Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 820
  • 1 988
# 1 365
Някой сеща ли се как се казваше едно филмче, за три мечета.
Не е анимационно, а от тези с куклите.
Нещо като "Три плюшени мечета", но не е това заглавието.
Две мъжки и едно женско мече, братчета и сестриче, живееха в една гора и там разни случки с тях.
Филмчето беше, полско или чешко ако се не лъжа.Говаря за отпреди 15 години.
Но се надявам да го намеря, за поколението. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 366
Някой сеща ли се как се казваше едно филмче, за три мечета.
Не е анимационно, а от тези с куклите.
Нещо като "Три плюшени мечета", но не е това заглавието.
Две мъжки и едно женско мече, братчета и сестриче, живееха в една гора и там разни случки с тях.
Филмчето беше, полско или чешко ако се не лъжа.Говаря за отпреди 15 години.
Но се надявам да го намеря, за поколението. Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263998.msg10377616#msg10377616
Виж целия пост
# 1 367
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 368
Благодаря ти от все сърце 3ори,   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 369
Издирвам саундтракта от Аристокотки,моля за помощ,или поне къде да се ровя.Моля ,моля,моля,че ще ме побъркат
Виж целия пост
# 1 370
Издирвам саундтракта от Аристокотки,моля за помощ,или поне къде да се ровя.Моля ,моля,моля,че ще ме побъркат
Twisted Evil трудно ли се усмиряват

Значи, намирам го тук и тук. Не знам мъртви ли са торентите, но дава доста пиъри.

Everybody Wants to be a Cat


Откривам и 2 песни в архиви които със сигурност ще се свалят.









Виж целия пост
# 1 371
Някой сеща ли се как се казваше едно филмче, за три мечета.
Не е анимационно, а от тези с куклите.
Нещо като "Три плюшени мечета", но не е това заглавието.
Две мъжки и едно женско мече, братчета и сестриче, живееха в една гора и там разни случки с тях.
Филмчето беше, полско или чешко ако се не лъжа.Говаря за отпреди 15 години.
Но се надявам да го намеря, за поколението. Mr. Green

Мечета бяха Куба, Бартек и Мецанка, но дали така се казваше филмчето....? Чудно беше! И аз все търся от старите стойностни филмчета за моите палавници в групата. Успех ти желая !
Виж целия пост
# 1 372
vorfaxx, харесала съм си няколко песнички от твоя архив - могат ли да се теглят от там, ако да - как. Ако вече си обяснявал, се извинявам, но не съм на ти с тези неща. Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1 373
vorfax, харесала съм си няколко песнички от твоя архив - могат ли да се теглят от там, ако да - как. Ако вече си обяснявал, се извинявам, но не съм на ти с тези неща. Благодаря предварително  bouquet
Ако говориш за последният ми пост (малко по-горе) линковете (преписвам ги за удобство) са тези:
CD1
CD2
CD3
Нямат парола.
Натискаш Free User, изчакваш 100-на секунди (то ти ги показва) и натискаш download.
Колкото по-голям файл свалиш от rapidshare, толкова по-късно ще ти позволи да свалиш друг от там. Като опиташ, ще ти изпише колко точно трябва да изчакаш.

Ако говориш за архиви от блогът ми (линкът е в подписът ми), то натискаш "продължи", изчакваш към 30 секунди (показва ти ги) и натискаш "свали". Там няма никакви ограничения и можеш да сваляш колкото си искаш и едновременно.



Виж целия пост
# 1 374
Благодаря, ще пробвам по-късно!
Виж целия пост
# 1 375
Пак съм аз - успях да сваля всичко каквото ми трябваше, но продължавам да бъда нахална  Blush
vorfaxx, можеш ли да разделиш стихчето от песничката в ето това: http://4storing.com/dhrfda/9c2f8ba930673e931e92c9eb25d584f4.html  Hug

(Досега събирах всякакви песни на лятна и морска тематика)

Още веднъж благодаря и утре пак ще имам молба, но от служебния компютър, че отвкъщи не мога да давам линкове.
Виж целия пост
# 1 376
A някой да има тази песен на Дует Ритон Rolling Eyes

Пиратски кораб

Музика и аранжимент: Чочо Владовски, Александър Кипров и Дени Драганов.
Текст: Михаил Белчев.

Стара оръфана карта,
кожен изтъркан калъф,
счупен бинокъл и чанта,
дневник белязан със кръст.В прашен сандък на тавана,
детството някой е скрил,
сякаш далечен прадядо,
морски разбойник е бил.

Само компасът го няма,
господи кой го е взел,
сигурно призрачен кораб,
детството ни е отнел.

Пред нас пиратски кораб носи се в морето
и черен флаг далечен спомен пак развя.
Разливат ром пиратите и се люлеят
и този път се връщат живи у дома.

Сега стоим прегърнати сами на кея,
брегът е пуст и само гларуси пищят.
Дали ще мине онзи кораб да ни вземе,
поне за малко да си върнем младостта.



Или тази:
Параход
 
 

Колко хубав, колко бял
чуден параход е спрял.
Бързо, бързо в него ний
дружно да се настаним.

Ето че засмени всички
ний размахваме ръчички.
Сбогом, сбогом град любим
в поход морски ще вървим. /2

Вятър брули ни в лице
радост трепка в сърце.
Все безкрайна морска шир
пеем, пеем ний без спир.

Истина кръга в ръката
виждаме брега в мъглата.
И с песен на уста
връщаме се у дома. /2

И с песен на уста
връщаме се у дома. /3

 newsm78 newsm78 newsm78
 



 
Виж целия пост
# 1 377

Или тази:
Параход
 
Колко хубав, колко бял
чуден параход е спрял.
Бързо, бързо в него ний
дружно да се настаним...


Аз я имам тази  Grinning много ми харесва  Whistling
Заповядай:

Параход


vorfaxx, можеш ли да разделиш стихчето от песничката в ето това: http://4storing.com/dhrfda/9c2f8ba930673e931e92c9eb25d584f4.html  Hug


speranzza имаш ли и за останалите цифрички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 378
Здравейте!
Имам за всички цифрички - при първа възможност ще ги кача - на мен песничките много ми харесват - с хубав текст и мелодични.
Благодаря за "парахода".

А другото, което исках е - http://www.limpa.bg/blogs.php?entry=33815 - дали може от този клип да се свали песента???
Виж целия пост
# 1 379


А другото, което исках е - http://www.limpa.bg/blogs.php?entry=33815 - дали може от този клип да се свали песента???
Готово  Mr. Green
http://4storing.com/jm8dst/3b27b2e850cc45fff1a3d93302d05382.html - клипчето...
http://4storing.com/u9p79n/64439a618dc4396b3fc56e04d3f8fb8e.html - МР3  Heart Eyes


Ще чакаме цифричките да качиш Praynig  Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия