Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 415
  • 598
# 60

Мога да събера парите за куверт на мамите от Бъкстон, Ман. ливади и Павлово Peace

и после да отидеш на новогодишен купон на Сейшелските острови.....Joy

май ще пропусна тази година, за съжаление.

Виж целия пост
# 61
А маскения бал ще има ли някаква тема или който както му хрумне?
Виж целия пост
# 62

и после да отидеш на новогодишен купон на Сейшелските острови.....Joy
Даммм, с 2-300 кинта отвъд сейшелските ще ида, ама поне за едно напиване ще има, аз не пия много Simple Smile
Виж целия пост
# 63
Здравейте момичета!Ще следя темата и  ако мъжа ми ги гледа на 20-с удоволствие ще дойда да се повеселим.
Виж целия пост
# 64
Аз от сега ви казвам, че няма да се маскирам
предвид, че ще дойда направо от служебното парти  Rolling Eyes
За съжаление Бай Мангал няма да е сред вас тази година  Joy
Виж целия пост
# 65
Аз от сега ви казвам, че няма да се маскирам
предвид, че ще дойда направо от служебното парти  Rolling Eyes
За съжаление Бай Мангал няма да е сред вас тази година  Joy
Crossing Arms
Виж целия пост
# 66
Аз от сега ви казвам, че няма да се маскирам
предвид, че ще дойда направо от служебното парти  Rolling Eyes
За съжаление Бай Мангал няма да е сред вас тази година  Joy
Crossing Arms

И да се сърдиш и не, няма как  Rolling Eyes
Все пак служебното парти няма да е маскен бал
и ще сме облечени малко по-така, нъл ма разбра  Wink
Не върви да помъкна дисагите с декизировката,
а ми трябва и около час време, за да се приведа
в тоз отчайващ вид  Joy
Виж целия пост
# 67

и после да отидеш на новогодишен купон на Сейшелските острови.....Joy
Даммм, с 2-300 кинта отвъд сейшелските ще ида, ама поне за едно напиване ще има, аз не пия много Simple Smile

е, добре де. може и на красноселските. те поне са наблизо.Grinning
Виж целия пост
# 68
iviche , щеше ми се да те видя на карнавала  Sad.
Виж целия пост
# 69
А аз на кого да дам пари и колко? Някой от централната част да има? newsm78
Виж целия пост
# 70
Ей го МОЛ-ът къде е, ще се видим там.
Виж целия пост
# 71
Види ми се, че се записвам на правилното място.  dance Ще представлявам Сингапур.
Виж целия пост
# 72
Ей го МОЛ-ът къде е, ще се видим там.
Добре, Дуц, като се разбере колко парички са, ще ти свирна.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 73
Види ми се, че се записвам на правилното място.  dance Ще представлявам Сингапур.
Сериозно ли? Кога отлетя натам Simple Smile
Виж целия пост
# 74
iviche , щеше ми се да те видя на карнавала  Sad.

и на мен. ама пуста дата, на нея ни е и фирменото парти и няма как да не отида. Rolling Eyes
освен, като се уточни мястото, да префръкна по някое време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия