Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 185
  • 1 823
# 1 395
И аз се отвратих от тези замразени филета риба-хек или бяла риба или каквото и да е.Настина са само лед и въобще не могат да се приготвят,разпадат се,за нищо не стават.Отдавна не ги купувам.Тази рецепта за скумрия по провансалски ми изглежда много хубава.Обезателно ще я пробвам.Скоро ще правя риба и така ще я направя.
Виж целия пост
# 1 396
Не знам защо никой още не го е споменал (пък може и аз да съм пропуснала), ама да спомена масло Лактеа - отвратително е  Sick
Няколко пъти вече се лъжа да го купувам, ама няма повече! Убедена съм, че това "масло" въобще не е масло. Вони ужасно като се разстопи  Sick  #Crazy - нищо общо с аромата на масло!
Виж целия пост
# 1 397
Не знам защо никой още не го е споменал (пък може и аз да съм пропуснала), ама да спомена масло Лактеа - отвратително е  Sick
Няколко пъти вече се лъжа да го купувам, ама няма повече! Убедена съм, че това "масло" въобще не е масло. Вони ужасно като се разстопи  Sick  #Crazy - нищо общо с аромата на масло!

Възможно е, чувала съм, че в българските масла слагали лой  Sick
Виж целия пост
# 1 398
Не знам какво им слагат на българските масла,но отдавна не купувам от тях.Точно два дни в хладилника и започват да миришат на гранясало.И по-напред в темата го обсъждахме.
Виж целия пост
# 1 399
И аз не купувам българско масло.
Имам чувството ,че смесват мас с маргарин.
Дори не се втвърдява в хладилника.
Виж целия пост
# 1 400
И аз не купувам българско масло.
Имам чувството ,че смесват мас с маргарин.
Дори не се втвърдява в хладилника.


........ и когато го разтопиш се вижда , че има вода
Виж целия пост
# 1 401
вчера си купих Чистен Хек от Т-маркет/ но изхвърлих опаковката и не видях на коя ф-ма е Rolling Eyes/ -  бяха изрязани опашката и главата , и част от вътрешностите...не бих нарекла чистена риба, която си стои с всичките люспи... #Cussing out
Виж целия пост
# 1 402
Какви люспи при хека???  Shocked
Виж целия пост
# 1 403
Аз не съм доволна от всичко в Т Маркет. Много често съм взимала, я нарязана шунка, я кашкавал, били са вмирисани.
Виж целия пост
# 1 404
И аз не купувам българско масло.
Имам чувството ,че смесват мас с маргарин.
Дори не се втвърдява в хладилника.


........ и когато го разтопиш се вижда , че има вода
А какво масло купувате тогава? newsm78
Виж целия пост
# 1 405
Българското масло, в една сива опаковка , пише "Масло", като остане по- дълго в хладилника става на вода. По- дълго имим впредвид една седмица.
Виж целия пост
# 1 406
незнам и аз Rolling Eyes беше с люспи и пишеше на опаковката Чистен хек...
Защо, по принцип няма ли люспи тази риба? почвам да си мисля , че даже не е било хек newsm78
Виж целия пост
# 1 407
незнам и аз Rolling Eyes беше с люспи и пишеше на опаковката Чистен хек...
Защо, по принцип няма ли люспи тази риба? почвам да си мисля , че даже не е било хек newsm78
И аз съм купувала хек с люспи,някаква "особенна порода" беше,дали не се казваше златист хек...не помня newsm78.
Виж целия пост
# 1 408
А какво масло купувате тогава? newsm78
От немските, за които поне се надявам, че са немски - на вкус ми харесват, и се втвърдяват в хладилника.
Виж целия пост
# 1 409
А какво масло купувате тогава? newsm78
От немските, за които поне се надявам, че са немски - на вкус ми харесват, и се втвърдяват в хладилника.

Имаше друга тема за вредните храни и там имаше публикувано проучване, че дори немските масла са съставени от...маргарин  Shocked  ooooh! ъъъ ..остана ли нещо хубаво за ядене на пазара?  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия