Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията и отзивите за клиниката в Горна баня?
Какви са мненията за клиниките в Германия и Москва?
Какви са мненията за д-р Цеков в Клиниката по хирургия на горен крайник в Горна баня?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията и отзивите за клиниката в Горна баня?
Форумът съдържа различни мнения за клиниката в Горна баня. Някои майки споделят положителен опит, като препоръчват д-р Цеков в отделението по хирургия на горен крайник. Други изразяват съмнения относно операциите, извършени на ранна възраст и на частно. Препоръчително е да се консултирате с няколко специалисти, преди да вземете решение.
-
Какви са мненията за клиниките в Германия и Москва?
Форумът предоставя информация за възможността за операции в Германия и Москва. Една майка споделя, че се насочва към Германия, където лекарят предлага дистанционна консултация и операция без такса, освен за болничния престой. Друга майка споменава клиника в Санкт Петербург, където са получили положителни отговори за лечението, но също така споделя своите опасения поради непознатата среда. За Москва се споменава клиника в Ярославъл, където се извършват операции на деца с подобни проблеми.
-
Какви са мненията за д-р Цеков в Клиниката по хирургия на горен крайник в Горна баня?
-
Какви са мненията за руските клиники в Санкт Петербург и Ярославъл?
-
Какви са възможностите за лечение на деца с малформации в чужбина?

.
- иска ми се да не прекъсваме връзка във форума и да поддържаме темата.
Просто ми се иска да видя увереност в някой лекар, а това идва от опита. Разбира се, че има риск - винаги има риск, но все пак, да му се невиди, това не може да е толкова страшно и невъзможно
Така или иначе трябва да се предприема нещо и да се действа смело, пък всичко е в Божийте ръце - моля се непрестанно 

От малка много обичам близнаците и изпитвам особена симпатия към тях и много исках да си имам близнаци.
И ние правим зайчета на стената и тя много се заглежда в това как аз го правя, после си оглежда и нейните пръсти и се опитва да го направи, но все още не задава въпроси или да се ядосва че не може. Но иначе хваща химикал или молив много умело, за да "пише" и "рисува", държи лъжицата и вилицата бих казала добре и си се храни сама стига да иска. Може би по-нататък при по-финните движения ще се почувства този недостатък, но дотогава се надявам да сме минали успешни операции
Мислела съм и аз за фонда , но не подадох най вече защото, там условието е да не може да се проведе лечени в БГ, а тук има хора, които се наемат да лекуват, друг е въпроса колко ще е качествено. Сега си мисля с тези ракрития и при положение , че не усвояват всички пари може и да имаме някакъв шанс.
Сигурна съм, че всичко ще мине добре и успешно. И аз изпитвам голямо доверие на клиника Турнер в Русия само от сайта им и от направената консултация по ел. поща. В техния сайт видяхме случай, който е същия или почти същия като нашия на едната ръка. Отговориха ми, че дават 3 % процента риск от последващи усложнения /което е нищо/ и сумата е около 5-6х лева заедно с престоя. Въпреки че не сме ходили на място си личи, че хората имат необходимия опит и професионализъм. И понеже разходите са горе-долу еднакви с тези за Германия /при положение че не плащаме операцията/, а познатите са ни в Германия и затова решихме да правим операциите там. Дано не сме сгрешили в решението си
Естествено отговор от тях нямам
Но за всеки случай ще кандидатствам по каналния ред, пък ще видим 


за операциите - роднини и познати с възможности. Нямаме още кой знае какава яснота и сигурност с набавянето на средствата