Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 178
  • 1 823
# 1 005
Нямам думи  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 006
Прясно мляко"Пършевица".Купих го от Била,беше си в срок на годност.Като го отворих ми замириса,но си казах,че може би е като домашното и направих крем-карамел.Започна да се вдига,като че ли пека кекс.
Виж целия пост
# 1 007
Пресни млека купувам само на Сердика-Добрич и на Роса.
Е ,те вече са една фирма де Simple Smile
Виж целия пост
# 1 008
като се замисли човек немските масла са малко по-скъпи от българските, може би наистина има нещо съмнително при тях.Тук не включвам "Президент".
Виж целия пост
# 1 009
От втория пост можеш да прочетеш за това масло. Не знам има ли нещо, за което човек да е сигурен, че е свястно и истинско.

labrex, направо утрепа рибата с тази информация!!!

Пресни млека купувам само на Сердика-Добрич и на Роса.
Е ,те вече са една фирма де Simple Smile

това е за белия списък, да не вземе някой да се обърка Laughing
И заповядай при добричките мами Hug
Виж целия пост
# 1 010
Мерси на Мимиту с кирилизацията Simple Smile))
Омотах се малко,а и не знаех как да открия белия списък !  bouquet
Виж целия пост
# 1 011

Добрич
Виж целия пост
# 1 012

Мерси, Мими! Включих се и там !
  bouquet
Виж целия пост
# 1 013
От втория пост можеш да прочетеш за това масло. Не знам има ли нещо, за което човек да е сигурен, че е свястно и истинско.

labrex, направо утрепа рибата с тази информация!!!


Ами, то и аз зяпнах, като го прочетох, защото купувам само немските масла, с надеждата, че са по-добри. Все пак на гърба на опаковката пише "произведено в Германия по немски стандарт".
 Сега съм на "Верея", българско, за втори път го купувам и има много приятен маслен вкус и никакви добавъчни аромати. То това, май беше за белия списък, но все още не съм съвсем уверена. Като го купя за трети път и е хубаво, ще го похваля повече. Grinning

Виж целия пост
# 1 014
Ох ,момичета искам да ви се оплача от една случка тази сутрин.
Снощи поръчах на мъжа ми да купи прясно мляко и изобщо не го погледнах.И когато го отворих тази сутрин си беше развалено млякото.Но най-голямото ми учудване беше като прочетох дата на годност до 25.02.07. Shocked Shocked Shocked
Можете ли да си представите що за магазин продава такава стока.За съжаление не запазих касовата бележка,но отидох в магазина където ми заявиха че не е от там ,разбира се.А прясното мляко е на ф-ма" АРО" и магазина е техен представител. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 015
Ох ,момичета искам да ви се оплача от една случка тази сутрин.
Снощи поръчах на мъжа ми да купи прясно мляко и изобщо не го погледнах.И когато го отворих тази сутрин си беше развалено млякото.Но най-голямото ми учудване беше като прочетох дата на годност до 25.02.07. Shocked Shocked Shocked
Можете ли да си представите що за магазин продава такава стока.За съжаление не запазих касовата бележка,но отидох в магазина където ми заявиха че не е от там ,разбира се.А прясното мляко е на ф-ма" АРО" и магазина е техен представител. Crossing Arms

В такъв случай, като се правят на ударени, отварям млякото и го изливам на щанда на продавачката и си излизам, и повече не стъпвам там, магазини колкото щеш
Виж целия пост
# 1 016
Какво толкова...сваряваш, прецеждаш и става извара
Виж целия пост
# 1 017
Ох ,момичета искам да ви се оплача от една случка тази сутрин.
Снощи поръчах на мъжа ми да купи прясно мляко и изобщо не го погледнах.И когато го отворих тази сутрин си беше развалено млякото.Но най-голямото ми учудване беше като прочетох дата на годност до 25.02.07. Shocked Shocked Shocked
Можете ли да си представите що за магазин продава такава стока.За съжаление не запазих касовата бележка,но отидох в магазина където ми заявиха че не е от там ,разбира се.А прясното мляко е на ф-ма" АРО" и магазина е техен представител. Crossing Arms

В такъв случай, като се правят на ударени, отварям млякото и го изливам на щанда на продавачката и си излизам, и повече не стъпвам там, магазини колкото щеш


  newsm10  аз така бих постъпила
Виж целия пост
# 1 018
Изключително рядко правя на дъщеря ми крем с нишесте и разбира се купувам само натурално нишесте (царевично или пшенично) и днес какво ми се случи - разтваряйки едно такова НАТУРАЛНО нишесте без консерванти и подсладители - се боядиса в розово с аромат на малина, ягода или подобни..
http://mpp.bg/cat.php?cid=136 - ето на това е, фирмата е Prima, Mercury
А ето още какво пише на пакетчето - Благодаря ви, че избрахте нашия (грешка - ят) продукт! Лично аз гарантирам, че той ще задоволи и най-високите очаквания или просто ще оправдае вашите пари. Калинка Пенева (създател и управител).  Нямам думи, просто искам като отворя пакета (на каквото и да е) да пише наистина това, което съдържа!!
Виж целия пост
# 1 019
Това с нишестето и на мен ми се е случвало...спрях да купувам от тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия