Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 398
  • 598
# 390
Дуци кво бе? Да не би да няма откъде да си шмъркам жина  Shocked
И наметало си харесах  Mr. Green
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1607
Готова съм.
Виж целия пост
# 391
Доня Коприва да даде линк за банкета на чаветата! Моля.

Mr Bean , especially for you  Hug

Банкет на чаветата

Поздрави на мисис Бийн  Wink
Виж целия пост
# 392
Дуци кво бе? Да не би да няма откъде да си шмъркам жина  Shocked
И наметало си харесах  Mr. Green
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1607
Готова съм.
На аватара си по-хубава Laughing
М/у другото брат ми е припадал от тая маска от ужас, беше към 8-9 годишен Confused
Няма да го водя с мен, де, споко Crazy
Виж целия пост
# 393
Всички с проблемни маскарадни костюми, мога да маскирам като Сашо - леопарда. Само ми купете шоколадов сладолед  Mr. Green
Виж целия пост
# 394
 Joy Окоча, Александър леопарда, с вкусна шоколадова глазура  hahaha
Виж целия пост
# 395
...Хм Crossing Arms не, че имам против неприличното предложение (щото то очи пълни, ръце - празни Mr. Green), но се пише организаторът!!!
Е, поради неграмотност няма да се преобличаме в твоята каравана Mr. Green
Брей, каква пълнота за очите изпускам.
Иде ми тоя член пълен или непълен да си го заврЪ у *ъ*ъ от яд сейчас.

...Аз ще съм полумаскирана. Wink Sunglasses
От ляво или от дясно?

След като видях новия аватар на Сопрано, смятам да се маскирам като Ева. И да го поканя да се маскира като Адам. Смокинови листа съм уредила вече.
Да не ти се вледени смокинката? А Адам да се сдобие със ледена висулка. Поне да е стърчулка.

Доня Коприва да даде линк за банкета на чаветата! Моля.

Имам колебания за идването, но още не съм сигурна.
Мистър Бийн, малко кражба на аватари, а?
Виж целия пост
# 396
Имам колебания за идването, но още не съм сигурна.
Убих та Crossing Arms
Другата кукувица какво каза?
Виж целия пост
# 397
Аз вече реших - ще бъда хем маскирана, хем красива  Hug
Чудя се само да сложа ли перука, но като знам как топли и сърби - по-скоро НЕ  Thinking
Виж целия пост
# 398

Тва го прочетох като ТОПЛИ СОПОЛИ ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 399

Ти нема го прочетеш така  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 400
Нещо е обърках..
В тази тема се записваме за детски карнавал, нали, къде и кога, колко пари.
Виж целия пост
# 401
Нещо е обърках..
В тази тема се записваме за детски карнавал, нали, къде и кога, колко пари.
Това е темата за Карнавалът на майките и татковците. Wink
За дечицата е друга тема. Peace
Виж целия пост
# 402
Какъв е куверта?
Виж целия пост
# 403
Няма куверт Tired
Виж целия пост
# 404
Мисля да дойда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия