Сега съм сложила да варя една зелева супа за отслабване,и това чудо ще видим,че нещо съм се пооляла с хапването напоследък... 


Сградите са величествени,с огромни порти и прозорци. Все едно живеят великани. Всичко е толкова голямо и вълнуващо.







.Детето е добре и наи -важното за мен поне на този етап е ,че се е обърнало и вече е в главично прилежание ,навлязло дълбоко в таза.

и всъщност скоро ли ти е термина или към януари беше,че съм забравила,пък нямаш и лентичка в подписа да си сверя часовника та затова питам,и да вземеш на някой номера на телефона поне едно смс-че като родиш искаме да не сме в неведение и ние да се радваме,това ще е първото форумско бебе за Чирпанските форумки 

дано ги научат и се отпуснат да си кажат репликите че и стихчета ще има
ама както се е видяло
Знае ли човек ...Дано се осъществи най накрая тази чирпанска среща.Ако ли не които желае може да остави номера си ,ще звънна когато се появи човека
свекървата снощи каза да не закъсняваме много,аз и отвърнах че като се напием и си идваме


Препоръчани теми