ОСМИ КЛАС

  • 17 733
  • 304
# 120
Здравейте!Следя темата,защото имам ОСМОКЛАСНИЧКА и бебе на 1,5г.Вкъщи е чудо.Каката е решила да се прави на родител, научи го да пищи.Кара му се строго и на висок глас...тази възраст ShockedХубавото, е че всеки си има стая и ги разделям.Не ми помага за брат си,защото смятам,че не е нейно задължение.Иначе и тя за у-ще много ,много не говори е в началото споделяше,защото и беше ново и интересно.Последва поредица от 4-ки и 5 на входните нива и гарда и падна.Сега май се е постегнала,но контрол / Wink/ упражнява татко и...та ще видим.
Бъдете щастливи - вие и децата ви!
Виж целия пост
# 121
Ina_ana  Hug, добре дошла и тук и в моят отбор. Само, че нашето бебе е на 1.4 месеца Simple Smile Общо взето сме на вашия хал.
Здравейте на всички, след като Уич ме скастри, /шегувам се/  Wink, реших да се отчета и аз с осмокласничката, защото наистина може би от 2 месеца, не съм писала.
Както и предния път писах учим усилено немски, но за сметка на останалите предмети и това го разбрах от родителската среща #Cussing out, естествено целия клас са така, за тях сега само немския съществува, защо пък да учат, математика и бълг. език, нали изпит ще имат по немски само/тяхната логика/, като че ли повече тези предмети няма да им трябват. На входното ниво по тези предмети целия клас се е представил много зле  #Crazy което беше добре дошло за у-ката по бълг. език - за да обяснява как родители са си давали парите "за лудо", аз и обясних, че аз пари не съм давала което естествено няма никакво значение и че за да е в това у-ще си е само заслуга на Сиси, така че и казах, че знам че детето и въобще децата могат.Но разбрах, че тази у-ка няма желание да ги на учи на нещо, за разлика от у-ката по немски, която е голям професионалист и за съжаление вече такива у-ли рядко се срещат. Да не ви обяснявам как на родителската среща попитах какво учат в момента по български и тази у-ка ми казва ми какво: "Славянски език, каквото се учи" Close, и после реши да ме довърши като ми измърмори някакъв преразказ, при което аз отворих широко очи  Shocked и казах: "Извинявайте, но аз такъв преразказ не съм изучавала". Мислех, че с трансформиращия се приключват не знайте за мен преразкази. Shocked Да, ама не. А тя ми отговоря, това че Вие не сте го учили...." има го в програмата. Ей такава надута учителка и то не разбрах на какво отгоре. Rolling Eyes Разбрах, че детето ще трябва само да се оправя по бълг.език, т.е. тази у-ка няма да влложи грам усилие за да ги научи на нещо. У-ката по математика и там много слабо входно ниво, но жената има желание да ги научи, то просто си личи. Така, че за математиката и немския и се накарах още повече имат консултации. За българския и казах, че с каквото мога ще й помагам, а като не мога ще търсиме начин. ooooh! Иначе като цяло не съм доволна как се справя по немски оценките и са толкова шарени, че..., и много ми е странно как може на граматика да има шестици, а думи двойки, като съм свидетел, че ги пише думите, но явно нищо не й влиза в главата. Thinking Оплакох се.  Crossing Arms Извинявам се за дългия пост
Виж целия пост
# 122
Здравейте, сладки!
Чудя се, стресът ли ни спираше да пишем толкова миналата година?
Неуверени ли бяхме...  newsm78
Хубаво е всеки път, когато отворя форума да видя нашата тема в първите редици, че и с оптимизъм пълна, и на коледни сладкиши ухаеща.   bouquet

Моето момиче упорито надува алтхорната и вчера ми сервира, че ще свири в оркестъра на благотворителния концерт на гимназията.  Shocked
Дали ще се справи...

Дидка, я ме светни за тази работа с кънките на Маги - кога, къде и колко, please.

Галче, добре си се завърнала и измъкнала от "трапа".
Щяхме и ние да те вадим, ако беше дала нишан, че имаш нужда.
Важното е, че вече си на повърхността.   bouquet

Къде са останалите скитнички?  Crossing Arms
Биситка ми липсва, не вярвам толкова време да е из страната без достъп до компютър.
Бойче-е-е, знам, че те тресе абитуриентска треска, ама мини и драсни някой йероглиф.

В една друга тема сгащих marsidi - нямала време да разказва.
Ще им дърпам ушите на всички!

ina_ana, добре дошла в отбора. Съчувствам ти за комбинацията (пубертет и бебе), но и тя може би си има своите плюсове.
А ще ни кажеш ли нещо повече за твоето момиче, освен че я тресе... Къде учи, какво обича...

Отивам да търся къде съм изпуснала "ловците на енергия", за които Крисче говори.
Виж целия пост
# 123
Cool_witchJoy е разказах малко дългичко стана, но като минавам по начесто ще е по-кратичко  hahaha
Виж целия пост
# 124
Ахаааа, още една бегълка се появи. marsidi, намирай време и за нас.
Тук и сега ми е по-лесно да ти обясня, не ми се връща на другото място - външна граница е всяка, която не ни дели със страна от ЕС. Затова въздушната е външна - "мулти". Wink
Утре ще питам за всеки случай за личната карта.
Виж целия пост
# 125
Прекрасен ден и от мен! Hug
Аз пък мернах Юлия по едно време, ама избяга без да драсне ред.
И Йончева не се е отчитала за нейното момче.
Дидка, момичетата от класа на Мити са много добри ученички. По всичко. Та затова вероятно дупката на Ваня е била от друго естество си мисля. Там няма издънки никакви (аз доколкото можах скивах в тефтерите на госпожите  Laughing) Има само едно девойче, за което съм чула по-така неща, ама ... то без хич няма как.
Пък как не се засякохме в тия подземни канали. Сигурно, щото много надълбоко бях заорала....
Кои са най-хубавите елхи?
Аз мисля тези, които се засаждат след това. Иначе съм изкушена от изкуствените, дето могат да се ползват и другия век, пък и не правят боклук.
Не мога да не кажа - Мити поиска прахосмукачка да изсмука стаята.  Rolling Eyes Пу-пу, сега остава и математиката да научи. Laughing
Весел ден, приятелки Hug
Аз мисля да поспя няколко пъти.  Embarassed
Виж целия пост
# 126
Хи хи, колко живот има тука  moresmile

Уич, Крисче май не ме разбра с енергията, та и затова и да връщаш назад, и да се кьориш, все объркано ще гледаш  Shocked Всъщност, приканвах затъналите в трапове (поглеждам Галчето и Ваня) да си потърсят по нещо хубавко из въздуха (я колко нещо лети...включително и уханията на Крисче  Joy). После нарекох ранноставащите ентусиасти "ловци", щото много енергия и настроение се иска да станеш в неделя с усещането за литература и не само...ами и да щукнеш да я търсиш  Joy Обичам ги тези хора!
Пък Крисче ме разбра малко наопаки и ги дамгоса с "диментори".
Кънките са на ледената пързалка на "Славия", от 17 до 18.30 е отворена за аматьори  hahaha 7 лева е за час и половина. Малко далечко обаче ви идва, ама ако и Михаелче е в отбора на ловците (малеее, стана нарицателно тази моя измишльотина), проблема е никакъв. Тъкмо ще се намерят двенките  Heart Eyes Grinning
Незная какво ще проверяваш и се извинявам, че се вмъквам неканена (а и не съвсем наясно относно темата на разговора с Марсиди), ама в чужбина с лична карта не се пътува. Само с паспорт  Peace

Марсиди, не се учудвай за думите- синът ми пише думи всяка събота и неделя и на финала гледа като теле   animal085 Ама то се оказва, че пишейки си е мислил за Наруто или другата му голяма любов- Бистра от неговия клас (споделена  Joy и придружена с бая СМС-и  Heart Eyes)
Виж целия пост
# 127
Софче, ти и сега си спиш  Joy
Юлето е написале еееееей толкова, на предишната страница. Освен това, не разбрах за съученичките защо се дзепаш- сигурна съм, че са добри, както обаче и съм сигурна, че от Дени и Влади няма по- умни тамHug И Мити, разбира се, той е моята гордост!
Ти какво разбра?
Виж целия пост
# 128
Дидка, далечко ми идва "Славия" - тя и да е навита, аз няма да я пусна.
Ще потърся инфо за Зимния дворец. Михаела много обича да кара кънки. Истината е, че досега не бях се сещала за тях - трябва ми плуване, а освен баня "Мадара" не намерих по-наблизо. В близките училища има басейни, но "само за ученици до 5 клас"  #Cussing out
Голямо объркване с тези постове - едно написано, друго разбрано...  Joy
С обясненията за ученичките в АК Танчето (мисля) прави и опровергава предположенията су защо ВаняМ е била "в дупка".  Joy
Виж целия пост
# 129
Миии, верно спя.  Laughing
Юле, здрасти  Hug
Дидка,дойде ли скрабъла? Кажи, че се чувствам отговорна  Laughing
Мити в момента се пазари да не решава задачи, ама няма да го огрее.  Mr. Green
Уич, Крисче, Марсиди,  Hug

Тълкувайте ме вие  Joy Я какъв дълбок смисъл има в мойто писание  Joy
Уич, 123  има плуване, ама  това ви е още по-далеко  Laughing Басейн Спартак? Или... къде водеше курсове Таня Богомилова - някъде около Кристал?



Виж целия пост
# 130

С обясненията за ученичките в АК Танчето (мисля) прави и опровергава предположенията су защо ВаняМ е била "в дупка".  Joy

Бе кой пък каза, че дупката е свързана с детето?  newsm66 Ваня като ни прочете, ще се смее с глас- какви са дебати около "дупката" и със сигурност ще излезе за дълго от нея  newsm62

Никакъв скрабъл още няма. Мисли му... (хи хи)
Виж целия пост
# 131
 Благодаря за топлото посрещане Hug
Ами дъщеря ми учи в Строителния/Софийска гимназия по архитектура ,строителство и геодезия"Христо Ботев"/тя само там искаше да учи,а иначе е спортна натура до миналата година тренираше тенис.Спря заради уроците,а сега яно я мързи да тренира.Ния не я насилваме...ако иска!Повече я вълнуват прическите и отвратителните изкуствени нокти Crossing Arms,които постоянно си лепи...поне докато не тръгна на у-ще!Иначе комбинацията пубер и бебе не е най-лошото нещо,аз съм много доволна даже.Емоции не липсват!Айде и аз се пооплаках Embarassed



Виж целия пост
# 132
Малеееее, само за малко излязох и кво чудо настанало. А аз си мислех, че няма да ми обърнете внимание и ще си изредактирам поста Thinking защото докато бях на вън, се сетих за темата, какво писахме и се сетих, че така както съм го написала, излиза съвсем друго..... ooooh! Аз много правилно я разбрах, ама прескочих положителната част, домързя ли ме, пропуснах си мисълта ли, та остана само частта с тези, които са лошите ловци, като остана неизкоментирано това с хубавите ловци.... дето се радваме да я търсят и да им я даряваме. Верно голяма бъркотия внесох Laughing Laughing Laughing. И аз съм един заплес. Joy А като се върнах, се юрнах на тортата, дето правя за подарък на мойта колежка, дето ни обяснява векторите, че не ще жената да й дам нищо, ама на мен ми е съвестно и затова реших да й направя торта. Та съвсем закъснях с отговора....
Нищо де, май се разбрахме накрая Joy Ама иначе пък щеше да ви е скучно hahaha
Виж целия пост
# 133
Дидка, така и така днес съм се разписала: Та с Уич за какво си говориме: Трябва ли Сиси да при условие, че ще има л.к., да й вадиме и задграничен паспорт - ще пътува в ЕС-Виена със самолет. И понеже в закона пише, че се пътува в ЕС със задграничен паспорт или с лична карта. Та затова ми е голямата чуденка. Ако бяхме й направили паспорт преди 14годишната й сега нямаше да я имаме тази чуденка. А, ако и пускам паспорт трябва да е непременно бърза поръчка, месец не ни устройва. Ако имаше поръчка за 15 дни щеше да е добре.Е, естествено ако се налага да й направиме паспорт ще го направиме, ама ако може да мине само с лична карта е по-добре.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
marsidi ,аз сега вадих паспорт на бебето и ЛК на каката и станаха аз 2 седмици.А тя с вас ли ще пътува? Има значение...ще накарам мъж ми да пита на Летище София,там работи.Ама си е хубаво да си има паспорт.За друг път...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия