Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 174
  • 1 823
# 1 650
Казаха, че вече не предлагат тази услуга. Познайте защо.
?
Виж целия пост
# 1 651
и още една добавка от мен- не си купувайте телешко месо в Билла- по принцип няма нищо отровно в него, но неможе да се свари 5 часа и стой жилаво... Месото им е от стари животни явно.... а относно каймата- аз си купувам вече само от магазини за месо- където я мелят пред мен- така съм най- сигурна какво вземам.
Виж целия пост
# 1 652
варете го без сол и в тенджера пад налягане.
Виж целия пост
# 1 653
Казаха, че вече не предлагат тази услуга. Познайте защо.
?
За да могат да го смелят и да му сложат и нещо друго. Mr. GreenАко го мелят пред теб,няма как да стане този номер. Peace
Виж целия пост
# 1 654
Казаха, че вече не предлагат тази услуга. Познайте защо.
?
За да могат да го смелят и да му сложат и нещо друго. Mr. GreenАко го мелят пред теб,няма как да стане този номер. Peace

Позна веднага  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 655
и още една добавка от мен- не си купувайте телешко месо в Билла- по принцип няма нищо отровно в него, но неможе да се свари 5 часа и стой жилаво... Месото им е от стари животни явно.... а относно каймата- аз си купувам вече само от магазини за месо- където я мелят пред мен- така съм най- сигурна какво вземам.
По принцип телешкото месо трудно увира,но много е вероятно,наистина да продават месо от стари животни,то е по-евтино.Няма иначе начин да поддържат ниските си цени, въпреки големите отстъпки,които получават от доставчиците си !
Виж целия пост
# 1 656
Повечето шпекови и нешпекови салами, луканки, кренвирши и много други колбаси...

Всички разновидности на майонеза "Краси" - повдига ми се само като си помисля за нея. А да не говорим с колко консерванти е пълна...

Българското краве масло - това, дето опаковката му е още от едно време - мирише отвратително, а пък съставките му нямат нужда от коментар.

Топените сирена "Хелиос" - без коментар.
Виж целия пост
# 1 657


Всички разновидности на майонеза "Краси" - повдига ми се само като си помисля за нея. А да не говорим с колко консерванти е пълна...


Наистина, и аз в последно време като че не я намирам същата като преди... И също забелязах Е-тата в състава Stop А има ли по-подходящи майонези, по-малко "подобрявани"?
Виж целия пост
# 1 658
Домашната  Wink, едно яйце, олио, пасатор и готово. Peace
Виж целия пост
# 1 659
това за каймата направо ме отврати ужасно, ами за купувам само такава-смес 50:50 на Сами-М, нали има контрол на продуктите, как се допуска такова безобразие???
да допълня за готова руска салата, купена от верига магазини ЦБА, насипна. Миришеше на риба, аз не ям месо, но мъжа ми беше отвратен Confused
Виж целия пост
# 1 660
Домашната  Wink, едно яйце, олио, пасатор и готово. Peace
Simple SmileЕх, така е, наистина, ама като съм предубедена към консумирането на сурови яйца...
Виж целия пост
# 1 661
Домашната  Wink, едно яйце, олио, пасатор и готово. Peace
Simple SmileЕх, така е, наистина, ама като съм предубедена към консумирането на сурови яйца...

Ако можеш да си намериш яйчен прах, няма да имаш проблеми. Peace
Виж целия пост
# 1 662
Благодаря за идеята Simple Smile, а ти пробвала ли си? Май не пиша съвсем по темата... Blush
Виж целия пост
# 1 663
Наистина, и аз в последно време като че не я намирам същата като преди... И също забелязах Е-тата в състава Stop А има ли по-подходящи майонези, по-малко "подобрявани"?
Майонезите на Маggi и Heinz са едни от малкото без консерванти - поне така им пише на опаковките. Може да са по-скъпи, но поне няма да изпадам в ужас при мисълта, че като стана на повече години може да ме сполети някое онкозаболяване, допринесено от консерваните в продукти от рода на "Краси" и прочее.
Виж целия пост
# 1 664
[
Майонезите на Маggi и Heinz са едни от малкото без консерванти - поне така им пише на опаковките. ...
Благодаря и на теб   bouquet, а къде ги има? Не съм търсила точно тези марки и съответно не съм ги намирала... Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия