Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 13 290
  • 289
# 30
Мимченце  Hug супер заглавийце. Йойо направо да я ненащипеш!
Виж целия пост
# 31
Благодаря момичета!   bouquet  Naughtyняма да разреждам кашата с прясно мляко! най-много с вода и 2л.АМ
 lovekiss
Виж целия пост
# 32
Първо mimchence      -     bouquet за темичката!

geneva2008  ако кърмиш можеш да сложиш кърма или само с вода да я направиш, ако сте на АМ - съответно можеш да направиш кашата с АМ.

Ние вече втора нощ не заспиваме до 2 часа и  аз съм така:  Shocked !

Още ни е рано, обаче две зъбчета отдолу са надули венеца - много е сладко и много ми е жал, че я мъчат.

Честито на всички бебчовци с месечинки!!!
Виж целия пост
# 33
Кори, какъв е тоз аватар  Mr. Green
Виж целия пост
# 34
бързо записче и от мен   Wink
Аз не виждам да се подават зъбчета на Паола,но от няколко дена е много неспокойна ,заспива трудно,буди се често  Tired,днес например бяхме на разходка и ката писна и ревввввввв и не мога да я успокоя оставихме количката при зълва ми,добре че беше на работа и се прибрахме с такси  ooooh!,ако са зъбчета при напипване на венеца трябва ли да е издуто  Thinking

geneva2008 понеже знам че ти си захранила по от отдавна с каши и искам да те попитам имате ли проблем с акането,защото аз вече 3 седмица и давам каша и нещо ми се струва,че ака по трудно  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 35
Кори, какъв е тоз аватар  Mr. Green

Много е як, обаче ме мотивира и си пробвах едни стари дънки още от училище! Познайте, влязох в тях! После се метнах на кантара и се оказа, че съм с 14 кг по-лека от както излязох от болницата. А за цяла бременност бях качила общо 16. Т.е. олекнала съм с 22кг за 5 месеца Явно олекотявам от оплешивяването на косата ми. Ама и нервите не са малко...
Виж целия пост
# 36
geneva2008 понеже знам че ти си захранила по от отдавна с каши и искам да те попитам имате ли проблем с акането,защото аз вече 3 седмица и давам каша и нещо ми се струва,че ака по трудно  Rolling Eyes
нямаме проблем с акането- откакто сме на 4 хранения акаме по 2 пъти на ден, понякога даже по 3 пъти. Е...не е толкова рядко колкото когато беше само на мляко, но зависи от това какво е ял  Peace Акането след кашата е задължително при нас--ето го в 17:00 яде и сега е замлъкнал, че и мен ще ме удуши  Joy
А вие в какъв смисъл акате по-трудно? Повече се напъва ли?
Виж целия пост
# 37
 да досега не се е напъвала така,чак почервенява,и ака доста по твърдо,тя ака само по веднъж на де  Rolling Eyes аз си мисля че е от кашата,че преди да почна да и я давам не е имала проблем,ти количеството вода в кашата което слагаш е това което са го дали като препоръчително или си преценяваш на очи, и с каква вода правиш кашата мин.вода или преваряваш  Thinking
Виж целия пост
# 38
 рони ,трябва и вода да и даваш по малко да пие,или да правиш малко-по рядка кашата.
 При нас кашата подобри изхождането, сега всеки ден,а преди захранването на няколко дни.
Виж целия пост
# 39
да досега не се е напъвала така,чак почервенява,и ака доста по твърдо,тя ака само по веднъж на де  Rolling Eyes аз си мисля че е от кашата,че преди да почна да и я давам не е имала проблем,ти количеството вода в кашата което слагаш е това което са го дали като препоръчително или си преценяваш на очи, и с каква вода правиш кашата мин.вода или преваряваш  Thinking
и Атанас почервенява, но това си беше така откакто се роди.Щом тръгва да ака става домат Embarassed Аз слагам 4 и  1/2 с.л. каша и преварена вода на око. След нея давам или сок или плодово пюре колкото иска. Понякога и докато давам самата каша ги давам, според зависи- понякога докато яде кашата и тръгва да приказва нещо и цялата лъжица отива по мен, по дивана, по земята.....навсякъде....и ако го усетя че реши да прави нещо различно от това да гълта кашата-бутам шишето с пюрето или сока  Mr. Green
Вода пием по 300 мл на 24 часа задължително, понякога и повече  sport027 pliok
Виж целия пост
# 40
Кори, какъв е тоз аватар  Mr. Green

 Mr. Green уж и аз да се вдъхновявам, че нещо не мога да се организирам и да отслабна.
Виж целия пост
# 41
мимченце ,страхотна си

за прясното мялко след годинката ,и аз така знам.Въпреки че педито ми каза да слагам в пюрето на Алекс  Shocked

за зъбките-и Алекс мн го мъчат,мн е неспокоен и постоянно си лапа ръцете ,кога ще избият незнам ,направо мн се мъчи милия  .......

за акото- и Алекс мн се напъва и става един червенн ужас

Лека вечер момичета ,че ни дойдоха гости
Виж целия пост
# 42
ралии, не ви ли е страх така да въвеждате по повече от една нова храна на ден? (Освен ако не си въвела вече круша де...)

Мен големия ми страх е че сега като се приберем в БГ свекито ще набара малкия и ще му наръга някоя лъжица пюре без да ме пита. (Тя така "захрани" другата си внучка на 3 м и половина. Детето беше кърмено до 3 м и после - само АМ. Ама свеки решила че "еееее, голяма работа, нека да си опита детето." Дори не било бебешко пюре, ми ако не се лъжа някаква манджа. Майка и беше... хм... да го кажем доста ядосана. Ние се прибрахме около 2 седмици след събитието и още се приказваше  ooooh!) А свекъра ако питате, на тази възраст вече и луканка можем да му дадем да смуче  doh Щото без мръвка, за къде сме? Как ще си опазя детето, не знам.

За прясното мляко и аз знам че до годинка не се дава.

Трънче, ами не сме въвели крушата, нито тиквичката предварително  Embarassed но тази сутрин бях сънена и забравих, че снощи имаше нещо ново в менюто му (Митето се събуди в 5:15ч., изпи си млякото и заспа, после се събуди в 8:30 и имах време да сменя памперса, преоблякох го и стоплих на водна баня 2-3 лъжички от пюрето и в 9ч. вече опитваше първата лъжичка, после си изпи и млякото). Баща му ги върши същите работи, като свекърва ти - да си опитало детето нищо нямало му стане, не било възможно... дрън, дрън, дрън...  ooooh! така стана и с гроздето и с крушата  Tired оправия няма!

koon, блогодарим  Flutter целувки на сладуранката  Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 43
Трънче,все забравям да те питам-за колко време научихте бебока да заспива сам?Много ли плака,вие кой метод пробвахте-"ударния" или постепенно(спомням си,че ги беше обяснявала,но безсънието ми убива мозъчните клетки Mr. Green).
Виж целия пост
# 44
 Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия