Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 13 290
  • 289
# 15
Здравейте честито на празнуващите днес да са живи и здрави.
 
mimchence   благодаря отново че се грижиш за нас  bouquet
 
Виктория също не спи спокойно от може би месец вече незнам какво я мъчи спи 30мин. изпусне си бибата и започва да мрънка давам я и пак така  #2gunfire а освен това и от два дни през деня заспива сама а вечер неиска и реве и чака някой да я вземе ако я оставя започва едно дране направо ужас . Добре че сме в къща и няма съседи от които да се притеснявам Mr. Green.
И понеже не е приспивана никога на ръце неможе да заспи гушната само ми се вре под мишницата hahaha и се приспиваме на крака./ама какво обяснение направих и аз/.
Лек ден и спокойни бебоци на всички Hug
Виж целия пост
# 16
  Добо утроооо!Или вече добър ден.. Rolling Eyes
 Честито на всички днешни месечинки! Само радост да ви носят!
 Аз да споделя какво подразбрах.Вече пентаксима се отпускал по здравна каса.Ако някой(като нас)все още не е направил всички ДТК може да попита педито на детето за всеки случай.Нищо,че нашата стои сега в хладилника..поне 3-та да спестим Wink
 Ванеса,за целулита много помагат масажите в комбинация с лек хранителен режим(не диета) Аз така бях изчистила моя-1 мес масажи всеки ден и О,чудо!Ама това само докато не забременях...сега пак ще се боря с тая напаст  Rolling Eyes
 А пък това за пюретата е  #Cussing out Направо нямам думи!Посягат дори на детската храна.Аз много се дразня и,че в детските кухни готвят с маргарин(не във всички),ама това е друга тема...
 За кърменето навън-и аз съм го свела до минимум.Обаче вчера например кърмих пред кабинета Crazy Д-рката закъсня с 1ч,ние бяхме подранили...Имаше към 20-25 човека-майки,деца,татковци, баби..ама какво да го правя детето.Няма да го оставя да огласи цялата поликлиника,я!Даже най-невъзмутимо помолих една мама да стане за да седна да го накърмя,че нямаше място  Blush Общо взето всички се правеха,че не ме забелязват  hahaha
 За къпането,аз моя юнак си го къпя сама от как му падна пъпа.Татко му като работи много и се прибира чак малкия като е заспал Crossing Arms Или поне като се опитва да го направи...Да,той народа вярно го е казал-неволята учи! Все измисляш нещо ... Даже доста оригинални идеи могат да ти хрумнат  Joy
 За суха кожа ,освен А-дерма, може да пробвате с Нахтхерцен на Натур Продукт.Аз лично съм много доволна Peace С това го мазах като му се лющеше кожата.Но педито похвали и А-дермата...т.че е хубаво, когато има избор.
 И накрая и аз да се възхитя на хубавите ви снимки и дечица!  love001 Направо красота! Да сте всички живи-здрави и да си се радвате взаимно! И на хубавата природа покрай вас!( който имал късмет се урЕдил Joy)
 Мимченце, заглавието на темата е   bouquet
Виж целия пост
# 17
Честито на всички с повод за празнуване!  bouquet

mimchence,хиляди благодарности за това,че се грижиш неуморно за темичките.Сложила съм нова снимка на Норчето за колажа.Ако имаш време и желание я изтипосай,защото на предната е мн. лятна и ме втриса като я гледам.Ако нямаш възможност-здраве да е.

Вчера ни доставиха столчето за хранене и проходилката,и естествено ги изпробвахме на секундата.В паяка и е голям кеф на момата,но и е раничко.Има още цял месец,докато започнем да го използваме.До тогава само ще си го наблюдава и ще му се радва отстрани.

Сякаш започваме да бележим напредък в приемането на пюрета baby_neutral,но цицката все още ни е фаворит.
Виж целия пост
# 18

дари - с какво гелче мажеш венците, че съм изпуснала  Embarassed теди също му растат поне 6-7 зъба и нощем е цирк вече Sad


С каквото се сетиш, ама не помага  Sad! Калгел, Генингел, Дентинокс все тая! Ефекта е 20-30 минути и после пак рев и писъци  Sad! Само Панадола спасява положението при нас. Ми то на тоз рев и писъци поне да се беше появил този зъб! А пък ако може и да не е само един, че по-бързо да свършват  Mr. Green!
Дали от недоспиване не знам, ама днес ми е много студено  cold!
Виж целия пост
# 19
Здравейте и от нас   bouquet

вчера докато се наканя да пиша (почти цял ден забравих отворена темичката Blush) и Мимчето каза да се ограничим с писането и аз четох и изпълнявах  Embarassed

Искам да поздравя всички, които са имали повод за празнуване, и тези, които празнуват днес  Heart Eyes Hug  bouquet

Мимче, благодарско за темичката   bouquet

Бюти, хубава разходка сте си направили, а последната снимка е толкова красива - истинска картичка  Heart Eyes

Трънче, много красива есен  smile3521

Irinkula, четох и не можех да повярвам на очите си и пак четох  #Crazy Какви хора има само  #Cussing out
пюренцата отцеляха ли след случката  Wink

Тони, браво на Тедко за хубавите изследвания  newsm10 много да го нагушкаш и нацелуваш  Hug
Надявам се да няма вече никакви болни бебоци  Praynig

Митето снощи си изсмука парче круша! Инициатор на събитието пак беше баща му! Било свършило гроздето и не можело така за детето да нямало десерт! Отиде ми захранването под кривата круша  Crazy
Днес му дадох пюре от картоф с тиквичка на ХИПП, май очакваше моркова, но и от това си опита, утре пак  Peace така си чакаше пюрето от картофче


Снощи си легнах с мисълта за днешния ден, как ще си излезем и днес на дълга разходка и ще посетим откриването на ледената пързалка..., но днес има мъгла, а в мъгла не се излиза!  Close
на Митето 3 дни му обличах ескимоса/космонавта (как им се казва  newsm78), т.к. този бързо ще му умалее, поне малко да го поноси и пооцапа, а има още цели три!  Flutter

Все още обожава банята и масажа, което ни радва, т.к. в края на месеца го чака плуване (педито е в отпуск и няма кой да оправи документите!). Ето е една снимка "току що ви взех вана"


Много досадих, но ще ме извините  Peace напоследък нямах много време за писане от многото разходки, а вечерите при нас са пълни със смях и веселие, голяма игра си правим тримцата  Simple Smile

Хубави дни и спокойни нощи   bouquet
Виж целия пост
# 20
Привет и от мен  Grinning

Иринкула
много се смях на случакта ти  Joy 

Аз искам да ви се оплача - днес ми дойде  Sad Боли ме каската адски много, инъче не съм усетила напрежение в яйчниците като преди. Само се моля да не ми намалее кърмата  Praynig

Честито на всички празнуващи бебоци днес
   bouquet Да са живи и здрави, весели и послушни    bouquet

Виж целия пост
# 21

За всички вас,една почерпка,защото сте ми много симпатични smile3503





                                   С пожелания за приказен ден!
Виж целия пост
# 22
Много ни е цветна темичката. Браво  bouquet
На мен ми е много депресивно. Винаги съм така като наближи зимата Crazy
Чета ви, но нещо нямам желание да пиша Rolling Eyes.

Честито на месечинките, днес  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 23
Имам едно въпросче: Naughty На Оризовата каша на ХИП пише че към нея се прибавя 200мл млечна смес(100мл пълномаслено мляко+ 100мл преварена вода или 200мл преходно мляко) newsm78....та според вас пълномасленото мляко какво трябва да е:кисело 3.6% ли 2% ли 0.1% ли, прясно3.6% ли 1.5% ли 0.1%,   или пък АМ ?  Какво е това преходно мляко?всичко това го чета от кутията
http://www.hipp.bg/index.php?p=products&c=13&id=7-кашата която съм взела е първата.

Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 24
Имам едно въпросче: Naughty На Оризовата каша на ХИП пише че към нея се прибавя 200мл млечна смес(100мл пълномаслено мляко+ 100мл преварена вода или 200мл преходно мляко) newsm78....та според вас пълномасленото мляко какво трябва да е:кисело 3.6% ли 2% ли 0.1% ли, прясно3.6% ли 1.5% ли 0.1%,   или пък АМ ?  Какво е това преходно мляко?всичко това го чета от кутията
http://www.hipp.bg/index.php?p=products&c=13&id=7-кашата която съм взела е първата.

Благодаря предварително!  bouquet

Пълномаслено означава прясно пълномаслено мляко /3.6%/. Обезмаслено май се препоръчва след 3 годинка.
Преходно мляко е АМ за бебета след 4 месеца. Наскоро май им промениха наименованията - мляко за кърмачета - до 4 месеца и преходни млека - от 4 месеца нагоре Peace
Виж целия пост
# 25
Gali80 а дали трябва да го изваря прясното мляко или както си е от кутията пастюризирано?
Ако дам преходно мляко т.е Ам колко лъжици трябва да сложа newsm78 че то ще стане конска доза  Shocked, .......... ooooh! ама как си усложних нещата Tired
Виж целия пост
# 26
генева, сложи си му по-добре адаптирано, че са обогатени с разни чудеса там (желязо примерно  Crazy нали съм на тази вълна Simple Smile), а прясно някъде към годинка чак
преходно млякое е адаптирано след 4ти мес, както ти е писала и гали, на кутията на хипп пише - follow on milk Wink
а щом са казали 200мл преходно  - това са колко се пада.. към 6 лъжички и 180мл вода май  Rolling Eyes
иначе на деца се дават само пълномаслени неща
трябват им и мазнини и въглехидрати и белтъци и всичко, за да растат, не са като възрастните,  Simple Smile

роси  Hug много мило Simple Smile
Виж целия пост
# 27
Генева от доктор знам че прясно мляко се дава чак след годинка заради алергийте  Peace
Виж целия пост
# 28
Привет отново  Grinning .

Rositsaio ,дано това за Пентаксима е вярно,че ние не сме сложили и втория още,ама все така се случва,че Йоана е хремава и отлагахме. Другата седмица като ходим ще попитам  Peace .

Да ви кажа от няколко дни Йоана е толкова послушна /пу-пу / , пее,смее се с глас и бърборка,а през деня си поспива прилично.
Само дето пак започна да се буди към 4.00ч. и иска да папа,ама кво да се прави ,пълно щастие няма Crazy . Аз съм доволна де,дано все така да е  Heart Eyes .

Тони дано по-бързо оздравява Таня,радвам се,че Теди са го изписали,дано вече не се случва  Praynig  Hug .

Рали,голям сладур Митето  Hug

За зъбчетата да кажа,на нас ни направиха едни хомеопатични капки Calcarea phosph.9CH,вълшебни са Peace. Моето пате е много спокойно от тях.
Виж целия пост
# 29
mimchence  брагодаря ти за темичката и за снимката на Диди на първата страничка.

  Киселото мляко  когато давах на Маги търсех най-ниско масленото "пършевица-0,5" май беше. Грешка ли е било според вас, а и разредено с отвара от овесени ядки и разбира се захар. Сега със сигурност няма да сложа захар, но ми казаха, че запичало и за това овесена вода. Маги си търсеше шишето до към 2 години и нещо. Подреждаше ги "мако, дичка" мляко и водичка и пиеше млякото по някое време през ноща. Започнах да и го давам след като навърши 1 годинка само вечер.

     Мира дистанционно си бяхме намерили някакво старо, за да лъжем Маги, но тя пак посягаше към истинското, хитри са малките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия