Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 86 903
  • 269
# 120
Daisy6  и аз се ядосвам на моята,не мие,не мога да сложа високи чаши,да не говорим за такива със столче и мен ме е яд,че така прибързано я купих,за Канди говоря,но много има адоволни от тази марка,а аз явно не сполучих  newsm78

Смъкни горната кошница малко по-надолу. Нашата има такава опция, както и на брат ми, който е със Индезит.
смъквам я ама пак не става,пробвах долу да ги застопоря някъде ама се клатят и ме е страх да не паднат newsm78
Виж целия пост
# 121
Daisy6  и аз се ядосвам на моята,не мие,не мога да сложа високи чаши,да не говорим за такива със столче и мен ме е яд,че така прибързано я купих,за Канди говоря,но много има адоволни от тази марка,а аз явно не сполучих  newsm78
За какво Канди става въпрос ? Защото аз имам такава - за вграждане , голяма и просто е перфектна . Всякакви чаши влизат , такива със столче също ...
Предишната ми беше Уърпул и в сравнение с Канди - то отстъпва доста назад ...
Виж целия пост
# 122
Daisy6  и аз се ядосвам на моята,не мие,не мога да сложа високи чаши,да не говорим за такива със столче и мен ме е яд,че така прибързано я купих,за Канди говоря,но много има адоволни от тази марка,а аз явно не сполучих  newsm78

Смъкни горната кошница малко по-надолу. Нашата има такава опция, както и на брат ми, който е със Индезит.
смъквам я ама пак не става,пробвах долу да ги застопоря някъде ама се клатят и ме е страх да не паднат newsm78

Долу ще ти се обърнат Tired, не знам защо така е при теб Rolling Eyes
Виж целия пост
# 123
Daisy6  и аз се ядосвам на моята,не мие,не мога да сложа високи чаши,да не говорим за такива със столче и мен ме е яд,че така прибързано я купих,за Канди говоря,но много има адоволни от тази марка,а аз явно не сполучих  newsm78
За смъкването на кошницата са ти казали. А за лошото измиване - почисти добре филтъра и перките, обикновено в тях е вината за лошото измиване на съдовете. Също така я пусни с 1 шише Калгонит за измиване - действа безотказно!
И да не забравя - чашите със столче можеш да застопориш в улеите на мъничките скари на горната кошница - тези, които са за малки чашки, просто столчето на чашата се опира на улея на скарата, така няма опасност да се счупят.
Виж целия пост
# 124
Daisy6  и аз се ядосвам на моята,не мие,не мога да сложа високи чаши,да не говорим за такива със столче и мен ме е яд,че така прибързано я купих,за Канди говоря,но много има адоволни от тази марка,а аз явно не сполучих  newsm78
За какво Канди става въпрос ? Защото аз имам такава - за вграждане , голяма и просто е перфектна . Всякакви чаши влизат , такива със столче също ...
Предишната ми беше Уърпул и в сравнение с Канди - то отстъпва доста назад ...
Благодаря ви момичета за съветите,моделът е CSF 4590 E иначе за почистването на перките и филтрите,тя е съвсем нова,няма как да са запушени  newsm78,а шишето Калгонит за измиване къде го слагам,там където се слага течния препарат ли?Пробвах и в горната кошница,но и там ми идват високи,дори да е смъкната кошницата
Виж целия пост
# 125
На моята Канди наистина и бяха запушени перките с боклуци и затова не миеше хубаво в последно време. Почистих им отворите с малка игла , пуснах я на празен ход и сега си мие добре.
Виж целия пост
# 126
Моята е Нео 12 комплекта и съм страшно доволна. Последно успях да събера 1 много голяма тава+2 средни и една малка  Mr. Green Плюс чаши и чинии.

Чашите на столчета ми се закрепват на горната кошница по специален начин, ако иска някой ще снимам и ще покажа  Peace
Виж целия пост
# 127
Daisy6  и аз се ядосвам на моята,не мие,не мога да сложа високи чаши,да не говорим за такива със столче и мен ме е яд,че така прибързано я купих,за Канди говоря,но много има адоволни от тази марка,а аз явно не сполучих  newsm78
За какво Канди става въпрос ? Защото аз имам такава - за вграждане , голяма и просто е перфектна . Всякакви чаши влизат , такива със столче също ...
Предишната ми беше Уърпул и в сравнение с Канди - то отстъпва доста назад ...
Благодаря ви момичета за съветите,моделът е CSF 4590 E иначе за почистването на перките и филтрите,тя е съвсем нова,няма как да са запушени  newsm78,а шишето Калгонит за измиване къде го слагам,там където се слага течния препарат ли?Пробвах и в горната кошница,но и там ми идват високи,дори да е смъкната кошницата
Шишето с Калгонит за измиване се слага в кошницата за прибори за хранене (вилици, лъжици и пр.), с гърлото надолу. Машината я пускаш напълно празна, на програма, която е с най-високи градуси на измиване.
Виж целия пост
# 128
И ние не сме довлни от Мидея... #2gunfire #2gunfire #2gunfire На 2-рия месец ни се шчупи... #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 129
Ние сме с АЕГ,от 1 седмици,ползвам препарата ALL in 1,но като че ли ми остават тук там капки вода,незнам може и аз да не и разбирам щото така и не седнах да прочета инструкциите Mr. GreenЯд ме е ,че я купихме от Технополис уж на промоция,беше 1179лв. и казах на моя мъж ,че според мен са завишили изкуствено цената и затова дават отстъпка,но той не ме послуша-купи и пералня и съдомиялна.Е оказах се права,с право си обичам Техномаркет и мразя да влизам в Техополис  PeaceКарай да са здрави,другото не е важно Mr. Green
Виж целия пост
# 130
Здравейте, днес си купих тази http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028340 , надявам се да мие добре, ще я монтираме след 2 месеца и ще разбера
Виж целия пост
# 131
С Уърпуул съм вече една година.Нямам забележки
Виж целия пост
# 132
и аз имам мерак да си купя и мислех за малка, но като попро4етох тук се убеждавам 4е май голяма си е по добре
Виж целия пост
# 133
и аз имам мерак да си купя и мислех за малка, но като попро4етох тук се убеждавам 4е май голяма си е по добре
Зависи какво разбираш под голяма - за 9 или за 12 комплекта. Съответно 45см. и 60см. Ако не сте цяла армия и кухнята ти не е много голяма 45-сантиметровата е идеално решение! Peace
Виж целия пост
# 134
Нашата е Smeg за 12 комплекта, на галено сме си я кръстили Шрек  Mr. Green. Перфектна машинка. Машината е италианска и е произвеждана за английския пазар, страшно икономична по всички показатели и безшумна, не се чува изобщо. Взехме си я от магазин за уреди с транспортин дефекти, нова с 2 години гаранция, за скромната сума от 480 лв. Като цяло тези уреди Смег са доста скъпички и много качествени, имат страхотна ретро серия, да ти падне шапката, тук може да им видите сайта http://www.smeg.com/

Ето как изглежда нашата машинка, цветът е бял, а не инокс като на снимката



а това тук е ретро модел, уникално е

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия