супер заглавийце. Йойо направо да я ненащипеш!
няма да разреждам кашата с прясно мляко! най-много с вода и 2л.АМ
за темичката!
,днес например бяхме на разходка и ката писна и ревввввввв и не мога да я успокоя оставихме количката при зълва ми,добре че беше на работа и се прибрахме с такси
,ако са зъбчета при напипване на венеца трябва ли да е издуто 
Акането след кашата е задължително при нас--ето го в 17:00 яде и сега е замлъкнал, че и мен ще ме удуши 


,направо мн се мъчи милия .......
) А свекъра ако питате, на тази възраст вече и луканка можем да му дадем да смуче
Щото без мръвка, за къде сме? Как ще си опазя детето, не знам.
така стана и с гроздето и с крушата
оправия няма!
целувки на сладуранката
Препоръчани теми