Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 389
  • 598
# 495
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 496
Между другото - някой спомена за листчета с имената (никовете)....  newsm78
Ще прави ли някои такива листчета или ще се опознаваме в движение ?  Whistling
Виж целия пост
# 497
Между другото - някой спомена за листчета с имената (никовете)....  newsm78
Ще прави ли някои такива листчета или ще се опознаваме в движение ?  Whistling
Тъкмо това и аз искам да попитам. Хубаво е с листчета (дори за кьоравите като мен).  Blush
Виж целия пост
# 498
Между другото - някой спомена за листчета с имената (никовете)....  newsm78
Ще прави ли някои такива листчета или ще се опознаваме в движение ?  Whistling
Тъкмо това и аз искам да попитам. Хубаво е с листчета (дори за кьоравите като мен).  Blush
И като мен...  Laughing
Виж целия пост
# 499
Аз почти сигурно няма да дойда Confused
Поне на коледните идвах, ама на. Има време да се види, но натам вървят нещата.
Виж целия пост
# 500
Аре ....
Разкарайте се всички.
Сама ще си пия. Ще си донеса огледало за "наздравето"  Crossing Arms

Борко ги правеше листчетата.
Можем и празни листчета да вземем и на място да надписваме.

пп/ И финала на ББ" ще пропусна  Sad
Виж целия пост
# 501
Аз почти сигурно няма да дойда Confused
Поне на коледните идвах, ама на. Има време да се види, но натам вървят нещата.
А аз чакам ли, чакам до вратата с насълзени късогледи очи...  Cry
(Ще си напиша листче с името сама. Да ме познаеш, като дойдеш.  Crossing Arms).
П.П. Като изпъдихте Борко, доброто момче, на ви сега. Сами си пишете листчета.  Laughing
Виж целия пост
# 502
Що бе, къде е Борката newsm78

Е, Бу, как можа Crossing Arms
Виж целия пост
# 503
Аре ....
Сама ще си пия. Ще си донеса огледало за "наздравето"  Crossing Arms


Ша пиеме заедно бе  Hug
Виж целия пост
# 504
Объркахте Борковците - Борко и Борис - има разлика все пак.

Аз ще липсвам, не че някой реве де, ама...
Виж целия пост
# 505
Толкова хора се отказаха, а гласовете им седят на анкетата  newsm78 .
Аз пък ще дойда в целия си блясък и трясък  Party .
Виж целия пост
# 506
Аз ще липсвам, не че някой реве де, ама...

 Thinking Crossing Arms
Виж целия пост
# 507
Толкова хора се отказаха, а гласовете им седят на анкетата  newsm78 .
Аз пък ще дойда в целия си блясък и трясък  Party .
Ами ако искате да започнем едно бързо преброяване ?  newsm78
Да се види колко ще дойдат със сигурност на края...  Thinking
Виж целия пост
# 508
Толкова хора се отказаха, а гласовете им седят на анкетата  newsm78 .
Аз пък ще дойда в целия си блясък и трясък  Party .
Ами ако искате да започнем едно бързо преброяване ?  newsm78
Да се види колко ще дойдат със сигурност на края...  Thinking

Аз ще дойда! Не, че някой реве за мен, но пък и без мен не може!  Mr. Green

Айде всички строй се преброй се!
Виж целия пост
# 509

Аз ще дойда! Не, че някой реве за мен, но пък и без мен не може!  Mr. Green

Айде всички строй се преброй се!

Хайде, аз съм втора...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия