Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 183
  • 1 823
# 750
А пък миналата седмица кумата ми намерила в бебешко пюре на Ам-ам една огромна тлъста муха и един дълъг черен косъм. И двете нещица накуп в едно бурканче. Sick #Cussing out Акълът ми не го побира, как може в бебешко пюре такива работи... Макар че в България май всичко е възможно.
Виж целия пост
# 751
като споменавате изи - вчера сготвих леща наслада- отвратилно качество- пълна с камъни и боклуци, дребна и трудно се сварява
гнусна работа, лещата на крина също е гадна и замърсена
май на оберон е за предпочитане
Виж целия пост
# 752
грах в кутийка мисота е отврат. на сторко е хубав- вие какъв ползвате?
Недей тъй. Тъкмо съм купила една консерва. Сега вече не искам да я отварям.
за кафето "Нова Бразилия" и аз да кажа- Отврат!
От мен за списъка: руска салата на Веселина и кашкавал Филипополис- ужасно пресолени продукти. (затова купувахме на Кенар салатите  в последно време Sick)
След прочетеното по- горе дотук бях с купените салати.  #2gunfireПак ще запрятам ръкави в кухнята... Sad
Виж целия пост
# 753
Всички готови салата от всички марки са отврат, все здъвквам нещо с неясен произход  Sick
Домашното си е друго, пък и за 2 лв мога да си направя една голяяяма млечна салата, от колкото да ги дам и да си купя миниатюрна кутийка готова
Виж целия пост
# 754
Всички готови салата от всички марки са отврат, все здъвквам нещо с неясен произход  Sick
Домашното си е друго, пък и за 2 лв мога да си направя една голяяяма млечна салата, от колкото да ги дам и да си купя миниатюрна кутийка готова

Даааааааааа, боба е несварен, картофите - също...... И аз вече не купувам готови салати! Само в краен случай и точно определени!
Виж целия пост
# 755
правя си кисело мляко за детето и става превъзходно. ако някой иска, ще му кажа как става.
Виж целия пост
# 756
правя си кисело мляко за детето и става превъзходно. ако някой иска, ще му кажа как става.

Ами, хайде, казвай, де! Че на мен нещо не ми се получава домашното кисело мляко! 10х!  bouquet
Мисля, че ще е интересно и за другите. Даже по-добре пусни нова тема, за да не стои рецептата ти в "черния списък" на храните, защото едва ли тук и е мястото, щом е превъзходен резултата.
Виж целия пост
# 757
Още в първите страници на тази тема прочетох ДОБРИ отзиви за каймата и др.продукти на "ТАНДЕМ".Вече няколко пъти купувам кайма и много съм доволна.Разликата с др.кайми/на др.производители/ е голяма.Благодаря на всички,които пишат тук.Информацията е достоверна и полезна.Пишете още.Аз също се включвам от време на време.
Виж целия пост
# 758
Аз не съм доволна от маслото на Clever взех веднъж и беше цялото на червени петна.Оттогава на тази марка само нехранителни продукти бих купила.
Виж целия пост
# 759
Не съм доволна от масло Silvana, от Т маркет го взех. Стои меко и за една седмица в хладилника хвана плесен.
Виж целия пост
# 760
Още в първите страници на тази тема прочетох ДОБРИ отзиви за каймата и др.продукти на "ТАНДЕМ".Вече няколко пъти купувам кайма и много съм доволна.Разликата с др.кайми/на др.производители/ е голяма.Благодаря на всички,които пишат тук.Информацията е достоверна и полезна.Пишете още.Аз също се включвам от време на време.

Според мен на Тандем нещата са доста качествени. Не само каймата, а и колбасите. Или поне тези, които съм купувала. Аз определено съм им фен! Grinning
Виж целия пост
# 761
Момичета плаче ми се като ви прочетох.Какъв е контрола в нашата държава?Всички знаем.Благодаря за темата.Определено ще съм на щрек като пазарувам.А какво ли ядем по заведенията?
Малееееее не ми се мисли ooooh!
Още веднъж благодаря за полезната тема  bouquet
Виж целия пост
# 762
Ау, идея за моята свекърва  #Bad Talk  Хехе, благодаря! Ако имате още, давайте насам!
Хахаха, моята е с чисто нови зъби...
Виж целия пост
# 763
labrex сваряваш прясно мляко от гадните бутилки на бабите, които продават по пазарите и като стане поносимо на пипане с пръст се заквасва с друго кисело - 1лъжица на буркан. става и с елена и с друго домашно ако имаш. и не се разваля за 3 дни, а не знам защо изържа поне седмица. а, бурканите се завиват за 4 часа с одеало за да стане заквасването.
Виж целия пост
# 764
За пореден път попадаме на стари, развалени плодове от "Метро"! Външно изглеждат добре, но след обелване са  Sick Говоря специално за мандарини, портокали и нарове. Учудва ме този факт, останала съм с впечатление че в тази верига магазини има контрол на качеството, но уви... Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия