аз имам един проблем - никъде, ама никъде, не мога да намеря песничките на български език от началото на следните филмчета на Дисни (помните ли ги?  Grinning ): "Патешки истории", "Гумените мечета" и "Чип и Дейл - спасителен отряд"
Знам, че са изпълнение на Чочо Владовски и на Валди Тотев  Rolling Eyes
Можете ли да ми помогнете да ги намеря?
Предварително ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1 262
[/size][/color]Cvetina-71  pesnichkata e Bon Bon-Zlatna ribka .. shte si hvana zlatna ribka lili v pogleda ti sin [Music]
Виж целия пост
# 1 263
Здравейте, много много хубава тема! Разкошна!   bouquet Hug
Аз имам един проблем - никъде, ама никъде, не мога да намеря песничките на български език от началото на следните филмчета на Дисни (помните ли ги?  Grinning ): "Патешки истории", "Гумените мечета" и "Чип и Дейл - спасителен отряд"
Знам, че са изпълнение на Чочо Владовски и на Валди Тотев  Rolling Eyes
Можете ли да ми помогнете да ги намеря?
Предварително ви благодаря  Hug
Вижда ми се малко вероятно да ги има някъде.
Но винаги можеш да си екстрактнеш музиката от видеото. В днешно време се разглезихме с качеството, но поне като алтернатива... ето Чип и Дейл и Гумените мечета.
Ако имаш видето, вероятно качеството на звука е значително по-добро. Няма значение колко голямо е видеото, с AoA Audio Extractor ще го извлечеш за секунди Hug

лека

Виж целия пост
# 1 264
Като говорим за плочите от доброто старо минало - не мога да не похваля БИРЛИБАН - спомняте ли си го, невероятна приказка и поучителна при това  Peace никъде я няма вече, едва книжката си купих преди време
Виж целия пост
# 1 265
Като говорим за плочите от доброто старо минало - не мога да не похваля БИРЛИБАН - спомняте ли си го, невероятна приказка и поучителна при това  Peace никъде я няма вече, едва книжката си купих преди време

оооо моята най най любима приказка намерих я в интернет и я изтеглих сега дъщеря ми заспива на нея тъй като я уча да заспива сама в нейната стая това е единственият вариант да ме остави да се изнеса като пусна на компютъра Бирлибан след 15 мин е заспала иска само нея да слуша - невероятна приказка знам я на изуст въпреки че съм я слушала преди мнооогооо мнооогооо години - плочата се беше изтъркала да я въртим

същото е с Чудото в мишоград но за съжаление никъде не мога да я открия - ако някой може да помогне ще съм супер признателна
Виж целия пост
# 1 266
Е като си я намерила - моля, дай насам де  Wink
Виж целия пост
# 1 267
ами аз я открих в един сайт който открих тук в тази тема

http://ljube.com/278

просто си инсталирах една програма Internet Download Manager - с която тези файлове могат да се теглят инъче като я нямах тази програма като кликна на файла и той тръгваше но с тази програма има и много други могат да се теглят - ако не успееш може да ми пишеш на лични ще измислим начин да ти я дам тя е във МР3 формат около 50 МВ
Виж целия пост
# 1 268
Здравейте, много много хубава тема! Разкошна!   bouquet Hug
Аз имам един проблем - никъде, ама никъде, не мога да намеря песничките на български език от началото на следните филмчета на Дисни (помните ли ги?  Grinning ): "Патешки истории", "Гумените мечета" и "Чип и Дейл - спасителен отряд"
Знам, че са изпълнение на Чочо Владовски и на Валди Тотев  Rolling Eyes
Можете ли да ми помогнете да ги намеря?
Предварително ви благодаря  Hug
Вижда ми се малко вероятно да ги има някъде.
Но винаги можеш да си екстрактнеш музиката от видеото. В днешно време се разглезихме с качеството, но поне като алтернатива... ето Чип и Дейл и Гумените мечета.
Ако имаш видето, вероятно качеството на звука е значително по-добро. Няма значение колко голямо е видеото, с AoA Audio Extractor ще го извлечеш за секунди Hug

лека



vorfaxx, Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Н-А С-И! Хиляди, хиляди благодарности!!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 269
Бирлибан
Виж целия пост
# 1 270
Аз искам да ви помоля, за съвет за игра за дете на 4 год. нещо от рода да се стреля с мишката, може и да не е стрелба, нещо да се улучва или подобно.
Моят Марти не иска вече  бебешки игри, не готов и за по-големи. Дръпнах му у "супер крава", много е сладурска, но не може да се справи  Praynig
Виж целия пост
# 1 271
stenly -отвори кефче.ком там има много игри,които се играят само с мишката.Моята щерка редовно си ги пуска и си играе сама.
Виж целия пост
# 1 272
Здравейте! Много ми трябват инструменталите на две детски песнички - "Аз съм шик" и една друга песничка в която се пее " С роклята, с обувките на мама ще изглеждам толкова голяма". Трябват ми за подготовка на племенничката ми за участие в конкурс.Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1 273
Хайде и аз с молбичка - издирвам две песни за моя батко - едната е Вода на Елица и Стунджи, а другата е Буги, буги... Подай си дясната ръка, после дай я ти напред... така се пее в нея.  Praynig Предварително ви благодаря Hug
Виж целия пост
# 1 274
И аз с молба-много търсих но не можах да намеря едно може би позабравено филмче---Бенджи Закс и звездният принц Ако някой може да помогне благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия