Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 177
  • 1 823
# 1 515
Пилешки продукти на фирма "Бисери" Свиленград. Взех пилешки крилца - едно, че бяха още с перата, а и някак бяха инжектирани с вода за да тежат. Това е някакъв ужас! Sick
Виж целия пост
# 1 516
Не купувайте пуканки "TOP of the POP" с вкус на кашкавал. Миришат на повръщано.
Виж целия пост
# 1 517
Направило ми е впечетление , че често хляба който купувам след като остане за следващия ден и го опиташ вече има вкус на кифли и лепне.
И хляб ли да не купуваме ?
Ще ми е интересно някой ако работи в тази сфера да ни разясни за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 1 518
krasian , аз за това от година и половина имам хлебопекарна и не купуваме хляб вкъщи. Peace
Виж целия пост
# 1 519
Слагам тук и прясно мляко на "ДЕЯ".Ужасно беше, с вкус на някакви химикали./От Фантастико го купих/ Изхвърлих го с отвращение #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1 520
АБСОЛЮТНО ВЯРНО..НИКОГА СБА ВАРНА....НИКОГА!
Виж целия пост
# 1 521
АБСОЛЮТНО ВЯРНО..НИКОГА СБА ВАРНА....НИКОГА!
Подкрепям с две ръце! Преди време взехме от там прясно мляко и топено сирене, известни марки..... Годността на млякото беше изтекла преди два дни, а на топеното сирене - преди месец  Shocked. Писах оплакване до ръководството, отговор така и не получих.  Naughty
Виж целия пост
# 1 522
krasian , аз за това от година и половина имам хлебопекарна и не купуваме хляб вкъщи. Peace
Да , това е решение.Но аз по дяволите работя по 12 часа на ден.Ако започна да си пека хляба сама , за си подквасвам домашно кисело мляко , да си правя кашкавал в домашни условия и т.н. и т.н. то по добре да се застрелям #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1 523
krasian , аз за това от година и половина имам хлебопекарна и не купуваме хляб вкъщи. Peace

И аз се замислям. Милото и то подхвърля такива идей.Той обича много хитки и въобще месено.Освен да го науча да меси hahaha.
Аз пък все оцелвам хляб като гума.Една филийка на една хапка - толкова е мек и никакъв един такъв гумен.
Виж целия пост
# 1 524
krasian , аз за това от година и половина имам хлебопекарна и не купуваме хляб вкъщи. Peace

И аз се замислям. Милото и то подхвърля такива идей.Той обича много хитки и въобще месено.Освен да го науча да меси hahaha.
Аз пък все оцелвам хляб като гума.Една филийка на една хапка - толкова е мек и никакъв един такъв гумен.

Няма какво да го учиш, тя машинката сама си меси и пече. Просто слагаш точните пропорции и готово. Hug
Виж целия пост
# 1 525
Добавям тук и киселото мляко "Медея". Дадох си парите за една гола вОда, буквално. Млякото вътре /ако въобще е имало такова/ беше само за цвят...
Виж целия пост
# 1 526
на етикета на замразените пилешки гърди, които купих днес, бяха изброени съставките: пилешки гърди и общо 8 Е-та  newsm78
Виж целия пост
# 1 527
на етикета на замразените пилешки гърди, които купих днес, бяха изброени съставките: пилешки гърди и общо 8 Е-та  newsm78

Сега погледнах моите във фризера...имат само 4 Е-та  Mr. Green  Твоите са по-специални  hahaha ..... малиии, не е смешно....
Виж целия пост
# 1 528
Мале пък аз напосредък само такова купувам.Не намирам разлика с другите - всички са ми едни изкуственяци. ooooh!Някъде пак във форума бях чела че Бор Чвор имали българска закваска пък другите внасяли -  ooooh!
Купувам и Верея - отзиви за него?

Мен ако питаш остани си на Верея!!!! Peace
Виж целия пост
# 1 529
на етикета на замразените пилешки гърди, които купих днес, бяха изброени съставките: пилешки гърди и общо 8 Е-та  newsm78

И аз бях купила веднъж такива. Пишеше, че даже и глюкоза има!  Shocked Жалко, че го прочетох чак у дома. Не помня фирмата за съжаление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия