Звъни звънчето с весел глас - ПЪРВИ КЛАС съм вече аз

  • 28 231
  • 306
# 165
Имам един въпрос - до кога е зимната ваканциа на децата, от КОледа, но до коя дата през януари? newsm78
Виж целия пост
# 166
Имам един въпрос - до кога е зимната ваканциа на децата, от КОледа, но до коя дата през януари? newsm78
До 06.01.2009г. включително 
Виж целия пост
# 167
Имам един въпрос - до кога е зимната ваканциа на децата, от КОледа, но до коя дата през януари? newsm78
Веднага се самоцитирам Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339924.msg8966569#msg8966569

Цитат
О П Р Е Д Е Л Я М :
График на учебното време през учебната 2008/2009 година:

Начало на учебната година:
15.09.2008 г.

Първи учебен срок:
15.09.2008 г. – 28.01.2009 г. І – ХІІІ клас (18 учебни седмици )

Втори учебен срок:
02.02.2009 г. – 22.05.2009 г. І, и ХІІІ клас ( 13 учебни седмици )

Ваканции:
06.11.2008 г. - 09.11.2008 г. вкл. за първи клас
24.12.2008 г. - 04.01.2009 г. вкл. коледна
29.01.2009 г. - 01.02.2009 г. вкл. срочна
01.04.2009 г. - 12.04.2009 г. вкл. пролетна за І – ХІ и за ХІІІ клас

Неучебни дни:
01.11.2008 г. Ден на народните будители
25.05.2009 г. Неучебен ден по повод Деня на славянската писменост

ДАНИЕЛ ВЪЛЧЕВ
ЗАМЕСТНИК МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛ И
МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА
Виж целия пост
# 168
Класа на Кирил ги снима Васил Къркеланов преди около месец- дъщеричката му е от нашия клас и той си освободи почти цял ден за децата и има прекрасни кадри. Оставил ги е да се държат по детски /според мен/  и има много хубави попадения.
Ако и нашият фотограф беше Васил Къркеланов нямаше да се оплаквам Wink.
Ние за сега не правим никакви диктовки и нямаме контролни по математика. Днес една колежка ми каза, че май от втори клас почват с таблицата за умножение, все ми се струва, че ние почвахме по-късно, примерно 3 клас? newsm78 Ама ще видим , до тогава много време.
Дива Орхидея, последните 2 пъти ви е нямало на плуването, преди това пък нас ни нямаше 2 пъти ( беше болен ), да не сте се отказали?
Виж целия пост
# 169
Здравейте Hug


Фантичка, Grinning
този турнир по изобрз.изкуство ще се проведе в сряда  в самото училище
Щели да съберат децата  желаещи да участват  в някоя зала
а,резултатите -да търсим в интернет Peace
Така ми обясни госпожата ни Laughing
Виж целия пост
# 170
Събота и неделя ще направим и ние малко диктовка,въобще не се бях сетила за това. Hug Иначе аз не го мъча да се упражнява много,само когато видя че някоя буква или цифра му е много трудна.Вчера като погледнах колко грозно е написал 5-те и 6-те в задачите  ooooh! веднага го строих да напише по 4-ри реда с 5 и 6.
Виж целия пост
# 171
Какъв е този турнир по изобрз.изкуство? Само за вашето училище? Може ли подробности, може ли? Петьо много обича да рисува, но не можах да си харесам училището, където да се занимава. За сметка на това, сега си харесваме много класната.

Не съм чула за фотограф при нас, но така или иначе, мисля да ги заведа в някое студио двамцата или баткото в градината. Ще му се радват. Календар ще си правя после.
Виж целия пост
# 172

Дива Орхидея, последните 2 пъти ви е нямало на плуването, преди това пък нас ни нямаше 2 пъти ( беше болен ), да не сте се отказали?
НЕ не сме болни във вторника годихме до лекарката и не успях да го заведа .Вчера беше на ТАЕКУОНДО   и затова не дойдохме .Хареса ни и ще се бориме за черен колан.Цяла вечер ми размахваше ниндженски жестове полудях.Но беспорно го е икефило че тренират боси  .Вайда в понеделник с ме на линия.Само се чудя къде да чакам с малката докато има той плуване че вече става тъмно
Виж целия пост
# 173
Благодаря за ваканциите,  Hug ПИтах щото мислим и ние с таткото да сме във ваканция тогава! Hug
Виж целия пост
# 174
DIVA_ORHIDEQ ,
извинявам се ако е писано ,но май съм изпуснала нещо. Blush
Къде ходите на таекондо,да не би в училище.. Thinking
Виж целия пост
# 175
При нас нищо не се чува за снимки, но вече им раздадоха униформите - суичър с качулка, на който има емблемата на училището. Допълнително ще им раздадат и шапки /тип бейзболна/. Моят е много горд и щастлив от новата придобивка и държи да ходи с нея, въпреки че не е задължително.
Виж целия пост
# 176
DIVA_ORHIDEQ ,
извинявам се ако е писано ,но май съм изпуснала нещо. Blush
Къде ходите на таекондо,да не би в училище.. Thinking

Да в училището сме от 18.30 баткото(учителя) даже вчера е имал рожден ден станал е на 22 ех какво пресно гадже дали да не се запиша и  аз Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy hahaha
Виж целия пост
# 177
DIVA_ORHIDEQ ,
извинявам се ако е писано ,но май съм изпуснала нещо. Blush
Къде ходите на таекондо,да не би в училище.. Thinking

Да в училището сме от 18.30 баткото(учителя) даже вчера е имал рожден ден станал е на 22 ех какво пресно гадже дали да не се запиша и  аз Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy hahaha
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 178
DIVA_ORHIDEQ ,
извинявам се ако е писано ,но май съм изпуснала нещо. Blush
Къде ходите на таекондо,да не би в училище.. Thinking
Да в училището сме от 18.30 баткото(учителя) даже вчера е имал рожден ден станал е на 22 ех какво пресно гадже дали да не се запиша и  аз Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy hahaha
Ами да се запиша и аз тогава... Joy Joy
Сигурна ли си,че е таекондо,дай телефонче ,да видя дали може още да се запишем.
Виж целия пост
# 179
DIVA_ORHIDEQ ,
извинявам се ако е писано ,но май съм изпуснала нещо. Blush
Къде ходите на таекондо,да не би в училище.. Thinking
Да в училището сме от 18.30 баткото(учителя) даже вчера е имал рожден ден станал е на 22 ех какво пресно гадже дали да не се запиша и  аз Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy hahaha
Ами да се запиша и аз тогава... Joy Joy
Сигурна ли си,че е таекондо,дай телефонче ,да видя дали може още да се запишем.
не ми пречи да ти дам  давам веднага но ако искаш утре има в 14 часа.Тренировките са  понеделник и четвъртък от 18.30 и събота от 14 ако искаш веднага давам тел
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия