Чирпански мами насам елате!3

  • 19 851
  • 293
# 135
Здравейте,момичета!Доре,адреса е ул.''Генерал Гурко''36.МЕЛВИ се казав магазина.А другият който ми харесва в Стара Загора е мебелна къща ДЕЙЗИ.Това е още в началото на града зад бензинистанция мисля на шел.Пада от ляво като идваш от Чирпан.
Виж целия пост
# 136
Здравейте и от мен!!!
Ние днес цял ден се чудихме дали да отидем да Чирпан да си вземем детенце,но майка ми изяви желание да я погледа още малко и ето пак сме младоженци WinkСега съм сложила да варя една зелева супа за отслабване,и това чудо ще видим,че нещо съм се пооляла с хапването напоследък... Sick
А и празници се задават,дано малко поолекна Praynig
Иначе,няма нищо ново при нас или поне не се сещам какво да споделя с вас newsm78

Хайде лека и спокойна вечер!!!!
Виж целия пост
# 137
здравейте и от мен ,изкъпах се по примитивен начин, но какво да се прави тази авария ни остави почивните дни без вода,
 да се похваля днес вече , изчистихме кухнята ,сложихме дивана, сглобих ме детското и сега остава да сложат щорите,татито да сложи контактите и аз да избърша в детската и да заведем децата, да видят изненадата, нямям търпение да видя Петьо как ще реагира като го заведем, вече един месец не го водим на къщата ,да не развалим замислената изненада
Светле в Дейзито ходихме скоро дори от там си харесах модел за диванчето и на добра цена ,но цвета не ми отговаряше и затова от Чирпан го взехме,но другия при следващото ходене, ще го посетя
лека вечер на всички,ще лягам ,че утре пак на работа
Виж целия пост
# 138
Добър вечер момичета
днес успях да си направя сайт най-накрая и си качих последните снемки от фотоапарата от вечерта когато бяхме на гости при Дорето в Чирпан,ще ги споделя с вас:

Ето ни
Виж целия пост
# 139
Тук можете да видите снимките от Рим.
Беше прекрасно,незебравимо,романтично. Heart Eyes Сградите са величествени,с огромни порти и прозорци. Все едно живеят великани. Всичко е толкова голямо и вълнуващо.

Последния ден ходихме на един площад. Известен е стова,че на него продават картини. Значи представяте си площад,отрупан с всякакви картини. От всички страни на площада се кипрят кафенета и ресторантчета. По средата - фонтан. Пред фонтана китарист,огласящ с музиката си целия площад....музика тип Браян Адамс - Have you ever really loved a woman...всички седнахме на фонтана и половин час никой дума не обели. Наслаждавахме се. Беше прекрасно.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега ще разгледам какво е пуснала Джинджер.

Много неприятно,че нямате вода....докога ще е така? Tired
Все едно се връщаме няколко столетия назад.Егати работата! ooooh!
Виж целия пост
# 140
Gwen ,благодаря ти,много увлекателно разказваше за онзи площад и аз си го представих чак Blush
много готини снимки,наистина какви високи високи сгради,неможах да ги разгледам всички,но сте си изкарали чудесно браво на вас и аз искам някой ден да отида с моят мъж така на екскурзийка Peace
Виж целия пост
# 141
Ехо,няма ви
изпаднахме на 2 страница Naughty
аз уча усилено думи и изречения на английски,а вие сигурно работите ли работите newsm78
Виж целия пост
# 142
Ами даааааааа....
Днес правя инвентаризации в несвяст !   Crazy
Виж целия пост
# 143
Veselina_3 ,къде работиш? newsm78
Виж целия пост
# 144
В болницата - счетоводител и нещо като системен администратор (или поне така се изживявам).
Виж целия пост
# 145
Здрасти Heart Eyes
И аз съм вече в отбора на сините лентички Simple Smile.Детето е добре и наи -важното за мен поне на този етап е ,че се е обърнало и вече е в главично прилежание ,навлязло дълбоко в таза.
Gwen страхотни снимки завиждам ви благородно за романтичната разходка... Wink
Виж целия пост
# 146
В болницата - счетоводител и нещо като системен администратор (или поне така се изживявам).
охооооо бравос newsm10
smarfieta9 ,честита синя лентичка stork-boyи всъщност скоро ли ти е термина или към януари беше,че съм забравила,пък нямаш и лентичка в подписа да си сверя часовника та затова питам,и да вземеш на някой номера на телефона поне едно смс-че като родиш искаме да не сме в неведение и ние да се радваме,това ще е първото форумско бебе за Чирпанските форумки Hug
Аз днес цял ден уча по английски,и 2 манджи сготвих ,че ми е неудобно от свекърите вече,3 пъти в седмицата гледат децата вечер до 8 докато си дойда от курса и вечеря са ми направили само да хапна и да легна Mr. Greenта за това се постарах и аз днес да ги нагостя Blush
В градината на моите синове вече са започнали репетициите за коледната пиеса и са раздали ролите,Аси е кумчо вълчо а Криската е зайче,само дето нищо не са искали да проговорят от думичките които трябва да кажат,иначе неспират да питат и бърборят а когато трябва Crossing Armsдано ги научат и се отпуснат да си кажат репликите че и стихчета ще има Mr. Green
Виж целия пост
# 147
Терминът ми е на 19.01 ,но не знам защо само повтарям без да се замисля че ще е на 12.01 та ще видим...Добра е идеята за номера на тел.,но на мен ми се искаше да се съберем ,да се видим ,да побъбрим,и тогава да си вземем номерата на тел.... newsm78ама както се е видяло  newsm78 Знае ли човек ...Дано се осъществи най накрая тази чирпанска среща.Ако ли не които желае може да остави номера си ,ще звънна когато се появи човека Blush
Виж целия пост
# 148
Добро утро!Лек и весел ден на всички.

                   
Виж целия пост
# 149
Добро утро,аз пия първото си кафенце,днес нещо едва в 8,25 се събудих и вдигнах децата за детска,брей как така изведнъж взеха да се успиват до късно Rolling Eyesдобре че ни е на близичко,само бързо се обличаме,разпъвяме чадърчетата и тичаме към детската,почти не пропуснахме нито един гьол,дори Асен се пльосна на колена почти пред входа на градината и така странно държи чадъра че си ходи почти мокър Twisted Evilгледам беше дошъл в градината един господин който държи едно фото в подлеза при Американският,трябва да избираме календари,ама понеже плащахме и таксата и не ни ги показаха,та утре ще е че аз нали съм на курс довечера пък после и на рожден ден Drunkсвекървата снощи каза да не закъсняваме много,аз и отвърнах че като се напием и си идваме Joy hahaha Laughing
Смърфиетке,до термина ти дано се завърти още някоя среща,иначе аз ще ти изпратя моят номер на ЛС и ти стискаме палци за малкият мъж да знаеш Hug

Защо така се криете на последак всички,къде се изгубихте,хайде драснете по някой ред тука Naughty Peace
Лек и усмихнат ден и от мен,въпреки че при нас вали и е студено и неприятно,но важното на човек какво му е вътрешното усещане за живота Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия