
Ох, днеска ми е направо ужасен ден! Йойо ме побърка, значи!
Първо, още снощи едни комшии си бяха надули музиката до полунощ, след което ходихме с други комшии да ги молим да намалят, те вдигнаха скандал и така покрай тези емоции, чак в 1:30 заспах.
После Йойо се събуди в 5, отдавна не беше го правила, дадох й да суче, заспа и към 6 я преместих в кошарата, а после стана в 8. Значи общо да съм спала има няма 6 часа.
После два пъти ме повърна, един път ме напишка, цял ден не е спала, дремна един път 15 минути и това беше. Ей го, вече стана почти 5, а тя още будува. Сега очаквам да заспи по никое време в 6-7 и довечера като я приспивам няма да заспи.
Направо ми идеше да я ошамаря по дупарата. Сега я връчих на майка ми да си почина малко, че чак главата ме заболя.
То да беше петък 13ти нямаше да е толкоз луд деня...
Оплаках се и аз един път!

Ето ни и нас в космото.

Всички бебоци са толкова сладки накачулени със сто ката дрехи.
Едни такива пухкави, та да ги схруска човек.
Цунки за Паола, Коко и Лъки!
(Роси, незнам как му викате на мъника, да не се обидиш, че го нарекох Лъки!
)Ели, нашето корито е съвсем обикновено, неанатомично, малко й окъся, ама нали скоро ще започне да сяда, та затова не бързам да купувам друго.
Аз незнам дали се причислявам към дъртичките или младичките, ние покрай 30те май сме в златната среда.

и се кефи - много е смешна!!!!!!!
Има месо и салати, ама пък между трите яденета на ден си е баш гладуване. Сякаш ще изчакам още.

/


!
! Ау, то не са крясъци, викове, кара ми се .......... Ужас
! То ядене под час и то определени храни! Хич не обичам такива диети! Ще Видим как ще сваля другите 3 кг от бременността и още 2-3 искам от по-старички да сваля! Замислила съм да ходя на фитнес
, ама да видим дали дребния ще ми позволи!