Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 185
  • 1 823
# 885
сирената и кашкавалите- голяма част от тях се правят също със сухо мляко  и то внос. За една марка със сигурност знам че правят сиренето със сухо мляко от Украина....
Не купувайте българско масло- слагат мас и маргарин!

Да не се заяждам  newsm78 ама моля те не обобщавай!
Не всички сирена и кашкавали се правят със сухо мляко!
Не във всички български масла слагат мас и маргарин(въобще дори не съм яла такова, но и не ги сменям и предполагам, че ако сложат- ще се оскъпи)!

Направо се чудя откъде ги измисляш- ти в колко фирми си работила, че от всичките отрасли разбираш #Crazy май по- скоро по системата клю-клю, която обаче не винаги е вярна!
Виж целия пост
# 886
 Силсав, пак уточнявам, не говоря за вина от типа .....йско, чиято цена е показателна за "качеството" му според мен. Но за вината от среден клас /ако мога така да се изразя/ имам информация от първа ръка. Както и за ракиите, ама това е друг въпрос. Аз ракия не пия Crazy
Виж целия пост
# 887
аз скоро видях една "мускатова ракия" - това пишеше на етикета с големи букви. а отдолу със ситни "спиртна напитка с аромат на мускатова ракия" мъжо и баща ми казаха, че имала много странен вкус. винпромът не се сещам кой беше, но сто% беше от винпром, не от гараж някакъв. ако намеря шишето ще пиша кой е точно. много странна ми се видя тази работа, ако някой има обяснения - да пише. аа, и шишето беше от 1 литър,но цена незнам, защото било подарък
Виж целия пост
# 888
Абе четох някъде че на тоя са му дали яка пачка да си сложи сам хлебарките в кетчупа. Замислих се аджаба как ще си се размножават тея десетки хлебарки в една бутилка ???  Thinking Лично на мен работата ми намирисва на нелоялна конкуренция.
Виж целия пост
# 889
mimi_kir като си толкова компетентна, кажи от коя марка да си купувам масло и сирене, защото на вкус не може да се познае от какво са направени. Не бих написала нещо, което е слух, мъжът ми работи в транспортна фирма и той и колегите му доставят на някои фирми бъркочите. Почти всички фирми работят по една  и съща технология. Добре, че за кренвиршите не написа, че ги правят от месо.
Виж целия пост
# 890
ей ей ей не се карайте!!!!!!!!!! Аз също не мога да хапвам каквото и да е сирене , защото полу4авам какви ли не проблеми със стомаха Видяла съм се в чудо - може би момичето има право иначе не си обяснявам моя проблем  Thinking
Виж целия пост
# 891
мъжът ми работи в транспортна фирма и той и колегите му доставят на някои фирми бъркочите. Почти всички фирми работят по една  и съща технология. Добре, че за кренвиршите не написа, че ги правят от месо.
sillsav
Не коментирам като теб неща за които не съм сигурна. За кремвиршите съм чувала, но не мога като теб да твърдя със сигурност- ти нали си вряла и кипяла в кренвирши...
За млякото, сиренето, маслото- Преди време загатнах коя фирма визирам, но знаете- реклама не е редно да се прави...
Моя мъж работи във фирма, която произвежда млечни продукти, а не просто ги разнася.
Ядем само от тази фирма и даваме на децата си, защото сме сигурни и в хигиената и в качеството.
 
Мисълта ми беше да не обобщаваш!!! Но ти пак "Почти всички фирми работят по една  и съща технология" #Crazy
Ами не е вярно!!!
Виж целия пост
# 892
mimi kir Кажи я тази фирма  моля те ,че да опитам и от нея / по-горе писах за проблемите си/  newsm78
Виж целия пост
# 893
е кажи коя е тази фирма,  и останалите искат да дават само най- доброто на децата си, защо да я криеш?
Виж целия пост
# 894
ХАЙДЕ КАЖИ Я - СЪВСЕМ СЕРИОЗНО!   bouquet
Виж целия пост
# 895
Вижте ТОВА

Мими, може и на уше.....
Виж целия пост
# 896
Давайте ушите! Laughing

Мама Цоцоланка, търси нашенско мляко!!! Joy

Вече се "изходих" в белия списък. Подробности- на ухо!
Виж целия пост
# 897
Нова съм и не знам правилата на форума/ пък не съм ги и чела/ АКО трябва направи го на ЛИЧНИ
 newsm17   bouquet
Виж целия пост
# 898
Давайте ушите! Laughing

Мама Цоцоланка, търси нашенско мляко!!! Joy

Ти ако мислиш,че мога да се оправя в новите фирми и ако мислиш,че тук стига нещо???

А има и бял списък - дай да пишем там! Лично аз ако мога да избирам- винаги купувам - Маде ин Добрич!
Виж целия пост
# 899
Хайде да прибавим и разредител - трапезна вода "АРО", мъжо се беше излъгал да купи, щото сме пиели само минерална, а на магазина нямало друга... Водица като от чешмица, само че рукнала след като е спирала след авария... примерно! С тези 10 литра поливахме цветята, знаете ли как дръпнаха  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия