ОСМИ КЛАС

  • 17 733
  • 304
# 135
Крисче - разконспирирах те аз в готварския и ти се появи и при нас.....
Виж целия пост
# 136
 Hug Hug Hug
Ето ме и мен на неделния купон!   bouquet

Гледам всички сте щастливи и спокойни! Няма яхнати метли!  afwitch Все така да бъде! Създадохте ми настроение! Сигурно за това ви обичкам всичките!   love001

Добре дошла при нас ina_ana!   bouquet

Младежът беше на двудневна екскурзия до Велико Търново. Прибра се снощи, а днес аз съм мама - готвачка на вкуснотии.  newsm64
Изрових една мноооого стара рецепта за крем (на баба ми), направих го   chef и ето - в къщи щъкат щастливи и усмихнати деца с дебели коремчета!   261uu  И сега чакат да стане 20 ч. та да гледаме за n-ти път Хари Потър! Аууу, затова ли си говорите за диментори Misc Ghost ?

Виж целия пост
# 137
Таира... ами здрасти-здрасти! Joy Тук съм си аз. И...искам да пиша, ама все няма време... Ех да видиш, като се занижат коледно-новогодишните почивни дни, как няма да се оттървете от безкрайните ми писания  Crazy Стига по това време да има на кого да досаждам, че като се юрне народа на ски Party

Лора днес имаше предложение от съучениците си да ходи на къни в "Славия", но тя любезно отказала.  ooooh! Питам я защо, след като толкова обича да се пързаля, даже по едно време тренираше в "Левски"?  action032
А тя - ами имам да уча по немски smile3523 smile3520
Ама направо ще ме умори! Rolling Eyes

Виж целия пост
# 138
Ама направо ще ме умори! Rolling Eyes
Ми Мити чете.  Rolling Eyes
Май са ги накарали всички да се запишат в библиотеката и да взимат книги. Първите няколко пъти носеше някакви  ....трилъри ли, ужаси ли, ама само да не си съставите погешно мнение за детето Laughing, ама все на истории с кръв и смърт го влече. И като изревах аз след поредната тройка по математика... Естествено, пръхвърках от тема на тема, всичко засегнах, засегнах и баща му, та той се почувства засегнат да се намеси и .... сег ачетем "Спасителят в ръжта", на английски.
Даже, в момента не гледа Хари Потър, а си чете на спокойствие.
Малкият е.. друга вселена. Толкова е скаран с четенето, че се принудих да купя едни книжки -  Embarassed "Кажи зеле или умри" и "Стой далече от мазето" Embarassed, че да вземе да се увлече. Миии, прочете ги, ама все към компютъра го влече.
Такива ми ти работи.
Бойче, пък аз чакам поредната история как се пие чай по японски.
Днес в едно списание гледам един чайник... и рекламата му е - Не е нужно да ходите до Япония за да пиете чай по ... - го чета на милото с надеждата да го купим, а той ми казва -  айде бе - Ще го пием в Япония, не го ща чайника!
Виж целия пост
# 139

Даже, в момента не гледа Хари Потър, а си чете на спокойствие.


Маги пък заспа като ютия  Joy Изкъпа се и се тупна, че утре била рано на училище  Wink
Бойче, и моето коремче е дебело...пък всички ядоха лазаня  Sad Joy
Виж целия пост
# 140
Ако не е тайна може ли линк (или на лични) - къде да видя Галчето?
Може и на кафе де  Laughing
Галче, ти как си? Как е Пепи?
Виж целия пост
# 141
Ооооо Юле, привет.

Камъче,  не се притеснявай и нас ни влече на такива книги, хем сме момичета, ама знам ли що е така newsm78
А при малката същото положение, като твойто малко - даже и аз мислех да ги купя тия книжки, ама много детски ми се видяха.

И ето един линк, където може да видите, с какво се забавлявах покрай "дименторите" дето ги изпльосках без да разясня hahaha hahaha hahaha
ТОРТА ВЕКТОРИ

Нали ви казвах за мойта колежка дето обясняваше на Ивчето векторите - та това й е подарък от мен Heart Eyes
Виж целия пост
# 142
Ех Крисче.....С какво мога да помогна на твоята девойка , за да заслужа и аз подобно вълшебство?!
Виж целия пост
# 143
Бойче, пък аз чакам поредната история как се пие чай по японски.
Днес в едно списание гледам един чайник... и рекламата му е - Не е нужно да ходите до Япония за да пиете чай по ... - го чета на милото с надеждата да го купим, а той ми казва -  айде бе - Ще го пием в Япония, не го ща чайника!

Ама прав е човекът! В Япония - къде другаде?! Grinning Хем ще пиеш чай, хем ще си напълниш душата!
Само да те предупредя - на чайна церемония се ходи само с бели чорапи! Така че да се заредиш от тук с няколко чифта, че в Япония туку виж няма! hahaha И никакви обувки по татамите! (Онези неща дето приличат на рогозки и седят върху тях докато пият чай) Joy

Иначе, Мони казва, че в стаята за чайна церемония почти винаги имало по някой ученик, който си тренирал движенията. Явявали се на нещо като изпит (който иска де) и после ставали сенсей (учител). Явно на много деца им е интересно и искат да станат сенсей.
Виж целия пост
# 144
Аз да орисам седмицата  newsm68
Да е успешна, топла и обичлива  babydust7 Да е свежа, спокойна и да ни затрупва с поводи за усмивки- ама широооки  babydust7 Да даде ново начало на този, който го иска и да не променя статуквото за останалите babydust7 Да ми даде сили да започна 20-дневно плодово прочистване  Joy Joy

Крисче, това произведение на изкуството ме изцъкли ей така  Shocked и ей така newsm22 и ей така  newsm20 Истински ти се възхищавам!


Само да те предупредя - на чайна церемония се ходи само с бели чорапи!
Да пише ли Nike на тях или не?  Joy Бойче, направо се смях с глас. Представих си онези, фините гейши, с бели чорапи, като на футболистите  Joy Или пък някоя европейска дама  Mr. Green Или пък себе си...

Хайде, сладки, прекрасен ден   bouquet
Виж целия пост
# 145
Прекрасен ден и от мен!
Прекрасна седмица и още по-прекрасен месец!
 Hug
Виж целия пост
# 146
Тези дни в една от сериите на "Двама мъже и половина" :
-Днес правихме изненадващо контролно.
-И какво?
- Ми аз бях много изненадан.
-Е защо не се подготви?
-Е как да се подготвиш за изненада!

Очаквам да разиграем сценката довечера  Laughing
Виж целия пост
# 147
Успех!
Мен ме подготвиха в събота, че миналата седмица са правили 2 изненадващи и едно наказателно контролно  Joy Плюс две нормални. Та ако залипсвам нещо, да знаете, че викам  Peace
Ама не ми се започваше с това, че ме пълни с негативизъм  hahaha Що ли не очаквам нищо добро  smile3516
Виж целия пост
# 148
Успех и на теб!
И за 20-те дни! Замислям се, но .... утре е празник  Rolling Eyes
Почти се изтърколи първи срок!

Хей, Росче, здрасти! Тъкмо щях да питам за теб! Hug
Виж целия пост
# 149
Росчето има бая назад да ни чете. Ама нека и, като ни отсвири уикенда  smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия