Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 179
  • 1 823
# 1 500
А аз купувам месо и кайма от магазина на една бургаска фирма. Каймата е насипна и се вижда как изглежда. От някакво близко до Бургас село беше....май Русокастро, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 1 501
Според мен е най-добре да си купуваме такива неща от месарницата до нас. Често пазаруваш, установяваш някакъв контакт с магазинерката и т.н. Големите марки са само големи пари за голяма реклама.
Виж целия пост
# 1 502
А аз купувам месо и кайма от магазина на една бургаска фирма. Каймата е насипна и се вижда как изглежда. От някакво близко до Бургас село беше....май Русокастро, но не съм сигурна.
И аз съм от Бургас  Hug кажи къде е това магазинче , в него качествени ли са продуктите , и ние ще пазаруваме от там , даже и да не ни е много наблизо , може да ходим отвреме навреме да си пазариме  newsm78
Виж целия пост
# 1 503
Току-що детето ми се задави с парче найлон от пастет -фамилен на фирма Картел-S.A.ООД Варна.
Задави се и повърна милата.Голям съм карък-винаги си правя сама пастетите.Веднъж купих и ...на мен се падна.Подадох жалба по електронен път в Комисията на потребителя.Друго да ме посъветвате.
Виж целия пост
# 1 504
Би ли споделила как си приготвяш пастета, може и на лични. Аз много обичам, но като знам, че вътре може да има смляно ВСИЧКО и... не купувам. Rolling Eyes То не може и от всичко да се лиши човек, ама пастети специално много отдавна не купувам
Виж целия пост
# 1 505
и аз искам рецептата за пастета, че малката го яде с лъжицата от кутията без хляб.
на меме този на каро ми е гнусен, но на компас се яде. бих си правила, ако знам как.
Виж целия пост
# 1 506
и аз искам рецептата за пастета, че малката го яде с лъжицата от кутията без хляб.
на меме този на каро ми е гнусен, но на компас се яде. бих си правила, ако знам как.
и аз бих правила пастет , ако знаех как  Rolling Eyes
ЩЕ ЧАКАМЕ ЗА РЕЦЕПТАТА Hug
И Мимито така го яде , и затова не купувам вече  Thinking
И лютенеца много обича ... Купувам "Олинезко "
А вие каква лютеница давате на децата ?
Виж целия пост
# 1 507
домашна!
ако няма - олинеза домашна едросмляна.
Виж целия пост
# 1 508
За пастет тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63738.msg1164354
http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=cooking&id=274
  chef
Виж целия пост
# 1 509
за пастета тук:
http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=cooking&id=274
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63738.msg1164354
  chef
Знам, че много хубав става с патешки дроб!
Извинявам се за off-a!
Виж целия пост
# 1 510
drize , Благодаря ти за рецептите за пастета!  Hug С този пастет  ще знам какво давам на децата си! Те много обичат и им купувам отвреме навреме на КФМ с маслини - на вкус е добър , но кой знае какво са смлели в него newsm78
Виж целия пост
# 1 511
Хайде пак в темата.Явно е някаква прокоба.Сега пък открих найлон в земелките на Лагард.Около 7 сантиметра.Иформирах РИОКОЗ Варна,но не съм получила още потвърждение.Някой би ли ме насочил,дали на правилното място съм подала жалбата?!.

http://drozofila.multiply.com/photos/album/5
Виж целия пост
# 1 512
Пили ли сте прясно мляко на Бор Чвор в шише с 3.6% масленост? Ако не сте по-добре и недейте! Има вкус на тебешир и лекарство! Това мляко крава не е виждало никога! Twisted Evil
И аз направих грешката да купя такова мляко.Отвратително е.
Виж целия пост
# 1 513
Мале пък аз напосредък само такова купувам.Не намирам разлика с другите - всички са ми едни изкуственяци. ooooh!Някъде пак във форума бях чела че Бор Чвор имали българска закваска пък другите внасяли -  ooooh!
Купувам и Верея - отзиви за него?
Виж целия пост
# 1 514
Мале пък аз напосредък само такова купувам.Не намирам разлика с другите - всички са ми едни изкуственяци. ooooh!Някъде пак във форума бях чела че Бор Чвор имали българска закваска пък другите внасяли -  ooooh!
Купувам и Верея - отзиви за него?
Мляко мога да препорърчам само на ЕЛБИ Булгарикум  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия