И то само от някакви си гадни хреми, продължаващи дълго време
Сега един месец лечение и пак тимпанометрия( измерване на слуха)
Направо кошмар!!!На всичкото отгоре,аз пък бях с разстройство и цяла нощ не съм мигнала.Днес едва гледах на работа,а като не пих кафе(заради
)към 2 часа имах чувство,че ще заспя.Утре ще заведем малката на доки,а и за капак на всчико има скарлатина в групата ни,и сега ще наблюдавам Инка,дано не се разболее.Пожелавам си тази нощ да се наспя. 




и за двечките ви голямо гуш 

И за него и за всички болнички гуш


много се радвам и възхищавам на майки с повече от 2 деца и аз много искам 
Малко съм заета понеже съм на работа ,но за вас винаги 
и капки някакви правени ни изписа за отпушване със ксилометазолин и адреналин и витамин С сигурно,а пък аз смятам да започна и Клеева тинктура да им давам,една майка приятелка ме посъветва,обсъдих с доки и тя каза че сега е много модерно сред майките,та се разтърсих за инфо в бг мама и прочетох това онова,та ще им давам да пият и капки в носа ще им слагам от клеевата тинктура-Въпрос някой от вас дава ли на детето си и според вас има ли ефект?


Прилага се едномесечно лечение, ако е успешно не се предприема нищо. Иначе се слагат макарички и махане на сливиците. Та ние сега сме пак на това лечение и се моля да има ефект, както през пролетта 




радвам се че най - после се включи при нас.Ти можеш да даваш много добри съвети. 

ама може би с децата.
. Той не е вкусвал АМ, биберон не е влизал в устата му. Мисля, че всичко това допринесе за успешното ни кърмене и до днес
. Сега почнаха вече да ме порицават, че е много голям, но аз все още не слушам - на детето му е хубаво, на мен не ми пречи, за какво да го отбивам (ако въобще успея). Няма нищо по сладко от говорещо кърмаче, според мен
опитвам се да не им се карам за всичко,да не крещя,бия и тичам по тях всяка секунда
но трудно ми се отдава,ей градината си е благословия ви казвам
искам да съм си с тях в къщи да ми се оправят да им минат сополите и храчките ама след като цяла нощ Криската ревеше и мрънкаше че му е некомфортно(разбирам го като е болен не му е добре)ама той драматизира за най-малкото нещо -същият циркаджия като майка си
и от сутринта като се започнат едни ми ти истории,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,чак не ми се говори,какво да ви занимавам с моите идиотщини 



но аз пък незабелязах нищо като бяхме на гости у вас
Иначе такива облазени истории и аз като AIR мажа само с фенистил гел,въпреки че лятото като им бяха излезли такива пъпки и се съмнявах за шарка докторката ти каза само с един спирт да ги мажа и това е ,то пък не беше шарка 
напоследак толкова говорят и шумат в медийното пространство за дългото кърмене и кърменето изобщо,така че си майка героиня в очите на много жени
,за мен честно казано е пре достатъчно вече но всеки си решава 
Жоро да прави каквото иска да ходи да избира да купува аз ги чакам в къщи,няма по 100 пъти да ходя в един и същ магазин и да се излагам там ту това сме решили ту онова,одеве ми се обажда с компромисен вариант сделка го нарече дори-аз да избера диваните а той ламината,ама аз съм безразлична вече,той знае какво харесвам аз и кои дивани искам да купува каквото иска,няма да си скъсявам живота с материални глупости искам да мисля за хубави неща не за едни и същи простотии 100 години


Препоръчани теми