Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 179
  • 1 823
# 1 020
Видях, че често питате за качествено кисело мляко. Затова ви пускам един линк. Не искам да правя реклама. Опитайте и ми кажете какво мислите...
http://www.bio.bg/products/dealers

Опитах и мисля, че е като едновремешното кисело мляко в стъклени бурканчета  Simple Smile, което на втория ден вкисваше, т.е. май е истинско. Хареса ми, но цената му е висока - 1,29 лв. Зареждат го в Пикадлили център във Варна само петък следобед!!

Вълшебна, основният "пълнител" в пюрето е брашно, дори не е нишесте, защото то е по-скъпо. От дистрибутор на Никас пък знам, че и в саламите и шунки разни пресовани слагат брашно вместо нишесте.......той ми каза по-добре да купувам кренвирши отколкото шунка  Laughing
Това е страхотно кисело мляко, но май ще трябва да пиша за него в "белия списък". Наистина е много хубаво. Вярно че е скъпичко, но си струва. Аз го купувам от Фантастико. Скоро не бях купувала, но сега пак започвам. М№
Виж целия пост
# 1 021
Видях, че често питате за качествено кисело мляко. Затова ви пускам един линк. Не искам да правя реклама. Опитайте и ми кажете какво мислите...
http://www.bio.bg/products/dealers

Опитах и мисля, че е като едновремешното кисело мляко в стъклени бурканчета  Simple Smile, което на втория ден вкисваше, т.е. май е истинско. Хареса ми, но цената му е висока - 1,29 лв. Зареждат го в Пикадлили център във Варна само петък следобед!!

Вълшебна, основният "пълнител" в пюрето е брашно, дори не е нишесте, защото то е по-скъпо. От дистрибутор на Никас пък знам, че и в саламите и шунки разни пресовани слагат брашно вместо нишесте.......той ми каза по-добре да купувам кренвирши отколкото шунка  Laughing
Това е страхотно кисело мляко, но май ще трябва да пиша за него в "белия списък". Наистина е много хубаво. Вярно че е скъпичко, но си струва. Аз го купувам от Фантастико. Скоро не бях купувала, но сега пак започвам. М№
Много е хубаво това био мляко. Препоръчвам го горещо.
Виж целия пост
# 1 022
Да попитам - на етикета си пише БИО МЛЯКО или нещо друго - искам да го пробвам
Виж целия пост
# 1 023
Така изглежда - http://www.bio.bg/products/milk?CAKEPHP=ce9f1e10a93117aec479b92bffa9f5a7
И аз само от него купувам! В София - от Била, но не при щандовете за млеката, а в отделен хладилник в началото.
Виж целия пост
# 1 024
Така изглежда - http://www.bio.bg/products/milk?CAKEPHP=ce9f1e10a93117aec479b92bffa9f5a7
И аз само от него купувам! В София - от Била, но не при щандовете за млеката, а в отделен хладилник в началото.



Да, да виждала съм го , но никога не съм се осмелявала да го купя , но сега вече благодарение на вас ще го опитам   bouquet
Виж целия пост
# 1 025
Македонска наденица на Сачи,въобще всичко на Сачи Sick
Абсолютно те подкрепям! Пълни боклуци! Рекламата им е голяма! #2gunfire
А какво ще кажете за ГАДНАТА народна кайма?
Виж целия пост
# 1 026
Цитат
Млякото се произвежда без антибиотици, хормони за растеж или опасни пестициди. То не съдържа никакви химикали, млекозаместители, консервиращи или неутрализиращи вещества.

Това е един чист, натурален продукт, с хубав каймак и изключително приятен млечнокисел вкус с карамелен аромат.


А този номер как става? За карамеления аромат говоря. Карамел ли има в млякото или ароматизатор. А нали уж нямаше никакви примеси и химикали?  newsm78
Аз лично нямам доверие на нищо българско и родно, което има чужди, а не български сертификати. То и Данон си има какви ли не, ама кисело мляко ли е - НЕ! Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 1 027
карамеления аромат се получава от варенето на млякото, домашното по принцип е така.
Виж целия пост
# 1 028
 Joy
вица на деня!
За първи път чувам, че вареното домашно мляко има аромат на карамел.
Да не би кравите да се хранят със захар и после да се оригват към млякото? newsm78

Да допълня, че откак се помня родителите ми гледат крави и съм "опитвала" домашно и то варено мляко. Или може би става въпрос за някоя специална порода Карамел- му Laughing
Виж целия пост
# 1 029
Тази сутрин в "Здравей, България!" говориха за каймите и другите меса... беше доста гнусно, имаше и една жена от цех за такива, разказа абсолютно същите неща, за които пишете.. А що се отнася до киселите млека - да ви кажа, че вече си правя сама кисело мляко, но успявам само с Елена да заквася прясното мляко - иначе съм пробвала с Верея. Пършевица, Родопея и поне още 2-3 по неизвестни марки, но само това на Елена явно има някакви бактерии...
Виж целия пост
# 1 030
Гледайте новините, ако можете - ще покажат репортаж за това, че се внасят меса и колбаси с изтекъл срок на годност от ЕС и после се препродават ...
Виж целия пост
# 1 031
Цитат
карамеления аромат се получава от варенето на млякото, домашното по принцип е така.

може би имаш предвид вкусът, който се получава когато леко прегори млякото на дъното при варене.Много специфичен аромат и вкус придава на млякото, който на мене ми харесва, но чак пък карамелен.
Виж целия пост
# 1 032
Гледайте новините, ако можете - ще покажат репортаж за това, че се внасят меса и колбаси с изтекъл срок на годност от ЕС и после се препродават ...

Да, даваха по новините, предполагам,че и довечера от 19,15 пак ще дадат репортажа...Но това ние тук си го знаем...Форумка с такъв репортаж не можеш да уплашиш...Да питат нас - да им кажем и други неща....
Виж целия пост
# 1 033
Да, това е ясно, стана ми странно, че всички там бяха наясно за проблема и кимат едни такива с глави и цъкат с езици и накрая не стана ясно ще ли има решение някакво или тц .. newsm78
Виж целия пост
# 1 034
Гледайте новините, ако можете - ще покажат репортаж за това, че се внасят меса и колбаси с изтекъл срок на годност от ЕС и после се препродават ...

Да, даваха по новините, предполагам,че и довечера от 19,15 пак ще дадат репортажа...Но това ние тук си го знаем...Форумка с такъв репортаж не можеш да уплашиш...Да питат нас - да им кажем и други неща....
По кой канал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия