Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 370
  • 598
# 285
Абе всеки да запише по няколко диска, да ги надпише, караокета, некараокета, пък после на място ще се решава какво да се пуска. Simple Smile Аз имам страшно  много караоке на компютъра, нямам проблем да свалям и още от сайтове и ютуб, имам и записвачка, но нямам принтер да изкарам текстовете. Simple Smile
Виж целия пост
# 286
аз съм във вихъра и без текстове hahaha bowuu
Виж целия пост
# 287

А, сега де... Откъде да го домъкна тоя сняг? Екипировката я имам, скока ще направя, но ми трябва място и сняг  newsm78 . Ще сменям аватара значи.


...

И ша се маскираме на скиори.  Grinning
[/quote]

Раде, имам специална оферта за теб


и без това за теб са правени специално, знаеш Mr. Green
Виж целия пост
# 288
 hahaha
Става , да дойдат да ме вземат към 18.30ч, ама да се наметнат, че ще е студено...
Виж целия пост
# 289
Копривената, може да се маскираш като "нервозно" кюфте - демек да си боднеш люта чушка в косите Hug
Аз също ще дойда... Ама все още не съм наясно като какво ще се маскирам...
Вярваш ли че от няколко дни си мисля за теб и как пропусна купона миналата година. Тази година как си го замислила с кърменето?
Виж целия пост
# 290
Лилянке, виж там като се уговаряш, на път за Люлин да минат първо през нас.
Виж целия пост
# 291
На вашите услуги съм мадам bowuu Laughing


Щом ще услужваме, къде без мен? Grinning

Аз съм лесна, ша си сложа кепето и идвам. Mr. Green

Виж целия пост
# 292
Ами надявам се синът ми да не ми изиграе лоша шега, ама ми е много примерно детето Grinning Та искрено, искрено се надявам тази година да не роня сълзи у дома Rolling Eyes
Ще си напиша в писмото до Дядо Коледа, че искам да изкарам поне 5 часа на коледния купон на БГ-Мамма Party
Виж целия пост
# 293
Щом Дядо Коледа отговаря за това и аз ще пиша Mr. Green
Виж целия пост
# 294
Добре де, не разбрах на минаване /тръгване/ от Люлин мене кой ще ме вземе? Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 295
Добре де, не разбрах на минаване /тръгване/ от Люлин мене кой ще ме вземе? Cry Cry Cry

Искаш да се присъединиш в колата на Бифана  и мен ли, със скиорите?
Виж целия пост
# 296
Само, ако са с екипировката на доня КОПРИВА. Blush
Виж целия пост
# 297
Ако не ги доведете на купона ще се обидя и ще се огОрча  Crossing Arms
Виж целия пост
# 298
ААА, който е обещавал, да му мисли.
Аз тъкмо се чудех как да пиша, че ще се маскирам като добра жена, скромна, порядъчна, не пие, не пуши, по мъже не ходи...и вие искате да ми развалите маскарада. Crossing Arms
Виж целия пост
# 299

................ добра жена, скромна, порядъчна, не пие, не пуши, по мъже не ходи...

Е то това твойто живот ли е ???
Аз пък няма да се маскирам  bowuu
Искам този път да съм хубава, а не
мазен дебел циганин  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия