вече се чудя какво да я правя
. Така ме е страх да не го прехвърли на Вики
.
.
.
. 



ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И ВСИЧКИ ПОКРАЙ ТЕБ
МНОГО ЦЕЛУВКИ НА МАЛКАТА МАРТИИИИ 
....Ами не мога без сладкооо ,устисках 5 дена и повече не могааа.
Бъдете ти и любимите ти хора здрави, пък другото е лесно! 
. Ще си седим вкъщи. Отдавна не се е случвало в събота и неделя да сме арестувани, та може и да подосаждам тук...
...
Аз понякога се чувствам като динозавар и тук и сред мамите покрай мен.
Сами го отгледах с мами '81, а сега с '87.
Добре, че с Дари сме на близка вьзраст. 
Честит рожден де, Танитке!
Жива и здрава бъди! Както и мноооого щастлива!
Ние тук нямаме нито А-дерма, нито Мустела, имаме други натурални масла. Само с такива я мажа, но ефекта е за 10 мин. Мн. бързо попива...
Как звучи само
Нищо, че като се обади някой непознат по телефона вкъщи (я реклами, я от някой офис), все ме питат "Майка ти вкъщи ли е?"
По принцип знам,че трябва лично да се види детето,но попитах за да съм информирана
Във форума срещнах добри отзиви за Д-р Хаджиева и за Д-р Костова.Ще се почудя още малко и накрая ще звънна пък където успеем да минем,че тук за преглед се чакаааа 






Спирам АМ през деня, ще давам само вечер преди заспиване, и без това на обяд яде пюре... Доки каза, че можем да ядем и месни пюрета, ама аз ще изчакам още поне месец за това - та ние до момента сме въвели едва три зеленчука, първо да разнообразим малко зеленчуково-плодовото меню и тогава.
.
.




) и нямах настроение и сили да я изведа
Дали не ме хваща някаква депресия 
Препоръчани теми