Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 400
  • 598
# 480
Като гледам колко хора се отказват, да не се окаже накрая, че ще сме само 5 - 6 човека ???   Sad

 Thinking
Изобщо не може да има такава опасност. мисли си как ще се премениш - това е по-важно
Виж целия пост
# 481
Като гледам колко хора се отказват, да не се окаже накрая, че ще сме само 5 - 6 човека ???   Sad

 Thinking
Изобщо не може да има такава опасност. мисли си как ще се премениш - това е по-важно

Дано си права....  Praynig
Нищо, че вече си Не Спаска... hahaha
А за мисленето (този процес ми е трудничък и не се тормозя много с него  Joy ) - решила съм го отдавна...  Peace
Малеееее, ама нямам търпение да ви видя, честна дума...  Party
Виж целия пост
# 482
....Може и да не си чешем езиците и да всяваме паника, нали Mr. Green
Никой не си чеше езика....  Naughty
Просто попитах...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 483
Спокойно!!! Аз мога да пия и за 10  Mr. Green

И аз, и аз... Mr. Green
Виж целия пост
# 484
Така. Мен ще ме докарат. Кой ще ме прибере, като пия за 20? М?
И в понеделник 8ч имам оперативкааа. М?
(сори за спама)
Виж целия пост
# 485
Пффф, какво се косиш? Нали сме СУПЕР МАЙКИ!!!  Ако искаш, цяла седмица ще перем с Тайд! Ще си вземем и метлите  Mr. Green
Виж целия пост
# 486
Ами мисля и ние да дойдем. Ще си доведа мъжЪ за пръв път след 4 години форумстване  Mr. Green

Белиндо, закълни се, че Митака и Сашо ще се бавят взаимно Crazy
Виж целия пост
# 487
Заклевам се! Даже съм му купила рога Party Със звънчета Mr. Green Ще е един прелестен Рудолф Flutter Маскирай Сашо като Дядо Коледа и може направо да ги пращаме да разнасят подаръци hahaha hahaha
Еми, ние ще сме с кола, с оглед възможност за бърза реакция при изпадане в истерия на някое от двете чавета. Можем да те дотъркаляме на връщане, м! За 8 сутринта смятам все ще сме се класирали Mr. Green Не че нещо, ама нямам толкова кърма във фризера Joy
Виж целия пост
# 488
За мое съжаление отпадам имам проблеми по повод карнавал-маскарада с моя Едър Рогат Добитък,ако съм броена като финанси за диджея ще дам,записала съм супер песни който е в района на Слатина да свирка ще мина и ще ги оставя... Wink Wink
Виж целия пост
# 489
ейййййй....
ненапихте се, ненаядохте се.....

люта завист ме гризе Close
Виж целия пост
# 490
ейййййй....
ненапихте се, ненаядохте се.....

люта завист ме гризе Close
Ми, ела дееееее.....  Wink
Пък и толкова мами, все ще успеем някак с акуширането, ако се наложи....  Laughing
Виж целия пост
# 491
ейййййй....
ненапихте се, ненаядохте се.....

люта завист ме гризе Close
Ми, ела дееееее.....  Wink
Пък и толкова мами, все ще успеем някак с акуширането, ако се наложи....  Laughing

е...не става...много ми се усложни положението...а ме е яд, направо ще се изям....

Сега като се замисля това май ще е първият форумски купон, който ще пропусна Thinking #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 492
Ми що не се маскираш като лежащо болна ???
И да те докарат направо с леглото... 
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 493
Лили, успокой се де  bouquet форумски купони ще има още много, живот и здраве! Ти лежи сега, да е наред всичко с малкото човече, да си порасне на топличко, има време да го захраним с мента Laughing
Виж целия пост
# 494
Ми що не се маскираш като лежащо болна ???
И да те докарат направо с леглото... 
Joy Joy Joy

и ще бъде като Фрида Кало.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия