На всичко отгоре не успявам да изцедя почти нищо с нея след като бебка е сукала само 5 минути, а като пробвам да изцедя на ръка - мляко има доста. Ще съм благодарна да чуя ващите мнения
На всичко отгоре не успявам да изцедя почти нищо с нея след като бебка е сукала само 5 минути, а като пробвам да изцедя на ръка - мляко има доста. Ще съм благодарна да чуя ващите мнения

. И един път на ден е достатъчно
.
но ми допадна написаното от mamamagni може и аз да започна да държа всичко в хладилника и да изварявам само 1 път.
. Не знам на какво се дължи това, но определено не е на липса на мляко. Като я теглихме преди 5 дни се оказа че не наддава много добре този месец ( което е нормално при това положение ) и за това реших да си купя помпата на Авент за да мога да изцеждам и да и давам повече мляко. Не искам да дохранвам с АМ. Но вчера за цял ден с нея успях да изцедя общо около 50 мл.

А ако си се изстисквала преди на ръка , то със сигурност помпата не може да стиска със същото темпо , и това съм изпитала , но пак се свиква, защото предпочитам малко по-бавно да става отколкото да ми омаляват ръцете, ще се убедиш в това

. Не знам на какво се дължи това, но определено не е на липса на мляко. Като я теглихме преди 5 дни се оказа че не наддава много добре този месец ( което е нормално при това положение ) и за това реших да си купя помпата на Авент за да мога да изцеждам и да и давам повече мляко. Не искам да дохранвам с АМ. Но вчера за цял ден с нея успях да изцедя общо около 50 мл.
Препоръчани теми