Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 2 040
гледам тук и си мисля че май ще е най-добре галя да е една от финалистите.

1-во.  ако не излезе няма да има възможност да настройва журито за финала.

2-ро. никой няма да гласува за нея, може би 1 или 2 заблудени което ще е добре дошло за николай.

3-то. искам да бъде разгромена, да разбере как всички я мразят.
Виж целия пост
# 2 041
Ето клипче на Биби и Габи, на 57 сек. има и Ники в real life.  Crazy

http://www.vbox7.com/play:1ed34aa6
Виж целия пост
# 2 042
Не съм сигурна, но от миналогодишните визитки на близначките останах с впечатление, че Николай ги е отгледал сам. Нищо за никаква майка не се споменава  newsm78 Някой  нещо знае ли?
Иска ми се пак да им видя визитките, бяха много впечатляващи на моторите, само техните визитки запомних  Sunglasses
http://www.robinson.btv.bg/media/video/participants/48/
Виж целия пост
# 2 043
гледам тук и си мисля че май ще е най-добре галя да е една от финалистите.

1-во.  ако не излезе няма да има възможност да настройва журито за финала.

2-ро. никой няма да гласува за нея, може би 1 или 2 заблудени което ще е добре дошло за николай.

3-то. искам да бъде разгромена, да разбере как всички я мразят.

Галя, няма да е на финал . Явно тази вечер си тръгват Янитка и Галя, защото финалът е от Николай, Спас и Силвия  Peace
Виж целия пост
# 2 044
Признавам си без бой,че харесвах Галя,тъй като единствена от Мого Мого беше в състояние членоразделно и относително свързано да изрази мислите си.Откакто обаче полудя и взе да се изживява като Генерал,вече не съм й фен.Но все още ми е по-симпатична от малоумния Герчак,Спас и муйката,въпреки,че последната в последния момент доста се раздвижи.
Виж целия пост
# 2 045
Ако Ники, Спас и Силвия са на финал и се гласува така:

За Ники:      За Спас:
 
Яна               Галя
Здравко        Герчак
Ваня             Янитка
Гери             Жени
                     Жоро

И ако единият глас от публиката отиде за Ники, значи има равенство 5:5.

На финал до сега равенство никога е нямало, интересно ми е какво ще се случи, ако това стане.  Thinking




Виж целия пост
# 2 046
А Силвия няма ли да гласува?
Виж целия пост
# 2 047
А Силвия няма ли да гласува?

Ако се гласува за трима финалисти, Силвия е сред тях и няма да гласува.

Ако са двама, значи по моите сметки Спас е победителя.  Tired
Виж целия пост
# 2 048
Не би трябвало, ако е финалист, така не влиза в журито newsm78


И ако единият глас от публиката отиде за Ники, значи има равенство 5:5.

На финал до сега равенство никога е нямало, интересно ми е какво ще се случи, ако това стане.  Thinking

Ще им спретнат ли една игра в студиото Laughing
Виж целия пост
# 2 049
ако наистина са 3-ма не 2-ма на финала има вероятност и някой да е гласувал и за силвия все пак.........колкото повече мисля толкова повече ми се разбърква главата. то е ясно че зрителскя вот ще е за никито, но всичко останало е толкова хипотетично.

Виж целия пост
# 2 050
Май така излиза  Tired Нищо чудно пък и борбата да е между Ники и Силвия  Rolling Eyes Нещо взех да се обърквам  newsm78 Защо ще има някакъв си финал, след като журито решава кой да спечели. Губи ми се този момент  newsm78 А почти на 100% знам, че на финал отиват тримата. Абе няколко часа ни делят да разберем  Hug
Виж целия пост
# 2 051
Не би трябвало, ако е финалист, така не влиза в журито newsm78


И ако единият глас от публиката отиде за Ники, значи има равенство 5:5.

На финал до сега равенство никога е нямало, интересно ми е какво ще се случи, ако това стане.  Thinking

Ще им спретнат ли една игра в студиото Laughing

а дали има възможност  да се направи "прегласуване"на живо в студиото в неделя-при евентуално равенство newsm78
Виж целия пост
# 2 052
В американския сървайвър мисля че има съвети докрая, и така остават финалистите, а не чрез игри.
Я кажете журито за трима ли ще гласува или за двама, т.е. колко ще са финалистите.
Ако един печели при всички случаи с гласовете на журито, това че обявяват гласуване за зрителите за един глас как ви се струва?
Виж целия пост
# 2 053
Ще им спретнат ли една игра в студиото Laughing


Хихии да, играта при равенство винаги е била за запалване на огън.
Може ли нашите да запалят студиото.  Laughing

За съжаление, аз не виждам вариант, някой да гласува за Силвия.
А ще е идеално, защото така ще се размият гласовете и Ники ще има по- голям шанс.  Flutter
Виж целия пост
# 2 054
А Силвия няма ли да гласува?

Ако се гласува за трима финалисти, Силвия е сред тях и няма да гласува.

Ако са двама, значи по моите сметки Спас е победителя.  Tired


Финалистите са двама...поне досега е било така. Освен ,ако не са измислили нещо ново  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия