Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 183
  • 1 823
# 1 410
Ами... докато не се намери доказано качествено и чисто масло, май ще съм на този вариант... поне ми е вкусно Wink
Виж целия пост
# 1 411
И аз не купувам българско масло.
Имам чувството ,че смесват мас с маргарин.
Дори не се втвърдява в хладилника.


........ и когато го разтопиш се вижда , че има вода
А какво масло купувате тогава? newsm78
Немско, от големите пакети , или на една частна мандра -на килограм .
Виж целия пост
# 1 412
aleks, а приличат ли си немското масло и това от частната мандра?
Виж целия пост
# 1 413
aleks, а приличат ли си немското масло и това от частната мандра?
Немското масло мирише хубаво ,познавам го дали е истинско когато го стопя .
За съжаление съм попадала и на фалшиво .
Направо да се обърка човек от толкова видове #Crazy....
Това от частната мандра ми прилича на маслото ,което баба ми биеше от истинско мляко ,но с лек дъх на цвик.
Виж целия пост
# 1 414
Аз от българското харесвам "Домлян" и "Роса".
Виж целия пост
# 1 415
И аз не купувам българско масло.
Имам чувството ,че смесват мас с маргарин.
Дори не се втвърдява в хладилника.


........ и когато го разтопиш се вижда , че има вода
А какво масло купувате тогава? newsm78
Немско, от големите пакети , или на една частна мандра -на килограм .
Аз купувам и едно чешко в зелена опаковка със сини надписи, страхотно е, мирише на сметана и мляко. Българско повече никога няма да купя. То бива цигании, бива,  ама ...
Виж целия пост
# 1 416
 Hug
Виж целия пост
# 1 417

Аз купувам и едно чешко в зелена опаковка със сини надписи, страхотно е, мирише на сметана и мляко. Българско повече никога няма да купя. То бива цигании, бива,  ама ...
Кажи каква марка е , че като е хубаво да го опитаме и ние ... Че вече се чудя с какво да й правя попарата сутрин (много обича попара ) .Млякото с бисквити й омръзна . Правя й по-често кус-кус , попара със сиренце , или овесени ядки с ябълка и мляко  Simple Smile
А какво прясно мляко купувате вие?
Виж целия пост
# 1 418
В никакъв случай прясно мляко БАЛКАН. Пробвала съм нискомасленото. Прилича на вода, ако го вкусиш със затворени очи, няма да познаеш какво пиеш! Промито, измито, изплакнато! Какво му слагат, та няма нищо общо с мляко? Или може би правилният въпрос е - какво е било измито и след това отмитата вода е налята в кутиите на прясно мляко БАЛКАН? Що е то? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 419
Мимито & Светла, извинявай, че не отговорих, ама така се ядосах на тия с БАЛКАН  #2gunfire
Аз купувам Верея или Мегле/ не съм сигурна че правилно го написах последното/
Виж целия пост
# 1 420
Ето нещо любопитно от нета - името на виновника за двадесетгодишното месо, което бе внесено и изядено в България:

Цитат

Главният експерт в Регионално Ветеринарна медицинска служба Пловдив Марияна Панайотова ще отговаря отново пред Окръжен съд Пловдив за това, че е допуснала 50 тона от 20-годишното ирландско говеждо месо да бъде преработено в създърма.

Срещу нея е повдигнато обвинение по член 282 и член 311 от Наказателния кодекс за престъпление по служба и длъжностно престъпление, извършени през периода от 30 ноември 2005 до 22 февруари 2006 година.

Престъплението на ветеринарката е, че с подписа си на практика е пуснала месото в частни цеховете за преработка.



Виж целия пост
# 1 421
Ето нещо любопитно от нета - името на виновника за двадесетгодишното месо, което бе внесено и изядено в България:


Престъплението на ветеринарката е, че с подписа си на практика е пуснала месото в частни цеховете за преработка.[/b]

Лелее... Снощи ядох създърма - дано не е била от същото това месо...  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 422
Мимито & Светла, извинявай, че не отговорих, ама така се ядосах на тия с БАЛКАН  #2gunfire
Аз купувам Верея или Мегле/ не съм сигурна че правилно го написах последното/
Не се ядосвай толкова  Laughing И аз Верея купувам ... Това Балкан . не съм го срещала в Бургас ноже да няма от него  newsm78
Виж целия пост
# 1 423

Аз купувам и едно чешко в зелена опаковка със сини надписи, страхотно е, мирише на сметана и мляко. Българско повече никога няма да купя. То бива цигании, бива,  ама ...
Кажи каква марка е , че като е хубаво да го опитаме и ние ... Че вече се чудя с какво да й правя попарата сутрин (много обича попара ) .Млякото с бисквити й омръзна . Правя й по-често кус-кус , попара със сиренце , или овесени ядки с ябълка и мляко  Simple Smile
А какво прясно мляко купувате вие?
Не съм го запомнила, нещо започва с М, ама пише на чешки. Опаковката е в яркозелено с тъмносини надписи и нарисувана лента в тъмносиньо. Има пакетчета както от 125г., така и от 250. Ако го намеря отново, задължително ще снимам и ще сложа снимката. Купувах го от супермаркети Европа, ама сега като отидох, въре просто нямаше никакво друго масло, освен българско и гадно Twisted Evil Нямаше дори и от немското. Ми няма да им купувам боклуците.
За дечица може да се слага в попарата от ПРЕЗИДЕНТ, или от германските масла, много по-добри са от българските.
Виж целия пост
# 1 424

Аз купувам и едно чешко в зелена опаковка със сини надписи, страхотно е, мирише на сметана и мляко. Българско повече никога няма да купя. То бива цигании, бива,  ама ...
Кажи каква марка е , че като е хубаво да го опитаме и ние ... Че вече се чудя с какво да й правя попарата сутрин (много обича попара ) .Млякото с бисквити й омръзна . Правя й по-често кус-кус , попара със сиренце , или овесени ядки с ябълка и мляко  Simple Smile
А какво прясно мляко купувате вие?
Не съм го запомнила, нещо започва с М, ама пише на чешки. Опаковката е в яркозелено с тъмносини надписи и нарисувана лента в тъмносиньо. Има пакетчета както от 125г., така и от 250. Ако го намеря отново, задължително ще снимам и ще сложа снимката. Купувах го от супермаркети Европа, ама сега като отидох, въре просто нямаше никакво друго масло, освен българско и гадно Twisted Evil Нямаше дори и от немското. Ми няма да им купувам боклуците.
За дечица може да се слага в попарата от ПРЕЗИДЕНТ, или от германските масла, много по-добри са от българските.

Мисля, че е това. Извинявам се за снимката, но тъкмо смачках опаковката да я изхвърля и се сетих, че тук ставаше върос за това масло.

 
Пак да отбележа, че е хубаво и не му е мястото в тая тема, но..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия