Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 378
  • 598
# 510
Аз три,bifana-четири Party
Виж целия пост
# 511
Е, да де, аз за нашия си Борко питам, този на Фантичка, с листчетата Thinking Някой написа, че го нямало...И няма кой да ни направи листчета. Това питах аз - къде е Борко?
А защо трябва да се броим, като има анкета newsm78 Който се е отказал, просто да се затрие и готово Peace
Виж целия пост
# 512
Аз ли съм се объркал или датата е сменена?
Не ставаше ли дума за 21/12/2008г. неделя?


Е, да де, аз за нашия си Борко питам, този на Фантичка, с листчетата Thinking Някой написа, че го нямало...И няма кой да ни направи листчета. Това питах аз - къде е Борко?
А защо трябва да се броим, като има анкета newsm78 Който се е отказал, просто да се затрие и готово Peace


Ето го Борко, тук си е. Само не разбрах ще идват ли? Thinking
Виж целия пост
# 513
Е, да де, аз за нашия си Борко питам, този на Фантичка, с листчетата Thinking Някой написа, че го нямало...И няма кой да ни направи листчета. Това питах аз - къде е Борко?
А защо трябва да се броим, като има анкета newsm78 Който се е отказал, просто да се затрие и готово Peace
Ми защото Бифана каза, че доста хора са се отказали, а гласовете им си стоят в анкетата...
Пък и какво пречи да се преброим ?
 Thinking
Виж целия пост
# 514
нЕ ВИЖДАМ ЗАЩО ДА СЕ БРОИМ ПАК.кУПОН ЩЕ СТАНЕ,ХОРА ЩЕ ДОЙДАТ ДОСТАТЪЧНО.дОРИ 20% ДА НЕ ДОЙДАТ,ПАК ЩЕ НАПЪЛНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО.Извинете ме за шрифта.То не остана,още 3 дни има.Настройвайте се купонджийски! Grinning
Виж целия пост
# 515
Готови сме с ръка на дръжката на вратата  Party . А от колко часа започва събитието  newsm78 .
Виж целия пост
# 516
Хм,това пък има ли значение,нали ще дават пиене Joy
Виж целия пост
# 517
Ето го Борко, тук си е. Само не разбрах ще идват ли? Thinking
Ще, ще.
Ако знам кой ще идва, мога да подготвя табелки, както обикновено.
Моля, напишете ми ЛС с никовете, които желаете да бъдат изписани на табелките, не по-късно от 12/12/2008 обедно време.
Ако някой ще е маскиран неузнаваемо, табелката ще го издаде. Такива май няма да има, но ако има, те ще си кажат, за да им окичим табелката след разгадаването на тайната им.
Можеше и състезание да организираме.
Потребителя, който най-дълго остане неразпознат, печели нещо. .... Свирка???
Виж целия пост
# 518
....Потребителя, който най-дълго остане неразпознат, печели нещо. .... Свирка???
Аз какъвто съм карък, сигурно ще е без топче...
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 519
....Потребителя, който най-дълго остане неразпознат, печели нещо. .... Свирка???
Аз какъвто съм карък, сигурно ще е без топче...
Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 520
Аз ще си имам голяма табела на гърба. Листче не ми трябва  Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Аа, всички с листчета, после пак ще ми ги дадете, който не си ги пази по някакви сантиментални причини, като на рожденния ден на БГ-Мамма. Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Аз си имам листче в къщи.
Даже 2. С 2 Ника. Да не си ги забравям.

Борко печели свирката.
Как се е дегизирал само  Joy
Лео го е разконспирирала по Ай Пи  Joy
Виж целия пост
# 523
що бе? Thinking
Като му цъкнеш на профила и то си пише, че е Борко Mr. Green
Виж целия пост
# 524
Толкова хора се отказаха, а гласовете им седят на анкетата  newsm78 .
Аз пък ще дойда в целия си блясък и трясък  Party .
Ами ако искате да започнем едно бързо преброяване ?  newsm78
Да се види колко ще дойдат със сигурност на края...  Thinking

Аз ще дойда! Не, че някой реве за мен, но пък и без мен не може!  Mr. Green

Айде всички строй се преброй се!

Радо моме, аз ривЪ за тебе, само че ще се броя в последния момент, че от днес малката официално е с наченка на пневмония. Ако до неделята е ОК и има кой да я гледа, ще дойда.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия