Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 180
  • 1 823
# 720
топеното сирене си е  просто кофти продукт ( като идея )
Никога не купувам  и не ям .
Прави се от стари сирена и кашкавали   , за да не се хвърлят , маха се мухълът и се слагат различни добавки , за да убие всеки жив организъм и да не продължи да се разваля ., после се дообработва ,
овкусява се някак  и така то придобива вид и вкус на гума Simple Smile
Нямам предвид нито една марка - технологията е такава .

освен това - прясното сирене на Хелиос , няма нищо общо със сиренето !
това нещо с консистенцията на дунапрен е докарано до това си състояние с помощта на желатин
 , желатинът може да се види по шуплите съвсем ясно .
Виж целия пост
# 721
топеното сирене на Хелиос което го има из цяла Бъргария
купувала съм го тъпо и упорито от различни магазини в срок на годност с мухъл отгоре #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire писна ми от него носих няколко пъти опаковка в магазина от там дигат рамене - не им е развалена на тях хладилната камера а току що са го получили, "играли" сме си с продавачи на отвори ако не е мухлясало ще ти го платя и ще го купя, жалвах се и при потребителите- е накрая спях да го купувам - на всичкото отгоре и двамата ми родители са технолози завършили хранително-вкусовия та се мъчих и с тях да разгадая що е така -стигнахме заедно до извода че  им куца нещо в консерванта или и аз незнам какво ...на вас случвало ли ви се е ...топено сирене Хелиос в елипсовидна кутийка струва 1.2 ако се не лъжа вече....
И на мен ми се е случвало преди време и спрях да купувам продуктите им . Sick
Виж целия пост
# 722
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.
Виж целия пост
# 723
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма
Виж целия пост
# 724
Аз пък преди да забременея,само Нова Бразилия пиех-от черната опаковка.Харесва ми,защото е горчиво и силно,точно както го харесвам,не е сладникаво или ароматизирано като някои други.Купувала съм различни кафета и от скъпи марки,но това си го харесвам най-много.
Виж целия пост
# 725
нова бразилия- от това, което се отваря с "голи ръце" или насипното  Simple Smile
когато си купувам от магазин за кафе- си е вкусно, пакетираното е гадно- а и не знаеш какво са ти смелили- нормално е да няма един и същ вкус всеки път
Виж целия пост
# 726
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

на същото мнение съм Sick
Виж целия пост
# 727
Съгласна съм, но за пакетираното.
Виж целия пост
# 728
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

на същото мнение съм Sick
Peace
Виж целия пост
# 729
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.
не е лошо, но купувам елит вече. а това за голите ръце все се чудя какви ли трябва да са тия ръчища, че да го отвориш лесно.  newsm78 на мен не ми се отдаваше
Виж целия пост
# 730
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.
не е лошо, но купувам елит вече. а това за голите ръце все се чудя какви ли трябва да са тия ръчища, че да го отвориш лесно.  newsm78 на мен не ми се отдаваше

Ама за мен това Новата Бразилия не е кафе а въглища, въпрос на личен вкус, но никога не бих купила такова кафе, а и не го правя. Пием основно арабики от чувалите или Лаваца.
Виж целия пост
# 731
Добре де, за малотрайните колбаси и най-вече за кренвиршите разбрахме, че са бъкани с боклуци, но нали все пак от всичкото месо трябва да остава и малко по-чисто? В смисъл, че едно животно или птица не се състои само от кожи и кости. Да се надявяме ли, че в най-скъпите колбаси има поне 50 % истинско месо? Говорим за тези с цена над 15 лв. на 1 кг.
Виж целия пост
# 732
А що се отнася до кафето: от мой познат знам, че от чувалите с насипно кафе, които пристигат от Латинска Америка изскачат купища бълхи. За успокоение - то все пак се преварява, освен ако не ползвате  машина за шварц кафе.
Виж целия пост
# 733
Добре де, за малотрайните колбаси и най-вече за кренвиршите разбрахме, че са бъкани с боклуци, но нали все пак от всичкото месо трябва да остава и малко по-чисто? В смисъл, че едно животно или птица не се състои само от кожи и кости. Да се надявяме ли, че в най-скъпите колбаси има поне 50 % истинско месо? Говорим за тези с цена над 15 лв. на 1 кг.
да ти кажа - не ми се вярва  newsm78 или пък, ако има, кой знае дали не е било преди това изтеглено от търговската мрежа и натъпкано на нова в колбаси  ooooh!
Виж целия пост
# 734
За бланширания ориз е вярно, че не става, но мога да кажа това само за този на фирма "IZZI" no - мирише на развалени овесени ядки. Иначе съм купувала на "Фамилекс" и не беше лош yes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия