Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 215
  • 1 823
# 1 305
В сряда си купих цедено кисело мляко РОСА, срок на годност 2.11 - снощи нарязах краставичките и вадя млякото и ...  Shocked капачката издута, а то вътре превтасало  Close Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 306
В сряда си купих цедено кисело мляко РОСА, срок на годност 2.11 - снощи нарязах краставичките и вадя млякото и ...  Shocked капачката издута, а то вътре превтасало  Close Twisted Evil
като спомена за срок на годност се сетих за шоколада нестле който си купи брат ми преди няколко дена.Срока му беше до 25.11.Самия шоколад вътре на някви бели точки,ама брат ми не му е обърнал внимание и си е похапнал.През ноща е имал интересни преживявания Confused
Виж целия пост
# 1 307
В сряда си купих цедено кисело мляко РОСА, срок на годност 2.11 - снощи нарязах краставичките и вадя млякото и ...  Shocked капачката издута, а то вътре превтасало  Close Twisted Evil

2 пъти ми се е случвало това и вече не купувам такова Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 308
Купих кисело мляко верея с калции и вчера гледам ми на две от трите млека който купих капачките отлепени от едната страна, т.е въобще не е било запечатано млякото и не нарочно да са разлепени ами си личи че от завода идва така  Shocked
Виж целия пост
# 1 309
И на пуканките не съм много фен вече защото четах една статия дето пишеше малко гадни неща за тях.
Какво всъщност пишеше за пуканките  , разясни ако имаш време Confused
Виж целия пост
# 1 310
И аз съм купувала кисело мляко с отворена капачка и чак вкъщи го видях. Да не говорим колко пъти са ми пробутвали стоки с изтекъл срок, при положение , че продавачите виждат, че съм бременна.
В едни магазин до вкъщи продавачката ме познава и когато бях бременна ме предупреждаваше какво да не вземам от там. Мисля, че продавачите понякога са принудени  от собствениците да продават такива некачествени стоки.
Виж целия пост
# 1 311
ролца от раци на фантастико ff фкус, развалени, а в срок.
Виж целия пост
# 1 312
И на пуканките не съм много фен вече защото четах една статия дето пишеше малко гадни неща за тях.
Какво всъщност пишеше за пуканките  , разясни ако имаш време Confused

правят се от ГМО царевица, в тях се добавя и маргарин ...вероятно това има предвид ...

Макар, че ако искаш да избягаш от ГМО царевицата ще пожънеш неуспех ... . с маргарина също
Виж целия пост
# 1 313

Макар, че ако искаш да избягаш от ГМО царевицата ще пожънеш неуспех ... . с маргарина също

Защо? Просто не ги ядеш и толкова. Hug

ролца от раци на фантастико ff фкус, развалени, а в срок.
Всъщност , нали знаеш, че няма никакви раци вътре? Crazy
Виж целия пост
# 1 314
Каква е тая ГМО царевица по-различна ли е
Аз щото обичам пуканки , а и на детето давам Confused
Виж целия пост
# 1 315
Каква е тая ГМО царевица по-различна ли е
Аз щото обичам пуканки , а и на детето давам Confused


Генно-модифицирана  Sick   Тук пише  повече.
Виж целия пост
# 1 316
Каква е тая ГМО царевица по-различна ли е
Аз щото обичам пуканки , а и на детето давам Confused


Генно-модифицирана  Sick   Тук пише  повече.
То на това не можем да му избягаме...освен ако не си я произвеждаме сами... Sad
Виж целия пост
# 1 317
И на пуканките не съм много фен вече защото четах една статия дето пишеше малко гадни неща за тях.
Какво всъщност пишеше за пуканките  , разясни ако имаш време Confused

Преди няколко месеца имаше и статии, че пуканките са опасни за белите дробове заради веществата, които се отделят при загряването на маслото в микровълновата фурна. В тази статия се обяснява по-подробно: http://standartnews.com/archive/2004/04/28/health/s4062_2.htm
Виж целия пост
# 1 318

Макар, че ако искаш да избягаш от ГМО царевицата ще пожънеш неуспех ... . с маргарина също

Защо? Просто не ги ядеш и толкова. Hug


Кремове също не ядеш, никакви смески с царевица, никакви пуканки, царевични пръчки и макарони ... за маргарина- никакви вафли, шоколади, шоколадови яйца, сладки, хляб, банички, кифли...и т.н...

Да не говорим, че соята, фъстъците, цвеклото ( захар си купувам цвеклова ) също са ГМО
Виж целия пост
# 1 319
То се знае, че 80 % от продуктите на пазаря ни са ГМО. Децата израстват с това и както виждам им няма нищо. Всяко поколение израства с нещо, което е по- различна и по-странно за предното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия