Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 179
  • 1 823
# 915
КРАЙНИЯТ РЕЗУЛТАТ Е 2 САКА С ПРОДУКТИТЕ НА ФИРМАТА "LEKI"
 hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

ужас, човекът 2 кренвирша не успял да изяде, те му натресли 2 сака  ooooh!

Сигурно са искали да го "уморят" -  за отмъщение, един вид ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

точно  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 916
Като прочетох постинга с материала за хлебарките в кетчупа,си
спомних как една бременна жена беше намерила черво в кутия сок на Пфанер   Sick
оттогава не съм ги докоснала Naughty
Виж целия пост
# 917
Като прочетох постинга с материала за хлебарките в кетчупа,си
спомних как една бременна жена беше намерила черво в кутия сок на Пфанер   Sick
оттогава не съм ги докоснала Naughty

Сок от круша - спомням си случая - щеше да откачи горката жена - дали не е навредила на бебчето си #Crazy
Виж целия пост
# 918
КРАЙНИЯТ РЕЗУЛТАТ Е 2 САКА С ПРОДУКТИТЕ НА ФИРМАТА "LEKI"
 hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha
От месо ли бяха?
Виж целия пост
# 919
Със сигурност са били от месо  Joy то шубето е голям страх  Joy
Виж целия пост
# 920
Като прочетох постинга с материала за хлебарките в кетчупа,си
спомних как една бременна жена беше намерила черво в кутия сок на Пфанер   Sick
оттогава не съм ги докоснала Naughty


стига бе! Shocked
какво черво? В България ли това?
Виж целия пост
# 921
много интересно от къде е дошло, едва ли е от производителя- производство на сокове и карантии нещо не ми се вързват  Thinking
Виж целия пост
# 922
Като прочетох постинга с материала за хлебарките в кетчупа,си
спомних как една бременна жена беше намерила черво в кутия сок на Пфанер   Sick
оттогава не съм ги докоснала Naughty


стига бе! Shocked
какво черво? В България ли това?

за сефте го чувам това за червото Shocked
Виж целия пост
# 923
много интересно от къде е дошло, едва ли е от производителя- производство на сокове и карантии нещо не ми се вързват  Thinking
освен ако не е саботаж или някой български гаражен Пфанер.
Трети гнусен вариант има, ама няма да ви го пиша.
Виж целия пост
# 924
а как е познала, че е черво, цяло ли е било?
Виж целия пост
# 925
Като прочетох постинга с материала за хлебарките в кетчупа,си
спомних как една бременна жена беше намерила черво в кутия сок на Пфанер   Sick
оттогава не съм ги докоснала Naughty


стига бе! Shocked
какво черво? В България ли това?

Аз си го спомням случая - преди около 2 години беше. Не беше черво, а нещо си с неясен произход - приличаше на гол охльов Sick Само че май имаше нещо гнило в цялата работа, ако правилно си спомням се оказа, че нещата не са точно както ги представят бременната жена и съпруга й.
Виж целия пост
# 926
а как е познала, че е черво, цяло ли е било?

Беше го занесла жената в ХЕИ май и там го бяха изследвали и открили че е с органичен произход-абе на черво си ми приличаше като даваха по ТВ ,а дали е гол охльов незнам  Sick
Виж целия пост
# 927
Хе, има голяма разлика между черво и нещо с органичен произход.
Това второто може да значи всичко.
Виж целия пост
# 928
а бе много сте интересни  newsm78 , какво значение има черво ли е или не е - едно е ясно че мястото му не е там  Naughty
Виж целия пост
# 929
Аз не одобрявам продуктите на фирма "Бони". Каквото и да сме взели никога не ни е харесвало.
Ние купуваме луканка само на Бони и сме много доволни, както и други продукти да ти кажа нямаме рекламации  newsm78
Много съм разочарована от прясно мляко Myday Fitness 0.1%, ч литър; то си беше чиста вода, нямало е нъжда да добавят 1 след 0-та  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия