Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 386
  • 598
# 465
Божичко, добре че погледнах! Shocked
И аз щях да се изтърся в събота по маскировка.  hahaha Май нямаше да съм сама, като гледам, де.  Mr. Green
тъкмо сядах до ти пиша лично, да те предупредя
Виж целия пост
# 466
Поне не съм сама в лудостта си. Аз и иначе не съм сама де.
Да попитам: защо анкетата свършва в Понеделник?
Виж целия пост
# 467
За да отчетем мнението и на тези, които до последно са се кумили  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
Присъствието ми се отменя. Изтрих си гласа. 
Виж целия пост
# 469
Присъствието ми се отменя. Изтрих си гласа. 

Жалко...
Виж целия пост
# 470
Присъствието ми се отменя. Изтрих си гласа. 

Жалко...
А вас господжа, ще ли да ви видя? Flutter
Виж целия пост
# 471
Е, как?! Ида Hug!
Виж целия пост
# 472
Crazy Party Party Party Heart Eyes Hug
Тъкмо бях в чуденка дали да идвам, ама след този отговор...............
Виж целия пост
# 473
Купих си маскировка Grinning Благодаря на Смърфи  bouquet На мъжо купих рога newsm48 Уж коледни, коледни, ама....
Виж целия пост
# 474
Слънце,много се радвам,че ще те видя!!!! Hug

 Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 475



Uaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Hug Hug Hug Hug Hug
КЕФ!!
А мислех да идвам с кола. И не съм си пуснала отпуска понеделник.
ДА се поправи!
Виж целия пост
# 476
Бадемче, какво лошо за колата, после ще звъннеш да те приберат барабар с нея Mr. Green
Виж целия пост
# 477
Като гледам колко хора се отказват, да не се окаже накрая, че ще сме само 5 - 6 човека ???   Sad

 Thinking
Виж целия пост
# 478
Трима са писали че се отказват, да не говорим, че бройката в анкетата се ъпдейтва. Може и да не си чешем езиците и да всяваме паника, нали Mr. Green
Виж целия пост
# 479
Спокойно!!! Аз мога да пия и за 10  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия