
Ауу Танитка, много лоши работи
Хубаво, че вече всичко е наред
Може ли да обясниш по-подробно с какви симптоми ви приеха и разбраха, че е менингит. И също така от какво е тази инфекция? Ооох, бях забравила колко гадно е да си в цикъл

Хубаво, че вече всичко е наред
Може ли да обясниш по-подробно с какви симптоми ви приеха и разбраха, че е менингит. И също така от какво е тази инфекция?

. Радвам се че вече сте в къщи и ада е минал дано по бързо и вие се отърсите от лошите спомени най-вече вие с татко .
/не че аз имам кърма отдавна вече не кърмя
? И без да създавам пак напрежение в темичката с този въпрос моля
.

на теб и на Марти!
. Дано по-дълго се задържи това време,че вкъщи хич не ми се седи.

.
3150, 50 см
Много цунки на Марти!

Препоръчани теми