Нормално е да мърда, и да си върти главата, и то човек, и то душа носи 
Запис-маписц... цоп, всъщност!
Нормално е да мърда, и да си върти главата, и то човек, и то душа носи 
Голям сладур!
... нали е мадама.




! Дано да се чувствате уютно при нас
!
!
! Няма удържане просто
! Спалнята му е тясна вече
! На кой ли ще прилича
!
! На коларгол е и пак няма оправия
! Особено като спи ужасно му хърка носа. Нито Низита помага, нито коларгола и вече сериозно се притесних да не е нещо сериозно и хронично
! Дано не е
!
Радвам се, че всичко е минало и сте добре, дано не се случват повече такива неща на никое от нашите бебочета! 
Пробвайте така, може да се позагледа. 
И Йойо е така - нощем спи, ама през деня докато заспи големи нерви хвърляме и аз, и тя. Не се дава лесно.
Слагам я в кошарата и започва да хленчи, ама досега не съм пробвала да я оставя да си пореве, а трябва. 
Нямам търпение и Йойо да започне да се смее с глас, сега само се хили с отворена уста и "кашля" като й е забавно.
Дори бях чела, че много бързо се натоварвало и след всяка игра има нужда от почивка преди следващата. 
Ще ви добавя в списъчето, а ако искате да участвате в колажа със снимка, на първа страничка има линк към албумчето. За парола и по-подробно описание как се качва снимката, пишете ми на лични. 





! Още 3 кг имам да сваля! От качени 28 
Нормално е да мърда, и да си върти главата, и то човек, и то душа носи 
Я кажи ти как ги свали тези 28 кила?
! На коларгол е и пак няма оправия
! Особено като спи ужасно му хърка носа. Нито Низита помага, нито коларгола и вече сериозно се притесних да не е нещо сериозно и хронично
! Дано не е
!
Аз мазах Бактробан, но също не виждам ефект. 

Днес май няма да е така. 
Днес ще накарам баща му да му купи с ванилия, бисквити...
и руси..... да са ви живи и здрави.


Препоръчани теми