Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 177
  • 1 823
# 1 065
Стигам до извода, че е по добре да не зная и да не виждам всичко ,не ми се живее в инкубатор.
Виж целия пост
# 1 066

Закупено снощи от магазин в Стара Загора, свалено от хладилната витрина на магазина:


Аз също съм попадала на такова развалено сирене.Смениха ми го в магазина.Интересното е ,че си беше в срок на годност.
Виж целия пост
# 1 067

Закупено снощи от магазин в Стара Загора, свалено от хладилната витрина на магазина:


Аз също съм попадала на такова развалено сирене.Смениха ми го в магазина.Интересното е ,че си беше в срок на годност.

Интересно...и аз съм попадала на такова сирене в срок на годност newsm78...Значи наистина трябва да се внимава с него!
Виж целия пост
# 1 068
Стигам до извода, че е по добре да не зная и да не виждам всичко ,не ми се живее в инкубатор.
Да и на мен ми става много страшно,и тенденцията е да става по зле Sad
Виж целия пост
# 1 069
Как обичам козуначени рула, а как се прекарах...Такова на ИРИДА ООД София мирише на мухъл.Прясно би трябвало да е по опаковка, но не би. Че и няколко броя купих купих в лакомията си Confused.
Виж целия пост
# 1 070
Здравейте! Аз също гледам да избягвам храните, които имат вредни Е-та.Ако се чудите кои точно от тях са вредни, на Вашето внимание ви предлагам една много добра програма, която показва всичко относно въведената добавка. Програмата е за мобилен телефон и ще ви помогне да се предпазите от отровите, докато пазарувате например. Номерът на Е-то се въвежда в мобилния телефон. След това излиза екран, който показва характеристиките на добавката. Ако се изписва голям мигащ червен надпис "AVOID IT", това значи, че трябва да подминете тази стока.По-надолу можете да видите името на Е-то, групата (посладители, оцветители и прочие) и ефектът му върху организма. Програмата е напълно БЕЗПЛАТНА. Ето ви адрес към нея:

http://store2.data.bg/englishfool/ENumbers.jar
Виж целия пост
# 1 071
Имам Нокиа 3120 - как да си инсталирам т'ва чудо, като и кабел нямам newsm78
Виж целия пост
# 1 072

интересно ми стана,а нищо не мога да видя  newsm78
Виж целия пост
# 1 073
Мони, нищо не се вижда - тегли се един файл (няколко де) и това е - трябва да се инсталира на телефона, а аз не знам как Tired
Виж целия пост
# 1 074

Ако може повече инфо как да се инсталира на телефона......
Виж целия пост
# 1 075
Ами прехвърляте го на телефона и би трябвало да проработи, ако телефонът ви поддържа Java.
Виж целия пост
# 1 076
Мони, нищо не се вижда - тегли се един файл (няколко де) и това е - трябва да се инсталира на телефона, а аз не знам как Tired

на мен ми излиза,че е кодирано Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 077
Много офф: Хора, не се ли притеснявате малко да теглите и инсталирате нещо си препоръчано от гост . (точка) newsm78
Виж целия пост
# 1 078
Много офф: Хора, не се ли притеснявате малко да теглите и инсталирате нещо си препоръчано от гост . (точка) newsm78

от чисто любопитство исках да прочета какво пише,но...... Tired
Виж целия пост
# 1 079
Добавям салам Мелник на Меско - Петрич. Нещо хруска, а не искам да мисля какво е. Но е гадно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия