Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 2 055
Ако Ники, Спас и Силвия са на финал и се гласува така:

За Ники:      За Спас:
 
Яна               Галя
Здравко        Герчак
Ваня             Янитка
Гери             Жени
                     Жоро

И ако единият глас от публиката отиде за Ники, значи има равенство 5:5.
На финал до сега равенство никога е нямало, интересно ми е какво ще се случи, ако това стане.  Thinking

Аз лично мисля, че Янита и Жени ще гласуват за Ники. Peace
Виж целия пост
# 2 056
Възможно е Янитка да гласува за Ники,видяхте ли снощи как се развълнува и размечта за победа на "оранжева Пачека".Искрено се надявам поне при гласуването да й дойде акъл в главата. Peace
За Жени...незнам...тя има нескрити симпатии към Спас.
Виж целия пост
# 2 057
Ооо, мисля, че е абсурд Жени да гласува за Ники, та тя е влюбена в Спас, само го чака да му се метне.  Laughing

За Янитка обаче имам надежда.
Виж целия пост
# 2 058
Ако Ники, Спас и Силвия са на финал и се гласува така:

За Ники:      За Спас:
 
Яна               Галя
Здравко        Герчак
Ваня             Янитка
Гери             Жени
                     Жоро

И ако единият глас от публиката отиде за Ники, значи има равенство 5:5.
На финал до сега равенство никога е нямало, интересно ми е какво ще се случи, ако това стане.  Thinking

Аз лично мисля, че Янита и Жени ще гласуват за Ники. Peace

Чул те Господ, ама това повече прилича на чудо, а не на нещо, което ще се случи... Едната е влюбена в него, другата си играе нейната игра и ако й е обещан някой лев - ще се продаде като стой та гледай.
Виж целия пост
# 2 059
Янита и Жени ще гласунат по един и същи начин, според мен. Въпросът е коя ще успее да наговори другата да гласува като нея.
Виж целия пост
# 2 060
От една страна е добре, че зрителите ще участват, защото така по-може Николай да спечели.
Виж целия пост
# 2 061
Жени ще гласува със сигурност за Спас.
Остава да стискаме палци Янитка да я озари Оранжевата Пачека.
Виж целия пост
# 2 062
И кога се измисли това с гласуването на зрителя и зачитането на неговия глас ooooh!

Писна ми от разни своеволия на продуцентите. Финалистите трябва да са двама и точка.Не може да има равенство на гласовете, тази игра изключва това на финала. И май всички трябва да бъдат дисквалифицирани защото има уговорка за наградата - Герчака го потвърди в сутрешния блок на БТВ Laughing
Виж целия пост
# 2 063
Някой да ми каже колко всъщност е паричната награда за победителя?
А тази уговорка между кои е?
Виж целия пост
# 2 064
А не мислите ли, че екипът на Сървайвър знае вече, че гласовете в кутията са равен брой и за това сега го правят това с гласуването на зрителите  Thinking
П.П. Ееех, ако е така - Ники ще е победителя  Heart Eyes  Praynig
Виж целия пост
# 2 065
Наградата е 250000лв.

От доста време се говори, че Спас, Силвия и Галя имат договорка за подялба на парите  newsm78. Доколко е така, не знам, но действията им досега в играта абсолютно потвърждава това подозрение Sick.
Виж целия пост
# 2 066

Писна ми от разни своеволия на продуцентите. Финалистите трябва да са двама и точка.

В поне пет сезона на американският Сървайвър финалистите са трима.
Няма да е нещо ново, ако и в Бг стане така.

Виж целия пост
# 2 067
Ха, дано!!!!
Виж целия пост
# 2 068
Че и в другите ни Сървайвъри е имало договорка за парите. Само дето не се е коментирало. За миналогодишния съм сигурна.
Виж целия пост
# 2 069
Наградата е 250000лв.

От доста време се говори, че Спас, Силвия и Галя имат договорка за подялба на парите  newsm78. Доколко е така, не знам, но действията им досега в играта абсолютно потвърждава това подозрение Sick.

Дано тогава на Жени да и е дошъл умът в главата и да е гласувала за когото трябва. Иначе тя нищо не печели, тъй като доколкото разбирам е извън тази уговорка  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия