Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 378
  • 598
# 525
 Спяща, ако не дай си Боже не можеш да дойдеш (тук усилено чукам по главата на детето) ще се организираме и шъ съ видим. Аз за пиене - винаги готов!  Mr. Green
Виж целия пост
# 526
Как е девойки, готови ли сте с костюмите?  Grinning
Виж целия пост
# 527
Аз съм готова...  Peace
Щерката също...
  Mr. Green
Виж целия пост
# 528
Всъщност, който е готов, може да сподели как ще е маскиран, така по-лесно ще се познаваме после. Който помни, де.  Mr. Green
Или пък да запазим елемента на изненадата? Thinking
Виж целия пост
# 529
Аз чакам Спидарите да ми донесат маскировката.  atwork
Виж целия пост
# 530
Всъщност, който е готов, може да сподели как ще е маскиран, така по-лесно ще се познаваме после. Който помни, де.  Mr. Green
Или пък да запазим елемента на изненадата? Thinking
Нали Борко ще прави табелки ?  Peace
Нека има и момент на изненадка....
  Party
Виж целия пост
# 531
Няма изненада за вас. Аз ще съм трещерица (пазя си костюмчето от Хелоуин Mr. Green). Ние сме бедни  хора, както казал циганинът. С един масраф трябва да поминем.  Laughing
Виж целия пост
# 532
Идеи много, реализация досега 0. Чакам вдъхновението в последния момент. ooooh!
Виж целия пост
# 533
Аз не съм се вживявала много в маскировката. Купих си само два аксесоара и съм готова. И без това съм толкова дебела, че не приличам на себе си Embarassed Надявах се Лили да дойде, да седна до нея, та да не съм така фрапираща, ама тя развали работата с тая тапа...
Виж целия пост
# 534
Аз, ако дойдех, бих се маскирала с брадва, вместо меч.
Виж целия пост
# 535
И аз ще мина по допирателната с маскировката, ама ходя на такива мероприятия с автобус, а някак не върви да се напъхам вътре цялостно маскирана. Та ще съм скромна. Simple Smile
Виж целия пост
# 536
Ха ха,поради тази причина, ние ще сме с такси,даже ще си облека дългото пАлто,че да не ме видят съседите,че после ще е едно базикане....
Виж целия пост
# 537
Обърнах си целИОТ график да се домъкна  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Имелдооооооо, че ти откинем брадата!!!!  #Cussing out
Само да сте посмяли да ви нема!!!

ЕлиТ исках да те видяяяяяя  Cry
Лиляно мари, ша та носим ако требе или ще акушираме
при толкова орисници - горкото бебче  Joy Joy Joy
ще му объркаме представите за нормален свят  ooooh! Laughing

Идеи много, реализация досега 0. Чакам вдъхновението в последния момент. ooooh!

Рокс, не си сама  Hug
Ако дойда кат на Аватара  hahaha hahaha hahaha
моля за кутийка с помощи за антибиотика после  Wink

За неригистрираните!  Не забравяй да кликнеш тук!   
http://www.bgpetition.com/roditeli-na-deca-s-uvregdania-ot-ciala … lgaria/index.html
Виж целия пост
# 538
Споко,там е много топло,миналата седмица го проверихме,и аз ще съм полу-облечена Blush
Виж целия пост
# 539
Идеи за маскировка- 0. Освен да отида някъде да ми изрисуват лицето като Мечо Пух и тва е Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия