Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 374
  • 598
# 300
Само, ако са с екипировката на доня КОПРИВА. Blush

Не бери грижа за екипировката, аз ще обработвам Донята, чудя се как ще се сместим в колата, ама давай адреса, където петима, там и шест ще се съберем. Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Ауууууууууууууу, човек веднъж да се уреди и веднага и вие. Тео, няма ли да ти дойде в повечко център, Люлин, център в компанията на тез симпатяги? Само ските къде ще ги сложим, питам се аз  newsm78 .
Klemy, може де се организираме с транспорта. Ти си поне наблизо.
Виж целия пост
# 302
Никой не е близо до наааас Sad
Виж целия пост
# 303
Аз, по принцип съм с кола, но ще пия, напук на дигизировката, която описха по-горе...та не смея да тръгна с колата де.
Ски? Какви ски? Няма да им трябват.  Mr. Green Те...и чорапите няма да им трябват, ама...нейсе. Joy
Виж целия пост
# 304
Кой говори за коли? На форумските купони- само с такси. Ние тръгваме от 1-ви с елказелка.
Виж целия пост
# 305
 Joy Joy Joy
Лелееее, голяма съм ряпа. Аз мислех, че вие няма да се дигизирате, ами направо ще тръгнете скромни и добри /и непиещи.../. Laughing
Ми супер!!!!!!Тръгвам с вас. ПУ!!!
Виж целия пост
# 306
Кой говори за коли? На форумските купони- само с такси. Ние тръгваме от 1-ви с елказелка.


Ауу, забравих елказелка в сметката, ставаме 7, Клеми, не знам, добра душа съм, ама ей на, и на чорапите вече посегна, аааа, съмняваш ме....
Виж целия пост
# 307
 Mr. Green
Знаех си, че тези чораши ще ми изядат главата.
Добре де...ако трябва ще вземем 2 таксита, то с тези скиори. Не че имам нещо напротив да се вместя в някой от тях. Thinking
някой да ме изгони в леглото, преди да е дошъл Татман с метлата!
Виж целия пост
# 308
Верно ще ни заметат, а и копривака се скри. Дали важи офертата още... newsm78 .
Виж целия пост
# 309
Копривака като ме види и изчезва, да не я дъвча пред хората. Mr. Green

Гласувам за 2 таксита, аз в едното със скиорите, вие в другото с чорапите.
Виж целия пост
# 310
Aaaaa, ей така няма се разбрем.
 Crossing Arms
Виж целия пост
# 311
Копривака като ме види и изчезва, да не я дъвча пред хората. Mr. Green

Гласувам за 2 таксита, аз в едното със скиорите, вие в другото с чорапите.

 Shocked
Нямам думи  Crossing Arms .
Виж целия пост
# 312
Означава, че ще използвам алтернативен транспорт. Автобус със смърфче е предпочитания вариант  Crossing Arms
Еха! Hug Хе-хе. (Изразявам крайно доволство.  Laughing)
П.П. Как аватари, бе хора? Трябва да дойда като яйце, така ли? Laughing Не повтарям грешката пак да си правя корона като Василиса (имах и руски шал, прояден от молци, намерен с триста зора от четвърто лице Joy Joy Joy).

Е тва добре, ми какво да кажа аз Joy
Виж целия пост
# 313
Означава, че ще използвам алтернативен транспорт. Автобус със смърфче е предпочитания вариант  Crossing Arms
Еха! Hug Хе-хе. (Изразявам крайно доволство.  Laughing)
П.П. Как аватари, бе хора? Трябва да дойда като яйце, така ли? Laughing Не повтарям грешката пак да си правя корона като Василиса (имах и руски шал, прояден от молци, намерен с триста зора от четвърто лице Joy Joy Joy).

Е тва добре, ми какво да кажа аз Joy

Василисо, хич не се оплаквай  Naughty
Аз бях с престилката на бащата на моя дружка,
а той 20 минути преди да ми я даде лежеше под
една кола  ooooh! Елека от козя кожа пък е
на баба й, която в момента е на 102 години,
а с него са я завивали като бебе  Rolling Eyes Shocked #Crazy ooooh!
Страх ме беше да не се разпадне в движение  ooooh!
Виж целия пост
# 314
Е тва добре, ми какво да кажа аз


Тебе, не те виждам как ще се дотъркаляш с тиквата  Joy .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия