Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 186
  • 1 823
# 870
Имам "интересни" впечатления от прясно мляко "Бор-Чвор" #Crazy
Няколко пъти вземах от него, но повече не! Последния път сипвам от шишето в чаша за детето и виждам как нещо гъсто цопва в чашата. Извадих го с лъжица - оказа се бучка недоразтворено сухо мляко Close За какво говорим оттук насетне?! Повече не ги признавам за марка, макар че киселите млека и кашкавалът всъщност ми харесваха. Но като си представя, че и тях ги правят от сухо мляко...
И с цялата си наглост са посочили телефон на потребителя на шишето от млякото... еми няма да им се обадя... да се чудят защо съм спряла да купувам от тях Mr. Green
Виж целия пост
# 871
Имам "интересни" впечатления от прясно мляко "Бор-Чвор" #Crazy
Няколко пъти вземах от него, но повече не! Последния път сипвам от шишето в чаша за детето и виждам как нещо гъсто цопва в чашата. Извадих го с лъжица - оказа се бучка недоразтворено сухо мляко Close За какво говорим оттук насетне?! Повече не ги признавам за марка, макар че киселите млека и кашкавалът всъщност ми харесваха. Но като си представя, че и тях ги правят от сухо мляко...
И с цялата си наглост са посочили телефон на потребителя на шишето от млякото... еми няма да им се обадя... да се чудят защо съм спряла да купувам от тях Mr. Green
Бре, и те ли, бе!? А им бях почитателка.....
Виж целия пост
# 872
Това мляко изобщо не съм го чувала , ама като чета явно не съм изпуснала много  Mr. Green
Виж целия пост
# 873
сирената и кашкавалите- голяма част от тях се правят също със сухо мляко  и то внос. За една марка със сигурност знам че правят сиренето със сухо мляко от Украина, а там беше Чернобил и като се има предвид отровните фъстъци , които сме изяли и 20 годишното месо, кой го знае какво е това мляко.
Не купувайте кренвирши (може би нищо ново не казвам), правят ги от кожи и кръв на прах, също внос!
Не купувайте българско масло- слагат мас и маргарин!
Не купувайте бълг. вино, хубавото вино от грозде го изнасят за чужбина. В България  вино от грозде няма, дори и в по- скъпите не слагат грозде, или то е нищожно количество. Правят го от някакви смески, които се разтварят, също внос!
 За тези неща знам, а още колко ли неща не трябва да купуваме...
Виж целия пост
# 874
http://dnes.dir.bg/2007/03/28/news1515423.html   Sick Sick
Виж целия пост
# 875
Бррррр, гадост!  #Crazy
Виж целия пост
# 876
Господи !!!!! кетчуп пълен с хлебарки !!!!!!!!  #Crazy И НИЕ СМЕ В ЕВРОПА  #2gunfire
Виж целия пост
# 877

е, то значи нищо да не ядем.
За виното категорично протестирам Praynig
Виж целия пост
# 878
Това за виното 100% не е вярно. Разбира се, не говоря за вина от типа 3л за 2лв.
Виж целия пост
# 879

Направо ми се догади....Егати гадорията Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 880
е, едва ли ги слагат хлебарките в завода. производствен дефект+съхранение в нехигиенични условия. щом са се множили, значи е влизал въздух.
Виж целия пост
# 881
Това за виното 100% не е вярно. Разбира се, не говоря за вина от типа 3л за 2лв.
това за виното го е казал на мъжа ми собственика на една от винарните в България, и то  го е казал  след като мъжа ми го е избъзикал, че "виното не се ли прави от грозде?".мъжа ми тогава му беше закарал сухата субстанция.
Виж целия пост
# 882
Ами кетчупът Дерони е затворен много добре. Там, откъде се изцежда, се реже пласмасата, знаете, не мога да го опиша много. За мен големи и малки хледбарки, живи, цели, са си абсолютна работа на конкуренцията.
Виж целия пост
# 883
Да не говорим, че само те и Пършевица имат млечни цистерни, из цяла България други цистерни няма, което значи , че другите го правят със сухо мляко.

В грешка си мила! Ти как преброи цистерните? Раздаваш пътни листове ли?

Моля те не давай непроверена информация!

www.bnap.org там има сравнителни тестове на различни марки хранителни продукти

малко под този постинг има оплакване от Бор- чвор, което е напред в тестовете. Тези тестове newsm78мерят определени показатели...но не могат да измерят цялостно качеството на продукта. Най- важното например не е измерено- колко мляко има в млякото Laughing
Виж целия пост
# 884
Това за виното 100% не е вярно. Разбира се, не говоря за вина от типа 3л за 2лв.
това за виното го е казал на мъжа ми собственика на една от винарните в България, и то  го е казал  след като мъжа ми го е избъзикал, че "виното не се ли прави от грозде?".мъжа ми тогава му беше закарал сухата субстанция.

 като си почнала, кажи коя е тая винарна, макар че аз имам подозрения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия