Арабско слънце тук ни грее,а чудна птичка,песен пее-и то за 94 пореден път

  • 32 840
  • 287
# 135
лина,ти си ми комшийка, аз имах познати от сетиф и константин! е, 4удесно, то май и през тунис не ти е дале4е да стигнеш ,ако има полети до табарка си набързо при мъжо!като знам колко е голям алжир! ооо-ооооооооо! де оран, де анаба!де го  югът?
направи снимките като линк, редактирай си поста!
Виж целия пост
# 136
лина,ти си ми комшийка, аз имах познати от сетиф и константин! е, 4удесно, то май и през тунис не ти е дале4е да стигнеш ,ако има полети до табарка си набързо при мъжо!като знам колко е голям алжир! ооо-ооооооооо! де оран, де анаба!де го  югът?
направи снимките като линк, редактирай си поста!
Снимките-изпълнени.А за Тунис лятото с братовчедка ми сме там и мойто мило също ще е там.А ти къде живееш в Алжир или в Тунис,ако си в Тунис може да минем и теб да видим.

immortel,за мен по-красив и страхотен град няма,защото там грее моето слънчице.
Виж целия пост
# 137
Марси-днес не вали така 4е все пак отидох на пазара Grinning
но запо4нахме с проблеми-обли4ам Даяна-та оба4е  запо4ва да се дърпа-не искала това яке искала дюгото-най на каря баща и я уговори да остане с него,и докато аз се обли4ам я изпратих да ми извади обувките-спортни на лакост,тя оба4е носи едно официални от набук-и казва 4е другите ги няма -да обуя тези,аз оба4е си ги извадих и обух и какво последва-каране от нейна страна защо съм със спортните а не с другите Laughing Laughing Laughing
а и на пазара бяха пуснали страхотни ботушки като за нея-розови-така 4е я обзаведохме и с ботуши-тях поне ги хареса

сабинка как са близнаците newsm78

Виж целия пост
# 138
Олеле,останах без очи от четене,ама много сте интересни...!Лина,радвам се за теб,ти си красиво влюбена и това е чудесно...!Желая ти много щастие!
Много благодаря на всички за инфото за джиновете,поограмотих се малко        newsm18     и специални поздрави за моето ново виртуално другарче petia 911,от която също научих доста неща!    bouquet      bouquet     bouquet
Много поздрави и целувки от мен    babydust7         и  от    bg
Виж целия пост
# 139
Не съм я вербувала - тя ме потърси  Joy и доста хубави неща казах за исляма така , че не  го гонете детето ....Не  е агент !  Joy Мале , мале  ..... Joy

Виж целия пост
# 140
е,много агенти ще станем-ще вземе да се сцепи кгб-то по шевовете-накрая агент,
ще разследва агента на агента Crazy

още ли чаката историята на хадж Маарув newsm78...
или загубихте интерес... Thinking-за него утре ooooh!

да кажа -повече няма да гледам предавания за джиновете на злото... Sick
снощи пак имаше продължение-гониха зъл дух от една ливанка-християнка
беше страшничко-процедурата ,но накрая успяха-а тя една приятна и хубава жена,бе гост на предаването,а изгонването на духа от тялото и бе показано на видео в студиото-тя също го гледа за пръв път-дори се просълзи,в ръка непрекъснато стискаше евангелието-
после дойде и отецът,който четеше молитвите -беше православен християнин...
той каза,че когато страдащия дойде при него,има молитви и знаци от поведението му,по които се разбира
дали наистина човекът е обладан от джин,или
става въпрос за разстроена психика...
понеже преди това злия джин я е карал да бъде лоша,
да не и дава възможност да ходи на църква
като малка-от 11год.нататък, плюела по посока на небето,
късала всички свещени текстови и молитви и ги хвърляла в тоалетната
 и сънувала непрекъснато един и същ кошмар-зла жена я качва към небето,
а после със сила я изхвърля
,страдах неимоверно-каза тя,
но действително подействаха молитвите...
какво видяхме навидеото-
жената лежеше придържана здраво от няколко души-понеже джина в нея не иска да вижда религиозни символи...и въобщи не иска да чува...молитви...
чуваше се молитва на арабски език,някой придържаше кърпа към челото и,
а пред лицето и държаха кръст(както при вампирите)
една жена и отваряше клепачите силом!!!!,понеже джина я караше да се мята силно,
да извръща глава настрана и да стиска очите си,и въпреки,че и ги отваряха очната ябълка непрекъснато потъваше навътре  Sick-виждаше се ,че жената страда-много-джина се бореше с нея и молитвите
а как викаше-стотици пъти по-болезнено от родилка
-и то не само викаше,а и хъркаше и хриптеше като побесняло животно
накрая постепенно се успокои-а тя се разплака от слабост ....
важното е че успя
свещенника каза,че това е била магия,направена когато е била дете(вероятно на родетелите и)-но всичко свършило
сега вярата и молитвите и към Всевишния ,ще държат злото далеч от нея
и от хората ,които вярват Hug
Той каза кои молитви се четат от евангелието,но не запомних името
Иначе от
Свещения Коран много подходящи за случая за последните две сури от Корана
Разсъмването113 и Хората114
Цитат
   
това е ал Фалак(Разсъмването),другата Ншаала утре
имах идея да сложим линк към превода на Свещения Коран в началото на темата ,
също ще сложа и към Библията-какво ще кажете
newsm78
В името на Аллах, Всемилостивия, Милосърдния!1     

Кажи [о, Мухаммад]: “Опазил ме Господът на разсъмването
 2     

от злото на онова, което е сътворил,
3     

и от злото на тъмнината, когато настъпи,
4     

и от злото на духащи по възлите [магьосници],
   
5     

и от злото на завистник, когато завиди!”
   
Слушай Корана
   

 

Амалче
-добре ли си
Другарче,всичко ще е наред-с Божията милост и твоята вяра-всичко е възможно
Виж целия пост
# 141
Imam edin vapros-razkajte nehto za Koleda v arabskite strani,pone tam kadeto ima pove4ko hristiani,praznuva li se,ima li koledna ukrasa
Виж целия пост
# 142
 Не е вярно , че  сме изгубили интерес! Аз пък си чакам !

 Ето ви нещо - видео е ,  който го е страх  да не го гледа :

http://uk.youtube.com/watch?v=V5C-VZN-lZQ&feature=related

Това вече  незнам дали е достоверно, но изглежда непринудено снимане с камера ....с днешните технологии не се знае ....:
http://uk.youtube.com/watch?v=3Uqo91G6Z9Q

Има много такива из интернета ....

В АН - НАС си е написано черно на бяло "джинове" та  за съществуването им не спорим ...

Айде до скоро!  Peace
Виж целия пост
# 143
Криси, доколкото помня една от Коледите, ама коя точно незнам, в Сирия беше най-голямото коледно дърво в Близкия изток. Но дтти трябва да се включи да каже как е в центъра на Дамаск тогава.
Дуа, тук съм, чета разказаното за джиновете.
Виж целия пост
# 144
Петя, ще пропусна да отворя линковете ти  Confused

1-2 пъти съм отваряла в ютуб и ми скъсиха животеца с 20 години  Confused   



Дезърт, дето ти казах за турчетата, не са черни, руси са и синеоки, ама пак са хубави като кукли  Crazy  иначе и аз не харесвам руси коси и светли очи за мъже.  Ама наистина са свестни момчета. Единия даже е от Бг родом и после са се преселили, а другия е от Измир.


Деси, сериала е Опитомени красавици, нали от 11 дето е....  Покажи снимка, и ако наистина приличам , ще те черпя  Sunglasses  Така навремето поне 3-4 човека ми казаха, че приличам на Жадито от Клонинг, ама не е верно  Mr. Green   Приличам на цигане  Mr. Green


Лили,
къде чезнеш бе, знам че джиновета са ти любима тема  Sunglasses  както и на всички нас, хем ни е страх, хем ги дърпаме за опашките
Виж целия пост
# 145
Маса Ал Кхеир момичета! Simple Smile

Записвам се само в новата тема и се връщам назад да ви изчета. Имах проблеми няколко дена с компютъра. Sad
Виж целия пост
# 146
Добър вечер и от мен на всички!!! Стана ми много интересно за тези джинове леле то си е страшничко Дуа. Един поздрав от мен за всички после пак ще се включа.Лека вечер на всички.   http://uk.youtube.com/watch?v=ifvwr_XjtDM&feature=related
Виж целия пост
# 147
Здравейте и от мен. Тези разкази за джиновете ми напомнят един филм, който гледах много отдавна. Казва се "Заклинателят". Ужасно беше и до ден днешен го помня. Дано нощта е лека и спокойна Praynig
 Невена, моите съболезнования за баба ти. Мир на праха и.
Виж целия пост
# 148
като запо4нахте за коледа да отговоря-да тук се празнува-из християнските квартали ,а и не само ,се украсява дори пове4е и от България-украсяват се не само улиците и витрините на магазините,но и много хора слагат и светещи гирлянди по терасите-голяма красота

http://farm1.static.flickr.com/135/333928925_92f9b7eb47.jpg?v=0
http://cache.daylife.com/imageserve/07NM9OH5rya99/610x.jpg
http://www.damasceneblog.com/photos/uncategorized/christmas_1.jpg

http://farm3.static.flickr.com/2320/2133993308_06fd872ee2_m.jpg

и нещо което няма нищо общо с коледата тук-но ми хареса/Петя  Peace/

http://peoplesgeography.files.wordpress.com/2007/12/ben-heine-ca … partheid-wall.jpg


та миналата година татко беше тук за коледа и нова година,и то4но по коледа го разведох из християнския квартал-мравка нямаше от къде да мине-вси4ки отиваха по църквите-защото тук има католици,православни,маронити и други те4ения-та църквите са доста

така и така се засегна темата за агентите ,та се сетих да попитам Петя носи се слух 4е ти и Анди сте едно и също лице newsm78 има ли нещо вярно или е поредната форумска

о и да допълня-днес Самара се похвали 4е единственно тя от вси4ките паралелки 7ми клас в у4илището е полу4ила 20 от 20 на контролната по английски Blush
Виж целия пост
# 149
Деси честити розови ботушки на Даянка - сладуранка  Heart Eyes
Слава Богу малките вече са по- добре, и почнаха отново с белите и лудориите , но нищо , само да са ми здравички  Praynig а Теди днес хубаво ни подреди с Йоанка на обяд- влизаме с нея в банята да и измия ръчичките и той след нас, и докато я мия и той хоп затваря ни вратата и чувам щрак- завъртя ключа отвън и ни заключи с нея вътре  Crazy че и чух че ключа падна на земята , ами сега  Shocked направи го случайно, нито може да го сложи , нито да ни отключи  ooooh!  Йоанка вика -мамо що не излизаме, и аз еми брат ти ни заключи  Crazy казвам му - опитай се да пъхнеш ключа и го завърти на дясно  Simple Smile после се усетих че то детето откъде да знае накъде е ляво и дясно  ooooh! ама в първият момент като се шашнах........по едно време си мисля , край, ще си висим с Йоанка вътре до вечерта , че мъж ми тогава се прибира  Crazy  чувам Теди отвън че започва да плаче , усети се какво е направил и се притесни , казах му спокойно , пробвай след малко пак , а той ми вика- еми добре , отивам в кухнята да си изгледам детското и ще дойда пак  Simple Smile  Whistling  Йоанка пък почна да мрънка че иска да илиза , а и беше време да си пие антибиотика ... абе ужас  ooooh!   пристига след малко Теди и гледам че се мъчи да сложи ключа, не спирам да му говоря че съм сигурна че ще се справи , и чувам Йоанка до мен да казва- дядо Боже моля те, направи така че Теди да отключи и да излезем вече с мама , и чувам - щрак , и Теди отключи, оххххххххххх  , излязахме и го гушнах, миличкия, беше се напишкал от притеснение  Whistling

Другарче мило, от все сърце ти пожелавам да станеш мама , дано  Praynig

Хариет страхотни поздравчета си пуснала вчера, благодаря ти   bouquet Прибрах ги веднага в любими  Simple Smile

Дина как сте с Дани? Много готвиш , и все вкусни и красиви ястия   chef Пиши и тук де   bouquet

Дуа, Амал,Наде, Нафасима, Марси,Кате, Дезърт, Магде, Снежна, Тони, Абра, Дала, Скай, Елисавета, Ани, Иман, Мароканско Кате   Hug Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия