Чирпански мами насам елате!3

  • 19 851
  • 293
# 120
Привет на всички  Heart Eyes!Форумска среща се за формя за събота -Това е чудесно!!!Мен обаче не ме бройте защото майка ми ще идва на гости за някои ден ,да ми помогне да се пооправя и най -важното да ми даде малко кураж.Съжалявам че не мога да ви дам никакъв съвет за децата ,но пък за това от все сърце се надявам да се оправят много скоро.Успех!!!
Виж целия пост
# 121
AIR ,беше питала за копирането,аз мисля че всички деца копират каквото виждат и като е постоянно с тебе какво да прави човека,взима мама за пример,аз се притеснявах по едно време че като ги гледаме със свекървата и от сутрин до вечер все с жени се занимават и те ще започнат нашите маниери или занимания да копират,но не съм забелязала особенна престрастеност,т е като всички деца на вън като видят някое малко момиченце бутащо детска бебешка количка и те искат да я побутат,но определено интереса им е по трактори и камиони,коли и да поправят нещо,карат колела от повече от половин година,свекъра им купи със помощни колела,отначало само ги бутаха и неможеха но бързо се научиха и кола и конче имаме и тях ги дрънгат на вън и от тях си изпокъсаха маратонките,последният ни хит е автомати искаха и баба им им купи бързо ги счупиха но им се радват,аз днес им купих по една нова книжка за оцветяване те не че оцветяват но се правят поне,имат си цветни моливи и пастели и драскат ли драскат hahahaиначе безпорен фаворит при играчките за сега си остават малките железни колички ,джиповете,трактори и друта селскостопанска техника,всички профилирани коли като пожарна и бетоновоз имат ги в градината и много ми разказват за тях,и т,н, стана много дълго,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Peace
Смятам,пък и четох че до 3 години няма мъжки и женски играчки,на децата всичко име интересно,аз лично играя с тях на футбол,на пясъчника правя торти ,рисувам и строя със строитела къщи и гаражи за колите им,така че всеки с интереса си Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Хайде ставайте,че кафето е на масата

Добро утроооо!!!
Ние не сме вече болни,но тък като Инка кашлеше и не я искаха в градината,я закарахме в Чирпан(т.е. в Мирово,де)да я погледат малко майка и татко.Те си имат достатъчно работа хората,ама какво да ме правят....Така,че от снощи сме сами,тази вечер сме замислили да излезем на кръчма малко,че с нея е мисията невъзможна.,по тези опушени заведения.
Вчера ми дойде единия колет от Ла Редута,AIR тренча не съм го поръчвала,сега имах от чаршафите,за които те питах и едни джинси за мен.
Искам да поръчам и нещо за Митко,но все не мога да намеря нещо подходящо,или е много скъпо или е изчерпано.
По темата за копирането,Инка мноооого ме копира,но това за нея е нормално.Но също така страшно много се впечатлява и от отверки,коли,камиони и доста мъжки работи.Най-редовно изтърсва лафа:"Тате,дай офицерката???" Laughingт.е.отверката
За лишеите-и аз ги мажа с Nachtkerzen balsam,много помага,но Инка се оплаква,че пари.И аз се налага да я залъгвам,че е друго кремче.
Ох,аз сега очаквам включване със скарлатина,че нали е контактна. Sad

Хайде лек  и усмихнат ден!!!!!
Виж целия пост
# 123
Добро утро момичета!Радвам се че всички сте добре.Дано малчуганите вече не се разболяват.Сега да се похваля.Идвам от преглед-ще си имаме момченце.Тотев беше категоричен,а за съм възхитена от прегледа при него.Така че мъжките мами,живот и здраве от февруари нататък  се надявам да помагат .Доре видях че питаш за обзавеждане на кухня.Купихме си секция от Сз магазин МЕЛВИ.Страхотни неща има там а и са на долу-горе прилични цени.Ако искаш ще ти дам адрес и ако имате път натам идете да разгледате.Това е за сега от мен.Лек ден и много усмивки на всички!!  bouquet
Виж целия пост
# 124
Svetla70  Hugбраво на теб smile3525радвам се за теб и стискам палци малкото момченце да се роди жив и здрав и да му се радвате много много Hug
Танче,мерси за кафенцето,едва сега пийнах моето на две на три че ме влудяват тези моите синове Twisted Evil
Виж целия пост
# 125
ДОБРО УТРО МАМИ! smile3525
И така -кой е навит за съботно кафе?
Аз довечера пътувам към Чирпан.
Събота към 10.30-11.00 "Фламинго"или"Република"?
Аз ще бъда с 1 бр.дете. Heart Eyes
Виж целия пост
# 126
Светла, честита синя лентичка!  bouquet

Танче, помислих, че си пуснала с код за тренча, че офертата беше много изгодна...аз пуснах даже 2, с 2 различни номера  Wink Чаршафи ще купувам по намаленията...лятото за 3 евро си взех долен с ластик за голяма спалня в бяло и сиво, много хубава материя се оказа, калъфките бяха по 1 евро и докато им се чудя се изчерпаха  Twisted Evil


Ние с Ради станахме, измихме си зъбите, оправихме леглото, детето закуси, аз пийнах кафенцето и сега редим един конструктор..След малко ще излизаме, че ще ходя да изпращам диск със снимки на свеки, оттам на кухня и на люлките после...

Лек ден и целувки!
Виж целия пост
# 127
Аз съм за събота във Фламингото с 2бр.деца.
Доре,да дойдеш!Вземи и Петьо да си играят с Наско!
Ай де утре пак ще пиша повече  bouquet!
Виж целия пост
# 128
Привет от намръщена София.
Яд ме е,че го няма вчерашното слънце. Crossing Arms
За кафенце се разбирате - това е много хубаво.
Дано се съберете повечко и да се набъбрите добре.
Поздрави от нас.
  bouquet
Виж целия пост
# 129
Приятно изкарване утре, мами!
Аз в неделя съм на работа за 3-4 часа и няма да си идваме в Чирпан, ама вие пийте по едно и за нас Wink По Коледа, живот и здраве, ще си дойдем и ще се радвам да се видим на живо Simple Smile Сигурна съм, че съм виждала повечето от вас, обаче... старческата деменция (Любе Wink ) май май наистина ми се отразява  Rolling Eyes

P.S. Някой беше питал дали имам сестра Ирена - аха, имам Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Момичета,ако сте осъществили срещата дайне някоя снимчица на сам,не бъдете като мен  Hugаз ще се моля на един приятел да ми даде временен хард поне да мога да кача снимките от Чирпанската първа среща,но нека видим и от втората де ,ако е имало такава Peace
Виж целия пост
# 131
Здравейте мами!
Сега ще ви кажа как мина срещата - бяхме ................. Павлина и аз.................. Rolling Eyes Ами то ние двете и без форума се срещаме! Както и да е, мисля, че добре си прекарахме - пихме кафе и си побъбрихме. Не разбирам само  newsm78 защо толкова канене, а накрая - нищо.......
Виж целия пост
# 132
Ами Veselina_3  така се случва понякога Crossing Armsкакво да се прави,кой не могъл,кой друго,ето аз имам желание ама съм надалеч Hug
По важното е самият замисъл,следващият път ще сте повече хора вярвай ми Peace
Виж целия пост
# 133
Съжалявам ,че не бях влизала вчера и незнаех ,че наистина ще има среща и плана ми беше друг,но днес купихме матраци за детската и леглата вече са готови, утре ще чистя кухнята и ще слагаме дивана, лека полека всичко се нарежда, но тази секция ни измъчи ,малко майсторлъка и куца ,но такова е няма идеално
Светле ние с кухнята почти сме готови трябват ни само маса и столове, все пак може да ми дадеш този адрес като ходим да идем да се разгледаме, спалнята не е оправена и коридорите ,та има още мебели за купуване, а и щях да забравя да те поздравя, че чакаш момченце, аз много исках да си имам и момиченце, но късмет да са ми живи и здрави мъжлетата,пък нищо не се знае живота как ще се извърти Simple Smile
Поля другия път дано да не се разминем,отдавна не сме се виждали и с Весито, с тази работа все по рядко се засичаме
Абе много сме несериозни една среща не можем да си направим,но третия път вече трябва да се получи
Лека вечер от мен
Виж целия пост
# 134
Здравейте момичета,
аз снощи бях на среща с Благоевградските съфорумки и беше страхотно,в един изискан ресторант в който предлагат 3 вида кухня и ядохме български и китайски специалитети и беше страхотно само по женски събрахме се хубава група от 12 човека,та за това се надявам и Чирпанските срещи да стават все по -популярни и посещаеми защото е страхотно Peace

Доре,радвам се че напредвате и сте почти готови Hug
Още чакам снимки от екскурзията на Gwen ,защо ли не пуска newsm78 Thinking
Приятен неделен следобед на всички,моите разбойници заспаха току що и сега е време да понауча за утрешният урок по английски Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия