Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 827
  • 1 988
# 1 275
И аз с молба-много търсих но не можах да намеря едно може би позабравено филмче---Бенджи Закс и звездният принц Ако някой може да помогне благодаря

Заповядай, http://www.mininova.org/search/?search=Benji%2C+Zax+%26+the+Alien+Prince+ . Между другото в Замунда има серии - http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Benji%2C+Z … =0&incldead=1.

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 1ac3d487155b53dc0 , тук само една регистрацийка ти е нужна и си ти.
Надявам се да са ти от полза тези линкове.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 276
HaPpY77 утре ще пробвам но ти благодаря
Виж целия пост
# 1 277
Хайде и аз с молбичка - издирвам две песни за моя батко - едната е Вода на Елица и Стунджи, а другата е Буги, буги... Подай си дясната ръка, после дай я ти напред... така се пее в нея.  Praynig Предварително ви благодаря Hug

Вода - Елица Тодорова и Стоян Янкулов
А от тук можеш да свалиш Хоки-Коки  Богдан Томов, но ако имаш регистрация. Иначе можеш да я чуеш поне.  Hug
Виж целия пост
# 1 278
И аз с молба-много търсих Бенджи Закс и звездният принц

Бенджи, Закс и Звeздният принц / Benji, Zax and the Alien Prince - еп. 1-13, в Пи ту Пи, 13 серии са.
Бенджи, Закс и Звездният принц, еп. 1-13, в Мастерс ТБ, също 13 серии.
Benji,Zax and the Alien Prince/Бенджи,Закс и звездният принц, еп. 1-13, в алейн, също 13 епизода.
 Hug
Виж целия пост
# 1 279
  Здравейте  ,скоро  не  съм  се   влизала   при  вас .
  В  момента    бързам , и   както    често   ми  се  случва ,не   мога  да
открия   и   двете    песни   за   племенничката   на   Полинка .
    Заповядай    инструментала  на   песента  Шик -
http://4storing.com/tqlssv/0f645ef5825885e8d42cebdd56d1ca53.html

    Може  би   ще  се  прибера   по-късно  ,но  утре   ще  потърся  и  др.-Роклята  на  мама   ,мисля че  се    казва.
Виж целия пост
# 1 280
  Здравейте  ,скоро  не  съм  се   влизала   при  вас .
  В  момента    бързам , и   както    често   ми  се  случва ,не   мога  да
открия   и   двете    песни   за   племенничката   на   Полинка .
    Заповядай    инструментала  на   песента  Шик -
http://4storing.com/tqlssv/0f645ef5825885e8d42cebdd56d1ca53.html

    Може  би   ще  се  прибера   по-късно  ,но  утре   ще  потърся  и  др.-Роклята  на  мама   ,мисля че  се    казва.

Благодаря ти много за инструментала! Hug Hug Hug Hug
А освен инструментала на "Роклята на мама" може ли и оригиналната песничка, за да знаем как да я пеем? Чувала съм я много пъти на фестивала "Лачени обувки". Ако може, да дадеш и текста на песента.
Моята принцеса е истинска дама, пада си по такива неща и мисля че една от двете песнички ще и хареса, но незнам коя, затова ми трябват и двете. Дано да предпочете първата, защото ми е любима, знам я от 10 години и ще ми е по-лесно да я науча на нея. Дали текстовете на тези песнички за лесни са петгодишно момиченце?
Виж целия пост
# 1 281
Роклята на мама
Виж целия пост
# 1 282
Не е тази, друга е песента.
Виж целия пост
# 1 283
Някой да е чувал нещо за "Гормити" и да знае къде може да се открие в интернет  Wink
Виж целия пост
# 1 284
Някой да е чувал нещо за "Гормити" и да знае къде може да се открие в интернет  Wink
http://www.flash-igri.com/bg/games/181
Виж целия пост
# 1 285
Бях Ви загубила ... много сте полезни  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 286
Момичета,търся играта "Писменка" за деца от 7-10 годишна възраст. Ако може да е от Замунда.
Някой може ли да ми помогне?  Ако някой я има може да ми я прати.

Предварително ви благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 1 287

Благодаря ти много за инструментала! Hug Hug Hug Hug
А освен инструментала на "Роклята на мама" може ли и оригиналната песничка, за да знаем как да я пеем? Чувала съм я много пъти на фестивала "Лачени обувки". Ако може, да дадеш и текста на песента.
Моята принцеса е истинска дама, пада си по такива неща и мисля че една от двете песнички ще и хареса, но незнам коя, затова ми трябват и двете. Дано да предпочете първата, защото ми е любима, знам я от 10 години и ще ми е по-лесно да я науча на нея. Дали текстовете на тези песнички за лесни са петгодишно момиченце?

[/quote]
   
   Да  ,текста  който  цитираш  не  е  от  "роклята...."  за   която  се се
тих  на  пръв  прочит,но   не  мога  да   помогна.
   Ето   линк   за   инструментала   и   текста   на   тази  песен-подхо
дяща   е  за  5-годишна  госпожица .Ако  и  хареса  -успех  !
"Роклята  на  мама  "-
 http://4storing.com/u9endn/618d52a0d023f332a7451b5c16c7d0bf.html
 
Виж целия пост
# 1 288
Писменка в Мастерс
Виж целия пост
# 1 289
Момичета незнам дали точно в тази тема да попитам , но някоя от вас дали може да ми помогне за намирането на запис на Бял шум ( шум който успокоява бебета)  .Намерих в една тема инфо , че има такива записи , но линковете бяха стари и нищо не става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия