Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 183
  • 1 823
# 735
грах в кутийка мисота е отврат. на сторко е хубав- вие какъв ползвате?
Виж целия пост
# 736
За бланширания ориз е вярно, че не става, но мога да кажа това само за този на фирма "IZZI" no - мирише на развалени овесени ядки. Иначе съм купувала на "Фамилекс" и не беше лош yes.
Точно-само на IZZI не става!Аз все бланширан купувам на различни фирми-все е читав.А този на IZZI е голяма гнус! Sick
Виж целия пост
# 737
Според мен не само бланширания ориз, ами всички продукти на ИЗЗИ са некачествени,поне това е моето впечатление.
Виж целия пост
# 738
Аз пък да се оплача от консервираните лозови листи на ТРАДЕЛ. Пратих мъжа ми да вземе един буркан от магазина, защото моето производство нещо не стана  Embarassed. Обаче разочарованието ми беше огромно: още с отварянето на буркана усетих по-особена миризма, самите листи бяха дребни /тип "липа"/, преварени, накъсани, някои с петна и с 1-2 см дръжки.  Close Сместа за сърмите беше готова и се наложи да ползвам това, което що-годе ставаше за целта. Ама станаха едни сърми....  Thinking
Овесени ядки на БИОСЕТ - уж съвсем скоро пакетирани, а миришат на мухъл.  Confused

   
Виж целия пост
# 739
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

на същото мнение съм Sick

Абсолютно вярно!  Peace
Виж целия пост
# 740
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

на същото мнение съм Sick

Абсолютно вярно!  Peace

щото не сте пили кафе КЕФ, продава се в Т-маркет Laughing
Виж целия пост
# 741
това кафе КЕФ,го чувам за първи път smile3555
Виж целия пост
# 742
това кафе КЕФ,го чувам за първи път smile3555

има- има KEF пише, цената е смешна, зарибяват бабите, ама и те са сериозно разочаровани, смятай за какво става въпрос
Виж целия пост
# 743
Според мен не само бланширания ориз, ами всички продукти на ИЗЗИ са некачествени,поне това е моето впечатление.
Има нещо вярно! newsm12 Аз мислех, че само на мен така ми се струва.
Виж целия пост
# 744
това кафе КЕФ,го чувам за първи път smile3555

има- има KEF пише, цената е смешна, зарибяват бабите, ама и те са сериозно разочаровани, смятай за какво става въпрос

щом и бабите не го искат.........явно е някаква гнус истинска
Виж целия пост
# 745
Аз пък да се оплача от консервираните лозови листи на ТРАДЕЛ.
  

Извинете за разсеяността ми - става въпрос за фирма АДЕЛА  Close, а не Традел.
Виж целия пост
# 746
Аз пък да се оплача от консервираните лозови листи на ТРАДЕЛ.
  

Извинете за разсеяността ми - става въпрос за фирма АДЕЛА  Close, а не Традел.

Ooo да. Тези листи и аз ги слагам в черния списък! Ужасни са..
Виж целия пост
# 747
Аз пък кафето Нова Бразилия го харесвам.
Обаче гадна е сухата сметана за кафе на Радиком.
Виж целия пост
# 748
Аз пък да се оплача от консервираните лозови листи на ТРАДЕЛ.
   

Извинете за разсеяността ми - става въпрос за фирма АДЕЛА  Close, а не Традел.

Ooo да. Тези листи и аз ги слагам в черния списък! Ужасни са..
. Напълно съм съгласна. В буркана, които купих листата, освен че бяха много малки имаха и някакви сверични израстъци.
Виж целия пост
# 749
Според мен не само бланширания ориз, ами всички продукти на ИЗЗИ са некачествени,поне това е моето впечатление.
Има нещо вярно! newsm12 Аз мислех, че само на мен така ми се струва.

И аз не съм доволна  от много от продуктите на IZZI, но от доста време купувам един ориз на тази фирма - Тракийски ориз пише на етикета, и съм много доволна. Сравнително чист е и никога не се смачква като го готвя.

Иначе фирмата от, която НИКОГА ПОВЕЧЕ няма да купя нещо е САЛАМКО. Веднъж майка ми беше купила някакви карначета, които направо отидоха в кофата за боклук - изобщо не ставаха за ядене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия