Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 267
  • 2 172
# 2 100
Ходих при малките в официалния сайт- нищо няма.
А дали някой може да пусне линк с музиката от Сървайвър- тази от шапката на предаването.


Гласуването започва от петък, лисици са те...  Grinning
Виж целия пост
# 2 101
Хич и да не са го закършили даже, що да не яхнат ентусиазма на народа?
Ето ме мен-ентусиастка. Ще гласувам.  bowuu
Виж целия пост
# 2 102
Ти обаче извади железни нерви!  Whistling
А днешният епизод няма ли го вече в нета?  Rolling Eyes  Grinning

То май аз най-слабохарактерна излязох. Щото си го изгледах, пък вие стискахте.  Laughing
Обаче тва е-истинските фенове не можем да чакаме половин час.  Mr. Green

Да бе, някой няма ли да пусне линк към днешната серия, че няма да съм си в къщи да я гледам.  Laughing

Слабохарактерните ставаме две, аз с едно око и прескачайки моменти го изгледах, да съм спокойна, че е Ники, пък после го гледах по БТВ по лежерно един вид  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 103
А пък може да са с равни гласове двамата финалисти и да се чудят как да излъчат победител, та за тва да се гласува. Аз не съм решила още дали ще пусна глас за Ники. Ще видим с кой ще е на финал, въпреки че който и да е-не мЪ кефи, колкото Николай.
Виж целия пост
# 2 104
Аз определено ще гласувам и не само с едно есемесче ами с много. Peace
Ники трябва да спечели и това си е, това е човека сървайвър  grinning039
Виж целия пост
# 2 105
Гери малката й е по-голяма слабост!  Mr. Green


 Embarassed Embarassed Embarassed Blush Laughing



Имаме първи сигурен глас за Спас ---> Герчака. Mr. Green На интервюто, след изгонването й, директно си го заяви. Mr. Green
Виж целия пост
# 2 106
За Герчака е ясно, не съм и очаквала да прояви някакъв характер накрая и да гласува за Ники.
Ама сега се тюхка като е изгледала записите, ама е късно вече.





Виж целия пост
# 2 107
Oт мен Ники има поне 10 смс-а, няма да го преживея, ако не спечели.  Crossing Arms

 Peace
Mъж ми има служебна карта --> поне 10 смс-а и от мен!  bowuu
Виж целия пост
# 2 108
Финалистите са трима- Силвия,Спас и Ники.
След като ние ще дадем една точка,определено има равенство.
Гласуването на журито е заснето от чужд екип,единствено Милошев знае резултатът.
Нормално е и самите участници да са се разпитали един друг и горе-долу да знаят победителя.
В неделя ще разберем!
Един път да не чакаме до вторник!  Mr. Green

Аз си спомням че на един лайф Милошев им напомни, че не трябва да споделят за кого са гласували.
Виж целия пост
# 2 109
Oт мен Ники има поне 10 смс-а, няма да го преживея, ако не спечели.  Crossing Arms

 Peace
Mъж ми има служебна карта --> поне 10 смс-а и от мен!  bowuu

А така, avicom, нека веднъж поне да излъчим истинският победител.  Hug
Виж целия пост
# 2 110
Добре де , защо сега някой ще ходи на острова на изгнаника?  newsm78
Виж целия пост
# 2 111
Във форума при малките се подвиза Янитка.
Не знам, дали е тя, но прочетох, какво е писала, защото точно нейният глас се оказва доста решаващ.

Поздравява Спас, Мого Мого и част от Пачека, чувствала ги много близки за разлика от Ники, малката Гери и още няколко човека от Пачека.
Пише, че била простила на всички, които са казали мнението си в лицето, но Ники не бил от тях.


Това за мен ясно означава, че си е гласувала за Спас.  Tired
Дано все пак да не пише тя.  Whistling
Виж целия пост
# 2 112
Не ми се иска да е така, но може и Ваня да гласува за Спас, понеже имат/или са имали връзка. Пишеше в нета , че изневерила на гаджето си със Спас и той я зарязал.
Виж целия пост
# 2 113
Не ми се иска да е така, но може и Ваня да гласува за Спас, понеже имат/или са имали връзка. Пишеше в нета , че изневерила на гаджето си със Спас и той я зарязал.

 Shocked Ти уби всичко в мен  Crazy Изглеждаше ми разумно момиче  Mr. Green

На кого казвате "малките"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 114

На кого казвате "малките"  Rolling Eyes

На официалният сайт.

Аз мисля, че Ванчето ще гласува като малката Гери, за Ники.  Peace
Ако има нещо между нея и Спас е станало в Бг, там на острова той не и беше близък.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия