Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 401
  • 598
# 375
И циганин не ща  Crossing Arms Всички да са хубави, а аз някакъв грозил  Crossing Arms


 Joy Joy Joy Грозил, грозил, ама Уникално и Защеметяващо впечатляващ, пред който все Убавици бледнеят, като изплакнати. Laughing

Е такова описание никой не ми е правил  Hug
Тео благодаря   bouquet
Ще си го копна  Hug
Виж целия пост
# 376
...Ще се облечем пред заведението hahaha
Ще паркирам караваната си пред заведението и ще можете всички да се преоблечете и гримирате в нея.
Безплатно.
Организатора си запазва правото на неограничен брой скрити камери, разположени вътре.
Виж целия пост
# 377
Организатора си запазва правото на неограничен брой скрити камери, разположени вътре.

Хм Crossing Arms не, че имам против неприличното предложение (щото то очи пълни, ръце - празни Mr. Green), но се пише организаторът!!!
Е, поради неграмотност няма да се преобличаме в твоята каравана Mr. Green
Виж целия пост
# 378
Шапка на вещица, мноооого тъмен грим и наметало в комплект с черни дрехи брои ли се за костюм?
Виж целия пост
# 379
Много се изкушавам да дойда, но хич ме няма в маскирането. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 380
Шапка на вещица, мноооого тъмен грим и наметало в комплект с черни дрехи брои ли се за костюм?

И аз обмислям нещо подобно  Thinking
Виж целия пост
# 381
Блонди беше вещица преди 2 години на купона.Страхотна при това,много секси.Изобщо вещицата е едно добро попадение.
Виж целия пост
# 382
Kакто и немаскираните! Mr. Green Popcorn
Аз ще съм полумаскирана. Wink Sunglasses
Виж целия пост
# 383
Аз още събирам аксесоари за моя костюм  newsm78. Но ще бъда в пълна маскировка  Mr. Green.
Виж целия пост
# 384
А пък като мен няма да има  Blush
ако се класирам да дойда де...
Виж целия пост
# 385
След като видях новия аватар на Сопрано, смятам да се маскирам като Ева. И да го поканя да се маскира като Адам. Смокинови листа съм уредила вече.
Виж целия пост
# 386
...Хм Crossing Arms не, че имам против неприличното предложение (щото то очи пълни, ръце - празни Mr. Green), но се пише организаторът!!!
Е, поради неграмотност няма да се преобличаме в твоята каравана Mr. Green
Брей, каква пълнота за очите изпускам.
Иде ми тоя член пълен или непълен да си го заврЪ у *ъ*ъ от яд сейчас.

...Аз ще съм полумаскирана. Wink Sunglasses
От ляво или от дясно?

След като видях новия аватар на Сопрано, смятам да се маскирам като Ева. И да го поканя да се маскира като Адам. Смокинови листа съм уредила вече.
Да не ти се вледени смокинката? А Адам да се сдобие със ледена висулка. Поне да е стърчулка.

Доня Коприва да даде линк за банкета на чаветата! Моля.
Виж целия пост
# 387
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=373
Така
Никой друг да не я купува.
Пу за мен! Пу за мен.
Виж целия пост
# 388

 Joy

Mr Bean, заповядайте линк, коленопреклонно моля за извинение, че забравих обещанието си от оня ден. ooooh!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345010.msg9287286;topicseen#msg9287286

Аз пък няма да ви казвам изцяло, наполовина и въобще дали ще се маскирам. Ще се правя на важна тая година. Laughing
Виж целия пост
# 389
Ау, Знаток, ужас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия