Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 179
  • 1 823
# 945
Mерси за линка.
Виж целия пост
# 946
Ма лееее само две страници ????????????  #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 947
Е, бума ще дойде сега- разочарования по Великденската трапеза Twisted Evil
shushi7777, наблюдавам ти постингите newsm78. Бройки ли трупаш? Мисля че е полезно да се пише нещо по темата в която влизаш.

Извинете за офф-а
Виж целия пост
# 948
По коя тема - пиша в доста  newsm78
Виж целия пост
# 949
Е, бума ще дойде сега- разочарования по Великденската трапеза Twisted Evil
shushi7777, наблюдавам ти постингите newsm78. Бройки ли трупаш? Мисля че е полезно да се пише нещо по темата в която влизаш.

Извинете за офф-а
mimi_kir
А тук горе какво е полезно за  темата  #Crazy  newsm78
Виж целия пост
# 950
Както виждаш извинила съм се, че не е по темата.
Като ти погледнах годините newsm78 се извинявам и че се заядох, но мнението ми си остава, че пишеш по изреченеие на пост, което запълва ненужно страниците и не дава нищо. Има опция за редактиране- ползвай я, когато можеш! Аз също го направих по- горе, за да не ти отговоря само с : в темата която пишеш.
Задълбочих се много, но хайде. Ще го преживеете.

Още веднъж- сори за офф-а. Но напоследък купувам изпитани продукти, винаги преглеждам етикетите за съдържанието и нямам нищо за запълване на тези страници по темата Hug
Виж целия пост
# 951
Във всичките теми , които съм писала съм кратка , но ясна!!!! Не е нужно да изпишеш цял ферман за да си убедителен ! За пореден път се убеждавам че някои са в този форум за да си изливат нервите , защото явно на друго място не могат !
Извинявайте момичета за "лирическото отклонение"
Между другото и аз / в една лютеница на Дерони/ попаднах на нещо като буболечка  #Crazy Направо отвратително
Виж целия пост
# 952
Във всичките теми , които съм писала съм кратка , но ясна!!!! Не е нужно да изпишеш цял ферман за да си убедителен ! За пореден път се убеждавам че някои са в този форум за да си изливат нервите , защото явно на друго място не могат !
Извинявайте момичета за "лирическото отклонение"

И все пак - долу ръцете от Мими!!!!!.... shushi7777 нищо лично, просто наистина са дразнещи понякога отговори от рода на запис, изречения от 2-3 думи, изречения далеч от темата или просто така да се напише нещо, пък нищо да не кажеш, т.е. паразитни изречения и т.н. Това по принцип важи за всички ни във фоума.....
От темата и коментарите,които чета, научих вече и мъж ми да пазарува разумно - т.е. поне да чете срок на годност и съдържание,а и вече знае марките,които се варят лесно за боб и леща... 
Виж целия пост
# 953
Не смятам че е далеч от темата това че белия списък е само две страници а в същото време черния ...........................  С израза който съм употребила характеризирам  мнението си относно този проблем  Това че  някои не могат да разберат тънкия смисъл и начина по който е поднесено всичко това , едва ли вината е в мен .

"И все пак - долу ръцете от Мими!!!!!...."
А това горе вече е една голяма детинщина!Не съм конфликтна личност , но като всеки от вас не търпя подобно отношение каквото показва  Мими и то не за първи път, /първия път го пропуснах умишлено/
Успешен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 954
това пък беше грешка и не можах да изтрия съобщението Embarassed
Виж целия пост
# 955
Видях, че често питате за качествено кисело мляко. Затова ви пускам един линк. Не искам да правя реклама. Опитайте и ми кажете какво мислите...
http://www.bio.bg/products/dealers
Виж целия пост
# 956
Много ми се искаше да ям биологично кисело мляко, но това специално за моя вкус и на семейството ми е много гадно - изобщо не прилича на кисело мляко. Опитвала съм го, когато се казваше май Рима или нещо подобно, след това Магдалена Малеева взе да му прави реклама. Иначе качествата на биопродуктите са безспорни, но това мляко не ни харесва.
Виж целия пост
# 957
http://dnes.dir.bg/2007/04/17/news1584168.html  а ето и нещо успокоително.  Confused
направо ми се струва като на кино - да се дават изявления за успокояване на гражданите, че в хранителен продукт няма т.х.  ooooh!
Виж целия пост
# 958
Цитат
Водата често била намирана в колбасите под формата на ледени късчета. Освен вода, част от производителите слагали лой и сланина. Проверяващите открили и смлени кости, сухожилия и колаген, богати на непълноценен протеин. Това занижава хранителната стойност на продукта, категоричен бе Николов.

Е, за нас не е ново, нали?
Ей това му е хубавото на форума- информацията!
Виж целия пост
# 959
 :stop:kupi si le6a, koqto e oranjeva na cvqt. Strahotna e i zavira za 3 min super vkusna Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия