Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 822
  • 1 988
# 1 320
Здравейте!Обръщам се към вас с една молба. Имам една песничка казва се Калинка,много е хубава но записа който имам е много тих.Ако някой я има с по-добро качество или знае как да оправя това което имам нека сподели. Може да има и др.песнички с такова заглавие,затова ето първия куплет:
Малката калинка
с алена гърбинка
чу от ято птички
че е без лунички
От това което знам с най-добро (запазване на) качество при увеличаване на силата на звука (децибелите) е MP3Gain. Безплатна е. Ако искаш качи песничката си във http://4storing.com/ и ще ти я усиля, но имай предвид, че ще се усили и евентуалният шум (пръщене).

Чук 4 песнички за калинки, но тази я нямам Cry
Виж целия пост
# 1 321
Отсъствах известно време от града и сега наваксвам  Rolling Eyes
Представих информацията за белият шум в блогът ми, която ми се стори много любопитна Hug

Нещо отдавна ме гложди - има ли в http://www.neterra.net/ детски инструментали, че още не се ориентирам там? Имаше някъде описан метод за запис на онлайн телевизия, то за всичко има вече, та да знам пренебрегвам ли този източник или?



  [right
]Много     отдавна   не  съм   влизала в   neterra.tv/bg  -   вече  не могат   да се   гледат    предаванията  напр. на   "  канал88" или folplaneta .tv  или...някоя    от  другите  телевизии ,защото  искат  вече платен абонамент .  
   Преди   две   год.  свалих  някой  инструментали   на  Бон-Бон   от   сайта  на    бтв -   видеоархив   с  любими  предавания  ,но  звукът  не  е с  добро  
качество    и   става    много  бавно .  
    
]
Виж целия пост
# 1 322
Цитат
Много     отдавна   не  съм   влизала в   neterra.tv/bg  -   вече  не могат   да се   гледат    предаванията  напр. на   "  канал88" или folplaneta .tv  или...някоя    от  другите  телевизии ,защото  искат  вече платен абонамент .  
   Преди   две   год.  свалих  някой  инструментали   на  Бон-Бон   от   сайта  на    бтв -   видеоархив   с  любими  предавания  ,но  звукът  не  е с  добро  
качество    и   става    много  бавно .  
    
Мхм, затова значи чета за такива неща, но вече няма такава възможност... а дали може да ми пратиш инструментали, аз събирам в една тема всичко което ми попадне и вече изчерпмам възможностите си Embarassed Rolling Eyes Praynig

Виж целия пост
# 1 323
Здравейте,

От доста време търся една песничка, но не знам как се казва.
Става дума за снежко и шарко, но не е Тихо се сипе първият сняг.
Част от текста е ....... Ето сега аз му правя компрес, мъмри го строго старият пес......

Ако някой случайно се сети, нека ми каже как се казва песничката. Благодаря
Виж целия пост
# 1 324
момичета, имам си маниак на тема влакове у дома, така че дайте идея къде да намеря следната песничка:

"Тръгва детският влак, приказният чудак
запахтян лети към далечни страни
избери си вагон с мечти милион и
една звезда огромен бонбон или балон..."

миси   bouquet



побут  Embarassed
Виж целия пост
# 1 325
Здравейте,

От доста време търся една песничка, но не знам как се казва.
Става дума за снежко и шарко, но не е Тихо се сипе първият сняг.
Част от текста е ....... Ето сега аз му правя компрес, мъмри го строго старият пес......

Ако някой случайно се сети, нека ми каже как се казва песничката. Благодаря
ШАРО И ПЪРВИЯ СНЯГ
текст - Цветан Ангелов
http://nanoset.net/torrent/3/30/54078
http://www.zapleven.com/info.php?p=info&id=250



Тихо се сипе първият сняг,
галено щипе бузките пак.
Де е на двора старият пън? –
Снежко затрупа всичко навън.

Плевникът има снежен калпак,
сняг е затрупал къщния праг.
Шаро тревожно тръска глава. –
Как е вазможно? Що е това?

Шаро е още малко кутре –
може ли Шаро да разбере?
Колко си глупав, Шаро, сега!
Колко страхливо гледаш снега.


Над смълчаните полета

 

Над смълчаните полета
пеят медени звънчета.
Писана шейна премина
бялата пъртина.

Зън, зън, зън, зън...
бялата пъртина.

Бягат кончета игриви,
мятат заскрежени гриви.
Път из преспите се вие,
в селото се крие.

Зън, зън, зън, зън...
в селото се крие.

Къщички в снега се гушат,
а коминчетата пушат,
сякаш баби са запрели
пухкави къдели...

Зън, зън, зън, зън...
пухкави къдели...
Виж целия пост
# 1 326
Срещам текста като "Влак-приказен чудак".
За влакове се сещам за "Влакът за Европа" и "Влак". Можеш да си ги свалиш от тук. Имам и инструменталите им, ако ти трябват Hug


Виж целия пост
# 1 327
vorfaxx, много ти благодаря, особено първата - "Влак" е много хубава, ще я разучаваме сега  Hug

ейй, този "Влак-приказен чудак" костелив орех се оказа за намиране...
Виж целия пост
# 1 328
vorfaxx, много ти благодаря, особено първата - "Влак" е много хубава, ще я разучаваме сега  Hug

ейй, този "Влак-приказен чудак" костелив орех се оказа за намиране...
Имам им инструменталите, ако искаш. За твоята песничка попитах тук.



Виж целия пост
# 1 329
Здравейте!

Темата е страхотна - поздравления!

За съжаление не можах да намеря това което търся - една песничка, която предполагам, че се казва "Чадърчета" започва така:

"Чадърчета подавам аз на всички
Чадърчета рисувани с боички ..."

и нататък не я знам.

моля ако някой се сеща или знае къде мога да я намеря да помага.
Виж целия пост
# 1 330
Момичета, има ли такова място от където може да се слушат детски песнички без да се теглят?
Виж целия пост
# 1 331
Момичета, има ли такова място от където може да се слушат детски песнички без да се теглят?

В смисъл, да можеш да ги чуеш без да се налага да си ги свалиш непременно, защото трудно се намира нещо което да не може да се свали, хахаха Rolling Eyes. Примерно:
http://grozde.com/music.php?q=detska&order=date
http://m.dir.bg/new_song_list.php?jid=3659&GDirId=4626b1787f … f7e3a158b6d2aebdc
Hug


Виж целия пост
# 1 332
Здравейте!

Темата е страхотна - поздравления!

За съжаление не можах да намеря това което търся - една песничка, която предполагам, че се казва "Чадърчета" започва така:

"Чадърчета подавам аз на всички
Чадърчета рисувани с боички ..."

и нататък не я знам.

моля ако някой се сеща или знае къде мога да я намеря да помага.
Ей едно Чадърче, ама текста е друг. Имам и инструментал между другото...
Виж целия пост
# 1 333
vorfaxx, още веднъж благодаря  Hug  Heart Eyes

еми, нищо, все от нейде ще изскочи, иначе инструментали на другите не ми трябват... днес ще разглеждам блога ти, по-скоро ще потъна в него  Hug
Виж целия пост
# 1 334
Здравейте,

От доста време търся една песничка, но не знам как се казва.
Става дума за снежко и шарко, но не е Тихо се сипе първият сняг.
Част от текста е ....... Ето сега аз му правя компрес, мъмри го строго старият пес......

Ако някой случайно се сети, нека ми каже как се казва песничката. Благодаря

Мисля, че се казва "Шарко и Марко", но не съм сигурна на 100%.
Тя ни е една от любимите песнички, но е на диск, от който не може да се записва, самите песни не са озаглавени, тък като е диск към книжка от поредицата на издателство "Театър Пан" - ''Животните на село"


Бял, бял снежецът в двора натрупа,
Шарко от него хрупа ли, хрупа.
Радва се Шарко - ех, че късмет,
дворът е пълен със сладолед.
Цяла година ще мога да ям,
колкото Марко ще стана голям.

Цяла година не яде той жалко,
хвана ангина Шарко след малко.
Ето сега аз му правя компрес.
Мъмри го строго старият пес.
Марко на Шарко се смя до зори,
Шарко на Марко е много сърдит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия