Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 180
  • 1 823
# 1 680

Направи им рекламация!!!Как може такава безочливост??? Sick От къде точно си ги купила?

От кварталния магазин, но не знам дали те са го направили или е бил някой преди тях.
Както и да е, ще направя рекламация.
Виж целия пост
# 1 681
Класически пример на нелегални консерви. Малко повече за тях: правят се от цигани в различни задни дворове и мазета, като се използват различни етикети на известни марки. Друг не би поправил с химикал датата. Един етикет има нищожна стойност за едно консервно предприятие. Търговец на едро също не би го направил - трудоемко е да смениш датите на два-три палета буркани. А за един кашон пък не си струва.

Още по-опасно е, че бурканът съдържа гъби! По дяволите, някой изобщо има ли представа що за гъби са вътре?
Виж целия пост
# 1 682
От кварталния магазин, но не знам дали те са го направили или е бил някой преди тях. Както и да е, ще направя рекламация.
Направо се оплачи в Комисията за защита на потребителя. Може и онлайн. Такива измами и мошеничества на дребно в никакъв случай не трябва да остават ненаказани!
Виж целия пост
# 1 683
Би ли казала името на фирмата производител (имам някакво предчувствие)? Rolling Eyes По принцип повечето фирми маркират с печат на капачката срокът на годност.
Виж целия пост
# 1 684
Фирмата се казва "Клас Веге".
Няма печат на капачката.

http://www.classvege.com/

Виж целия пост
# 1 685
Тази фирма не съм я чувала, но това, което прочетох от сайта им, че изнасят за Холандия - много се съмнявам. Холанците са лидери в производтсвото на гъби, за Италия по-става.
Не вярвам гъбата да е от 2006г. по много причини. Най-вероятно са използвали стари етикети, които не са искали да бракуват, но това в никой случай не ги оправдава. Освен това видях, че имат ТЮВ сертифилат, което пък изобщо не им позволява да слагат подобни етикети (преправяни).
Виж целия пост
# 1 686
От служител във фирма "ЕКО МЕС" - производител на салами знам, че правят луканките като мелът пилешки воденички #2gunfire
А ние даваме по5-6 лева за луканка  ooooh!
Виж целия пост
# 1 687
Няколко пъти вече купувам пилешки крилца  от фирма Пилко Разград,има инжектирана вода под кожата,да тежат повече!
Моля не купувайте !!
Виж целия пост
# 1 688
Здравейте,
Може би не е това мястото но аз да попитам,
Какво представлява Филтъра за мазнини във фурна-на вентилатора ли е или ??.Купих фурна и пуше че при приготвяне на определени неща се маха филтъра а аз не успях да намеря каде е и какво представлява
Виж целия пост
# 1 689
В последно време киселото мляко Бор Чвор 3.6% нещо се промени. Почти съм убедена, че в него има желатин  Confused Твърдо е на камък, не се разбива , дори при упорито бъркане си стои зърнесто. Страшно ми прилича на един крем с желатин, от където тръгна и подозрението ми  Thinking
Виж целия пост
# 1 690
Фирмата се казва "Клас Веге".
Няма печат на капачката.

http://www.classvege.com/


Знам ги тия Клас Веге. Мисля,че са Старозагорска фирма,един познат искаше да почва работа при тях.Някакви пълни  откачалки били. И аз съм им нацелвала гъбите. Първия път ми се сториха развалени,ама и без това ми се гадеше,та не можах да разбера от това че ми е лошо ли ми са гадни на вкус,или просто са си такива.... Sick
Виж целия пост
# 1 691
Фирмата се казва "Клас Веге".
Няма печат на капачката.

http://www.classvege.com/


Знам ги тия Клас Веге. Мисля,че са Старозагорска фирма,един познат искаше да почва работа при тях.Някакви пълни  откачалки били. И аз съм им нацелвала гъбите. Първия път ми се сториха развалени,ама и без това ми се гадеше,та не можах да разбера от това че ми е лошо ли ми са гадни на вкус,или просто са си такива.... Sick
Виж целия пост
# 1 692
В последно време киселото мляко Бор Чвор 3.6% нещо се промени. Почти съм убедена, че в него има желатин  Confused Твърдо е на камък, не се разбива , дори при упорито бъркане си стои зърнесто. Страшно ми прилича на един крем с желатин, от където тръгна и подозрението ми  Thinking
И аз скоро се излъгах да купя сметана на Бор Чвор и беше супер натъпкана със сухо мляко според мен. Имаше ужасен вкус и беше с много неприятна консистенция.
Виж целия пост
# 1 693
В последно време киселото мляко Бор Чвор 3.6% нещо се промени. Почти съм убедена, че в него има желатин  Confused Твърдо е на камък, не се разбива , дори при упорито бъркане си стои зърнесто. Страшно ми прилича на един крем с желатин, от където тръгна и подозрението ми  Thinking
И аз скоро се излъгах да купя сметана на Бор Чвор и беше супер натъпкана със сухо мляко според мен. Имаше ужасен вкус и беше с много неприятна консистенция.

Аз купувам 2% и ми харесва.
Виж целия пост
# 1 694
Аз почти не купувам кисело мляко - купувам домашно прясно и си подквасвам. От купените млека до преди 1 месец харесвах единствено "Боженци", но вчера купих от него за подкваса с 3,6% масленост и имаше огромна разлика от преди 1 месец - имаше голямо количество нишесте - абсолютно изкуствен вкус - вече няма нищо общо с истинското кисело мляко.
Прясното мляко се подкваси, но ... не е същото.
Но с всички производители май е така - в началото като пуснат нещо ново, е много качествено и вкусно, докато зарибят народа, а след това, след като са си осигурили редовни клиенти и всичко оплескват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия